0   

Matjaz @Krokar 4. Sep 2007, 11:56

Torej, kot že naslov napoveduje… V petek, 14.9.2007 ob 20.00 bo v lokalu Druga pomoč na Šmartinski cesti 3 (v bližini Kliničnega centra) poslovilna fotografska razstava in žurka. Zakaj poslovilna? Ker 25.9.07 odletim za 3 leta v London na študij modne fotografije. In ja, sej se bom večkrat vračal v Ljubljano ampak vseeno bi rad pred odhodom še 1x srečal in zažural s čimvečjim številom prijateljev, kolegov, znancev, neznancev, sošolcev, sorodnikov, fotografov & co… Tematika foto razstave bodo Portreti in zgodbe ljudi, ki sem jih poškljocal v dveh letih fotkanja za Mladino. Cigani, begunci, boksarji, študenti, metalci, policaji, pijanci pa športniki…

Razstava bo tudi prodajnega značaja… In sicer… vsaka fotka (format 30×40cm) bo imela izključno ceno izredno ugodnih 20 eur in če jo bo kdo želel bo na listek zraven napisal svoje ime, gsm in 20 eur. Če bo pa kdo pripravljen ponudit za isto fotko več, bo to napisal na listek… novo, višjo ceno in spet ime in gsm… Skratka dražba, s katero bom jaz upam okrasil kako dnevno sobo, pisarno ali garažo, vi pa okrasili mojo denarnico, da bom lahko pokril stroške printov, pogostitve in pa bog ne daj še kakega priboljška na Otoku… Dogajanje na razstavi bo poleg žlahtne kapljice še dodatno popestrila prijateljica Iris s kratkim showom trebušnega plesa! Zabava se nadaljuje pozno v noč na bližni Metelkovi… Povejte naprej in pripeljite tudi boljše ali slabše polovice, tete, babice, polbrate in bogate vdove s smislom za fotografijo…

www.matjazz.wordpress.com
 0   

Miha @mauss 4. Sep 2007, 13:01

aufbix!
 0   

Jan Vrhovnik @Palkic 4. Sep 2007, 14:55

Mogoče pa pridem mal uč vršt na slike... se mogoče vidimo thumbsup !
 0   

Matjaz @Krokar 4. Sep 2007, 17:19

No le dej! Mal uč na fotke vržt in jezik v vino pomočit... grin
 0   

noname @xpr0ject 4. Sep 2007, 18:05

Pridem po fotko!

Kako se imenuje faks na katerega odletis?

LP;
Xpr0
 0   

Ana @-ana- 4. Sep 2007, 18:15

jayyy!!!!

čestitke!!!
 0   

Matjaz @Krokar 5. Sep 2007, 09:32

Xpr0, le pridi! Čez kakih 50 let ko umrem bo pomojem še več vredna! grin
Šola se pa imenuje London College of Fashion.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 5. Sep 2007, 10:06

Mogoče pa se tudi jaz oglasim... a ne obljubim thumbsup
 0   

Matjaz @Krokar 16. Sep 2007, 19:53

xpr0ject, pa si res držal besedo in se skeširal za fotki! grin Care! Te kontaktiram glede prevzema & co... thumbsup thumbsup thumbsup
 0   

Jan Vrhovnik @Palkic 17. Sep 2007, 13:49

Jst se ti res opravičujem ker nism prišel, ampak sem imel resni namen pa je neki pršlo vmes... Mi je prov žal!

Lp cry
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 17. Sep 2007, 14:06

@kokar: boš naredil (ali si že?) kakšno reportažo?

Sam nisem uspel priti, ker sem bil službeno odsoten do večernih ur. Imeli smo eno otvoritev, pa se je nekoliko zavlekla.
 0   

Matjaz @Krokar 17. Sep 2007, 14:08

Poročilo na blogu bo takoj, ko uspem nafehtat fotke od kolega... grin
No Lucifix pa drugič ne...
 0   

Matjaz @Krokar 19. Sep 2007, 11:40

Evo...še obljubljeno poročilo:

http://matjazz.wordpress.com/2007/09/19/razstava-zur-report/

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati