A mogoče ve kdo, zakaj se mi pri CANONu IXUS 75 objektiv odpre samo za 3-4 mm in ne do konca. Če pa želim pogledati samo slike, pa gre ven do konca in takoj nazaj.
se to večkrat dogaja?
Pri olympusu sem imel podoben problem...in pa še baterije so se hitro skurile...
Mislim, da je bil problem zato, ker je bil že toliko star in seveda parkratj padel na tla...
Še pred dvema mesecoma je to delalo par dni, potem je pa bilo par dni ok, zdaj pa štrajka nonstop. Pa aparat sploh ni tako star, bil je zelo malo v uporabi, pa tudi na tla ni nikoli padel.
Kaj pa garancija še velja mogoče? jaz bi probal na garancijo, ker popravila pa pregledi so kar dragi... drugače pa ja pri olympusu je bil isti problem kdaj pa kdaj je delal vredu potem je začel štrajkati in pa po parih slikah so bile baterije prazne... še zdaj ga sicer imam vendar ga pustim čisto pri miru, ker si nimam kaj pomagat z njim
Ne ne, garancije že zdavnaj ni več. Na servis ga ne mislim dati, ker majmuni računajo, kot da živimo v Tokiu. Bo pač šel v smeti ali pa za rezervne dele, če bo kdo kdaj kaj rabil.
Na servis ga ne mislim dati, ker majmuni računajo, kot da živimo v Tokiu
Samo v razmislek: povprečna delovna ura registriranega zaposlenega serviserja se giblje med 30 in 50 €, pri specialistih ( ki imajo potem tudi večjo plačo), še več.
Pa ne branim "majmunov", kakor jih imenuješ, le nekaj zdrave pameti priporočam pred takšnim etiketiranjem.