Slo-Foto.net :: Poglej temo - Canon efs 60mm macro (dolžina)
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled ZSPrijava za pregled ZS   PrijavaPrijava 

Canon efs 60mm macro (dolžina)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Slo-Foto.net forum -> Objektivi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tjaz
Član/-ica


Pridružen/-a: Jun 09, 2005
Odg: 161

PrispevekObjavljeno: 04. April 2008 15:25    Naslov sporočila: Canon efs 60mm macro (dolžina) Odgovori s citatom

Ali se dolžina tega objektiva med ostrenjem kaj spreminja? Če se, bi prosil nekoga da mi izmeri največjo dolžino. Lp, Tjaz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
misfits
Član/-ica


Pridružen/-a: May 11, 2004
Odg: 2211
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 04. April 2008 15:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se ne spreminja thumbsup
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tjaz
Član/-ica


Pridružen/-a: Jun 09, 2005
Odg: 161

PrispevekObjavljeno: 05. April 2008 09:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je kdo pripravljen zamenjat Canon efs 60mm macro za 100mm macro za en teden? Rabil bi ga ker grem na dopust in mi 100mm makro objektiv ne paše v podvodno ohišje. Če bi se z objektivom medtem karkoli zgodilo bi ga seveda odkupil po predhodno dogovorjeni ceni ali pa bi ga zamenjal za 100mm makro..Če je kdo za menjavo ali pozna koga ki bi bil za to naj mi prosim javi na naslov:
tjaz (at) siol.net
p.s.: termin bi bil med prvomajskimi počitnicami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
izo
Moderator
Moderator


Pridružen/-a: Mar 04, 2003
Odg: 7332
Kraj: črnomelj, slovenia

PrispevekObjavljeno: 05. April 2008 16:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hm, kaj pa če bi sprobal kakšno kombinacijo 50mm in pa obroček (ali pa recimo predleča)? sicer si omejen glede razdalje do objekta, ampak v vodi itak na daleč ne fotkaš, kolkr vem, sploh z fleši.
_________________
http://blog.slo-foto.net/izotov/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tjaz
Član/-ica


Pridružen/-a: Jun 09, 2005
Odg: 161

PrispevekObjavljeno: 05. April 2008 18:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če ne bo kakšne druge varijante bom uporabil 28-70 macro objektiv + predlečo od sigme 90mm macro.. Kvaliteta bo bol tako-tako bom imel pa vsaj možnost malo korigirat povečavo. Sem kupil ohišje za analognega eos 10ko in v njega z nekaj predelavami spravil 20d. Problem pa je v tem da je makro port namenjen za sigma 90mm macro objektiv ki pa na digitalu ne dela več- vsi ostali macro objektivi ki sem jih videl pa so pri povečavi 1:1 predolgi.
Bi zamenjlaz mojo 100tko za 60 pa se z menjavo ne želeim prenagliti saj ne vem kako bo cel projekt funkcioniral v praksi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Slo-Foto.net forum -> Objektivi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
 
Prijava
 
 
Anketa
Koliko mesečno zaslužite s svojim blogom?

0 EUR
1 - 9 EUR
10 - 49 EUR
50 - 99 EUR
100 - 499 EUR
več kot 500 EUR
Pišem za narodov blagor



Rezultati
Ankete

Glasov: 376
Komentarji: 3
 
 
Zadnji Članki

Kako povrniti fotografije iz izbrisane spominske kartice?
Objavljeno: 2008-11-05
5 najdražjih fotografij
Objavljeno: 2008-11-05

 
Zadnji Testi

Canon EF 85mm f/1.8 USM
Objavljeno: 2008-10-14
Sigma DP1
Objavljeno: 2008-07-02