0   

Borut @boruts 6. Sep 2007, 11:44

Pozdravljeni,

a morda kdo ve, koliko je povprečen čas čakanja, da se slika prestavi (oz. da prejme 4 glasove) iz čakalnice v ustrezno kategorijo?

Vnaprej hvala za odgovor.

lp
 0   

misfits @misfits 6. Sep 2007, 11:52

na to je težko odgovorit devilish
 0   

Nejc Zemljič @N3jc 6. Sep 2007, 12:05

ene slike sploh ne pridejo v galerijo, sej zato pa so v čakalnici thumbsup
 0   

Miran @fisheye 6. Sep 2007, 13:26

Meni pa se poraja vprašanje zakaj nekatere fotke brez štirih komentarjev ali pa sploh z nobenim pridejo v galerijo?! no

LP vsem
 0   

Boštjan Selinšek @NwA 6. Sep 2007, 13:31

niso pomembni komentarji ampak glasovi anonimne komisije. mi pa žal ne vidimo koliko glasov še nam manka. povprečen čas pa je zelo različen, saj nekateri dobijo prej potrebne glasove nekateri pa pozneje
 0   

Sandi @Sandi 6. Sep 2007, 13:35

fisheye je napisal/a:
Meni pa se poraja vprašanje zakaj nekatere fotke brez štirih komentarjev ali pa sploh z nobenim pridejo v galerijo?! no

LP vsem

Za v galerijo ne štejejo tiste vidne ocene in komentarji, žegen dajejo samo pooblaščeni patroni, vsaj štirim, od ne vem kolikih jim mora bit všeč, da gre naprej upset
Škljoc !
 0   

sanja @sanja 6. Sep 2007, 18:10

boljsa kot je fotka, prej je v galeriji smile
 0   

Hakan @Hakan 6. Sep 2007, 18:36

Ali pa če ima anonimna komisija več prostega časa bo fotka prej pršla v galerijo... bigrazz
 0   

Nejc @Eagle 6. Sep 2007, 19:35

ja, pa mislite da prakticira ta anonimna komisija to zares, to s štirimi komentarji? samo da je enemu všeč/mu ni všeč pa je to to... po mojem...

ampak sej je kul deal
 0   

Gašper @gaspers 6. Sep 2007, 19:41

Odkar je ta čakalnica uvedena na Slo- foto sploh ne objavljam več. Dobesedno gravža se mi, ko vidim kakšne fotke pridejo v galerijo in, da so nekatere dobre/boljše fotke še zmeraj v čakalnici. In ja do zdej še nobena moja fotka ni prišla v galerijo in po mojem mnenju so bile boljše kot nekatere brezvezne v galeriji. Ta odvisnost od "vsevedne" komisije mi ni prav nič všeč.

in ja moj ego je ranjen. fotkat sem pa tud skoraj nehal, ker kritik ne dobivam več
 0   

Hakan @Hakan 6. Sep 2007, 19:48

gaspers je napisal/a:

in ja moj ego je ranjen. fotkat sem pa tud skoraj nehal, ker kritik ne dobivam več

Če si pa zato skoraj nehal fotkat, potem naj se te pa bog usmili bigeek bigeek
 0   

Nejc @Eagle 6. Sep 2007, 19:51

gaspers, saj se delno strinjam, tvojih fotk sicer ne poznam, FOTKAJ PA LE ŠE NAPREJ, ČE TE LE VESELI yes
 0   

Danijel Žagar @Danijelz 6. Sep 2007, 20:06

Gapers, ti samo fotkaj. Presenečen boš, koliko pohval boš dobil od nefotografov. Pri fotografiji ne drži "le čevlje sodi naj kopitar".

Če bi rad v galerijo si pa kupi pips in makro objektiv.
 0   

Gašper @gaspers 6. Sep 2007, 20:12

@Hakan, malce ti pa načne samozavest, ko v galeriji vidiš totalno sfaljene fotke in razmišljaš ali so tvoje res tako slabe....
 0   

misfits @misfits 6. Sep 2007, 20:14

lahko pa greš na kurje oko, tam so samo 6ke bigrazz
 0   

Lenart Senica @lenyn 6. Sep 2007, 20:19

Hehe, vedno bo tako.

V galerijo prideš (nahitro) na dva načina.
1. Res tehnično dovršena fotka / fotka, katrere zgodba oz sporočilnost je huh
2. Dobra pička

Aja, še enega sem pozabil - s fotkami mlajše sestre težiš toliko časa, da se je folk navadi. Kvaliteta gor ali dol...

delodelodelopress
 0   

Hakan @Hakan 7. Sep 2007, 06:34

gaspers je napisal/a:
@Hakan, malce ti pa načne samozavest, ko v galeriji vidiš totalno sfaljene fotke in razmišljaš ali so tvoje res tako slabe....

Ja recimo, ampak zaradi portala se nesmeš sekirat. To je le bilo mnenje komisije. Isto je če dobiš slabo oceno...to je le mnenje enega človeka. Pri fotografiranju se ne smeš ozirat na take stvari, morš rečt: pa boli me in greš naprej!

0   

Primož Fideršek @piXi 23. Sep 2007, 08:09

zanimivo je tudi to da dobivam občutek da je za objavo v galeriji potrebno item zrcalno refleksni fotoaparat ?!?,

in da pač folk ki že res dlje časa objavlja ima prednost pred amaterji ki nismo tako dolgo gori.

Ker ene fotke ki pridejo not so za bruh marsikatera kvalitetna pa ostane zunaj.

lenyn : on stavek z mlajšo sestro mi je pa polepšal dan s smehom, hvala

lp
 0   

M_M @M_M 23. Sep 2007, 08:19

Fantje, sistem kakršen je deluje dobro v 95%. Takoj ko je na delu človeški faktor se kakšna fotografija spregleda, kakšna preveč pride v galerijo... Namest da tu jokate in stokate raje fotografirajte, delajte kvalitetno in uspeh bo zagotovljen. in JA. tudi moja fotografija je že ostala v čakalnici, pa zato nisem pobral igrač in zapustil peskovnika.
[url]http://matjazmercnik.net[/url]
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 23. Sep 2007, 08:39

dobr, sej če je po pravici ostala v čakalnici pol je ok...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati