0   

T @kookie 3. Jun 2007, 10:55

Najprej morm razočarat tiste, ki pričakujejo vrhunske slike, ker sm slikal z Nokio N73 (bi bil raje akreditiran fotograf, ja).
No, sm pa kljub temu uspel ujet vso sceno, ki jo premore ta bend na tej turneji - na odru take velikosti (menjava ozadij, Eddie se pripelje v tanku, sprehod po odru itd..)

Upam, da boste kljub temu (ne vrhunski kvaliteti slik) vsaj približno občutil vzdušje - jz ga močno čutim že od konca koncerta, ko sm ostal brez glasu in me boli podstavek od glave (beri: vrat in grlo) devilish
Hvala ti, Iron Maiden, za Ffear of the dark! :bow_bow:

Že pred koncertom je blo pred bežigrajsko Razvalino precej živahno in nase so opozorili finski feni z nogometnim navijanjem takoj ko jih je abtobus spustil pred štadionom

Vsi so mel enako opravo in na majicah napis 'THE CRAZY FINNS DRINK LJUBLJANA DRY 02.06.2007'

En je bil brez karte in upam, da so našli blagajno. Carji! thumbsup

Vremenska napoved: aprilsko vreme

Tistih, podprtih z pirom (končno so spet postavl Laško štante!!) to ni motilo in so se veselo razmetavali na predskupino...

... medtem, ko so nekateri čakali glavne zvezde večera

Tud naša klapa se je utaborila čisto pred odrom

Po intru je počilo...

Scena je vedno vrhunska. A matter of life and death...

THE TROOPER! in vsesplošna evforija...

... tudi pri Run to the hills...

... dokler se ni Eddie pripeljal s tankom in iz kupole z daljnogledom preštel obiskovalce

Po slabih dveh urah igranja se je dogodek počasi zaključil...

... in smo šli vsak po svoje.

Jz na en super kebab in naprej.. noč je bila še mlada biggrin
 0   

Heretic @Heretic 3. Jun 2007, 12:06

noro je blo! še enkrat bi šel takoj.. setlista super, samo kakšen komad je pa še mankal... si bil čsit spredej? jst sm se iz druge vrste umaknu mal nazaj, ker je blo prehudo...

hvala za fotke:)
 0   

T @kookie 3. Jun 2007, 12:24

mal kratko je blo vse skup, drugač pa kot sm že reku: glas sm pustu tm smile

na začetku smo bli na ograji desno pred odrom ja, pol sm se pa pomaknu par metrov nazaj in bolj v sredino, tok da sm bil še vedno v tisti najhujši gužvi in je blo prou fajn, ker sm vidu prek vseh devilish

kako sm biu fouš bejbi, k je z 70-200 2.8 IS skakala pred odrom, moj pa doma v ruzaku in telefon v roki.... sigh
devilish
 0   

Heretic @Heretic 3. Jun 2007, 12:51

tist je bla manca z rockonnet se mi zdi.. z 70-200.. pa rammstein majco devilish

ampak si ga slišal na konc: see you next year!!! (golden years tour) biere
 0   

Jan Vrhovnik @Palkic 3. Jun 2007, 13:06

Jst sm tud bil in je bilo čist noro biere ! Najprej sm bil v eni četrti vrsti levo od odra mal ampak sm se pol umaknil skor čist nazaj, ker so se tm hrvati pa slovenci skor stepl in so tok porival in vse da sm bil skor dvakrat na tleh. Drugače je bila scena več kot odlična, motilo me je edino da je bil nekoliko kratek... lahko bi še kakšen dance of death zažgal ampak vseno je bilo vredno!

Iron Maiden thumbsup !
 0   

Aljaž Celarc @Hendrix 3. Jun 2007, 13:43

preveč prerivanja je blo....
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 3. Jun 2007, 15:42

tank biggrin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Marjan Krebelj @Nikio 4. Jun 2007, 19:47

Za akreditacije je bila čista jeba... jaz nisem niti poskušal...
[url=http://my.opera.com/Nikio/blog/][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Blog[/color:2222f2fe55][/url][/size:2222f2fe55] - [url=http://photo.net/photos/marjan][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Portfolio[/color:2222f2fe55][/url][/size
 0   

T @kookie 4. Jun 2007, 21:20

če baje niti Paranoid ni dobil akreditacije, pol mi je jasno da so ble štale, ja.
coldshower

@Nikio: kako ponavadi ti zrihtaš akreditacijo? mi lahko prosim na ZS napišeš kako poteka, kakšni so pogoji... u glavnem, mal več glede koncertne fotografije pri nas. tnx

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati