0 

Uroš Miklavčič @Ulrich 25. Feb 2011, 08:57

Potrebujem en spodoben, no nonsense, sistem za beleženje porabljenega časa na projektih. Ti zajemajo predvsem flash bannerje, grafično oblikovanje za splet, grafično oblikovanje za tisk, prelome, ...

Moje minimalne zahteve so (in od tega ne odstopam):
- intuitivnost (da ne porabim več časa za upravljanje sistema kot za delo)
- pregleden in čist UI (v bistvu se to nanaša na prejšnjo točko)
- real-time beleženje časa
- web-based z desktop clientom za poganjanje real-time beleženja ali pa native desktop
- delovanje tako na MAC kot tudi PC sistemu (Linux ni 100% obvezen)
- vnos strank in odpiranje projektov po strankah
- vnos urne postavke za posamezen projekt
- pregled porabljenega časa po projektih (in cena glede na urno postavko) in po koledarju

Zaželjeno:
- določanje predvidenega porabe časa
- opozorilo, ko je predviden čas presežen

Kaj sem že preizkusil in mi ni dišalo:
- Zoho (preveč konfuzno in nepregledno)
- Klok 2 (super zadeva, če ne bi bilo bugov)
- Remember the Milk (komplet fail)
- Toggl (zgledalo kul, a mi ni delal desktop client)

Če je zadeva brezplačna bom vesel, drugače pa si lahko trenutno privoščim okoli 40 € letno.

Predlogi osnovani na osebnih izkušnjah so zaželjeni, če niso pa naj predlagani sistem ponuja vsaj trial v kolikor je plačljiv.
blog: blog.miklavcic.si | twitter: @uros_m | galerija: SloFoto | podjetje: miklavcic.si
   0 

Janez Ford @JanezFord 25. Feb 2011, 10:31

Pred casom sem se nekaj igral z Anuko Time tracker, ki se mi zdi, da nekak zajema kar si zapisal, vsaj po vecini ...

http://www.anuko.com/content/time_tracker/index.htm

je free, dela prek web vmesnika, za vecino mogoce malce tricky za instalirat doma (apache, php, mysql - laufa tako na win kot na mac) imajo pa tudi neko free hosting varianto - priporocam ogled na strani.
   0 

Uroš Miklavčič @Ulrich 25. Feb 2011, 21:00

Hvala obema za odgovor. Trenutno se zabavam s SUBERNOVO in se mi ka dopade. Prav tako preizkušam Basecamp. Bomo videli.
blog: blog.miklavcic.si | twitter: @uros_m | galerija: SloFoto | podjetje: miklavcic.si

Pojdi na:   
©2014 Slo-Foto.net. Vse pravice pridržane | PHP-Nuke Copyright