dobro osvetljena, kapljica zelo paše, kompozicija tud všeč, moti me samo, ker se ne vidi glave (vem, problem pri teh pajkih, če jih slikaš s strani).
4
Hvala vsem za ocene in misfitsu za komentar. Fotko sem poslal na fotonatečaj "gremo v hrib", ker se mi je zdela primerna temi, samo na drug način. Od 80 prijavljenih se ni uvrstila na nobeno od 3+10+12 častnih mest, zato me zelo zanima vaše mnenje.
hvala,
brane
Hvala.
Na bolhi sem kupil predpotopni Canon ML3 ring flash (ttl), potrebno pa ga je bilo predelati, da dela manual. Žal nima nobenih ročnih nastavitev in užge vedno "do fulla". Kondenzator je velik nezaslišanih 6800 mF, zato je tudi blisk zelo močan. Iso moram zmanjšati na 100, zaslonko pa na 29 ali več, drugače je vse prežgano. (ali si nisem tega od nekdaj želel?)