0   

Peter Bernik @Noob 24. Dec 2006, 12:50

Še to sem pozabil: v zadnji uri sta prišli dve v galerijo. Poglejte si jih in potem preostale v čakalnici in vaš odgovor bo na dlani kako in zakaj grin .
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Matjaž Milharčič @MatH 24. Dec 2006, 22:28

Mogoče pa imajo tudi člani komisije kdaj vsega dovolj ali pa so le slabe volje, v depresiji in na tem svetu, vključno s čakalnico, nevidijo nič dobrega.
Da je kriterij komisije fiksiran in neomajen se mi ne zdi nič bolj verjetno od prepričanja, da je zemlja ravna in se vesolje vrti okoli nje.
[size=10:ac19f3ba61]Kdor kadi sto let, dolgo živi.[/size:ac19f3ba61]
 0   

Heretic @Heretic 24. Dec 2006, 22:37

MatH je napisal/a:
Mogoče pa imajo tudi člani komisije kdaj vsega dovolj ali pa so le slabe volje, v depresiji in na tem svetu, vključno s čakalnico, nevidijo nič dobrega.
Da je kriterij komisije fiksiran in neomajen se mi ne zdi nič bolj verjetno od prepričanja, da je zemlja ravna in se vesolje vrti okoli nje.

bravo! končno nekdo vidi v čakalnici še kaj drugega kot samo stroj, ki govori "ja" in "ne". sicer se do sedaj še nisem opredelil glede te novosti, zdaj pa povem, da mi je super, ker je selekcija fotk res prava.

no, še enkrat...odlično mnenje:)
 0   

Peter Bernik @Noob 24. Dec 2006, 23:03

No, je pa zagotovo res točno to kar sem v predzadnjem postu napisal. Kdaj nič, kdaj pa plaz - v parih urah 12 novih fotk v galeriji, prej 2 dni nič...
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 31. Dec 2006, 19:20

pol pa uvedte ure sprejema fotografij. grin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Nejc @Eagle 1. Jan 2007, 13:53

meni se zdi na tem portalu zaenkrat EDINA slabost prav ta (cenzurina) Čakalnica! sleep mad
 0   

M_M @M_M 1. Jan 2007, 16:07

@Eagle: na čakalnico ne smeš gledati kot cenzuro. S čakalnico se le "loči plevel od zrnja".
Večina dobrih fotografij (z redkimi izjemami) prej ali slej pride v galerijo.
 0   

Nejc @Eagle 1. Jan 2007, 16:13

@M_M : no ja, v bistvu s tisto cenzuro sem mislil prikriti (grd) pridevnik s katrerim bi opisal čakalnico grin yes Rofl laugh

po drugi strani je pa to tudi neke vrste cenzura, res ja idea
po TRETJI strani pa to res i cenzura.... cool

krneki vglavnem bigrazz

policeman Čakalnica policeman
 0   

M_M @M_M 1. Jan 2007, 16:20

glej, sej če ti sistem ne odgovarja.....

Kar se pa galerije tiče, se je v času uvedbe čakalnice nivo fotografij precej dvignil.
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 1. Jan 2007, 16:22

jah... povod za nastanek čakalnice je bila fotografija zemljevida Evrope (portugalsko je pa rezal) biggrin. Škoda je, ker nekatere fotografije ostanejo brez komentarjev (prej tega ni bilo). Skratka, če ne dobiš komentarjev daj naslednjič fotografijo v učilnico (tam pa se kakšen komentar tud najde).
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

chips @chips 14. Avg 2007, 22:44

Da pogrejemo malce temo...

Opazam, da se je stanje v galeriji drasticno spremenilo. Na bolje.
Resda smo potrebovali pol leta, ampak je slo.

Kaj pravite drugi na to, se je cakalnica obnesla?
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Lenart Senica @lenyn 15. Avg 2007, 01:27

Trnjeva bila je pot odrešitve.
Ampak - USPELO NAM BO!

Administracija, radikalno naprej!
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 3. Okt 2007, 06:17

A to je zdej kak robot komisija a je to VIP ? Al pa nč več ne vem bigeek

link:

fubar

citat od zgoraj: Kar se pa galerije tiče, se je v času uvedbe čakalnice nivo fotografij precej dvignil.

Kam se je dvignil, nemara pod konjski rep ? laugh
 0   

Tomislav @tomaz_urh 1. Nov 2007, 13:41

pslovsa je napisal/a:
Kot sem že enkrat napisal: noviteta je ok, tudi deluje... Ampak, selektorji bi morali komentirati fotografije, ki niso prišle v galerijo - drugače se izgubi namen... Ki naj bi bil, da se novinci kaj naučimo... Vem, da je zamudno, ampak le tako bi bila čakalnica popolnoma smiselna... In pa seveda ob dejstvu, da ne bi vse fotografije punc prišle v galerijo, ker nekatere si tega ne zaslužijo...

Zgrešeno je tudi to, da selektorji ne dajo glasu fotografiji, ker je npr. makro... To ne bi smelo biti pomembno, ker fotografija je lahko še vseeno dobra, pa čeprav je rožica bila slikana že 1333-krat...

to se mi zdi umestno, selektorji bi lahko komentirali fotke ki ne pridejo v galerijo,
da se lahko kaj nauči iz tega
lp
 0   

noname @xpr0ject 1. Nov 2007, 17:39

to se mi zdi umestno, selektorji bi lahko komentirali fotke ki ne pridejo v galerijo,
da se lahko kaj nauči iz tega
lp

....to podpisem, res bi bilo lepo slisat glas veleselektorjev, ki so po likovni plati tako zreli, da bi nam ob njihovih dobronamernih kritikah padla celjust na tla.

Vase veleselekcije in v odzadju prodorni komentarji pa so vsega spostovanja vredni. Kar tako naprej, nivo kica v galeriji vztrajno raste, kar pokaze na naso zrelost in obcutljivost v fotografiji nasploh.

Brezkomporomisno naprej, veleselektorji, ste tapravi.

Lep dan, V
Xpr0
 0   

Matej Galič @NeoN 29. Dec 2007, 01:37

Glede komentarjev komisije se ne strinjam. Če dobro pomislim, se sploh ne bi obneslo. Po potrebi utemeljim.

Druga stvar je ta, da je čakalnica nekako skrita. Ko klikneš zavihek galerija, se odpre stran, ki vsebuje 20 slik, ki so v galeriji in po 8 slik, ki so v čakalnici in učilnici.
Moti me, da moram poscrollati pol strani, da pridem do čakalnice, kjer se nahaja večinski delež slik naloženih na Slo-foto. Te slike se mi zdijo nekako potisnjene v kot, ni čudno, da jim falijo komentarji. Primer: nalagaš in nalagaš fotografije, a venomer ostajaš brez komentarjev. Tako padeš v nekakšen neskončni začarani krog nenapredovanja (no, razen, če kupiš dragulja sigh ). Ampak pustimo ta kompleks, s katerim se soočam tudi sam.
Mislim, da si čakalnica zasluži bolj ugleden prostor, ali pa vsaj večji. Strategija pri sosedih mi je mnogo ljubša (poudarjena je večina, boljše slike so še vedno na vrhu, a jih je manj). Naj še kdo pove svoje mnenje o tem.
 0   

martin @pikoli 29. Dec 2007, 08:40

NeoN je napisal/a:
Glede komentarjev komisije se ne strinjam. Če dobro pomislim, se sploh ne bi obneslo. Po potrebi utemeljim.

Druga stvar je ta, da je čakalnica nekako skrita. Ko klikneš zavihek galerija, se odpre stran, ki vsebuje 20 slik, ki so v galeriji in po 8 slik, ki so v čakalnici in učilnici.
Moti me, da moram poscrollati pol strani, da pridem do čakalnice, kjer se nahaja večinski delež slik naloženih na Slo-foto. Te slike se mi zdijo nekako potisnjene v kot, ni čudno, da jim falijo komentarji. Primer: nalagaš in nalagaš fotografije, a venomer ostajaš brez komentarjev. Tako padeš v nekakšen neskončni začarani krog nenapredovanja (no, razen, če kupiš dragulja sigh ). Ampak pustimo ta kompleks, s katerim se soočam tudi sam.
Mislim, da si čakalnica zasluži bolj ugleden prostor, ali pa vsaj večji. Strategija pri sosedih mi je mnogo ljubša (poudarjena je večina, boljše slike so še vedno na vrhu, a jih je manj). Naj še kdo pove svoje mnenje o tem.

Se strinjam.
 0   

sn0wball @sn0wball 17. Jan 2008, 19:00

Po malo bolj intenzivnem obiskovanju strani sem tudi jaz opazil da se slike v čakalnici sploh ne komentirajo.

Saj je res da vsakega (vsaj mene) zanima kako se bo slika obnesla na neki lestvici med ostalimi, ampak bolj kot to si vsak želi prejeti komentarje, al so to negativni al pozitivni, da na podlagi tega slika naprej.

Tako se pa človeku zdi mal zamanj, ko objavi sliko, za katero sicer ve da ne spada med najboljše, ampak je vseeno dovolj lična da bi se lahko kdo ozrl za njo, pa nima komentarjev.

Nismo vsi profiji, da bo vsaka naša slika pristala v galeriji in požela 10+ komentarjev. Če ti je nihče ne komentira, pa niti ni izziv jo dajat na ogled.

lp
 0   

martin @pikoli 17. Jan 2008, 21:28

sn0wball, ravnokar sem opazil tvojo sliko in mi je všeč.
Zakaj je nisem že prej opazil?
Ker je čakalnica tako skrita.
 0   

sn0wball @sn0wball 17. Jan 2008, 23:11

hehe, sem videl, hvala smile

čakalnica je res skrita, ampak tisti ki ima željo redno gledat slike, se pa tud naveliča gledat sam "ta dobre" v galeriji ki jih ne pride toliko (če smo prav iskreni jih recimo danes tudi v čakalnici ni bilo dosti)

na konkurenčni strani imajo tam to res bolje zastavljeno, je pa tam ena druga napaka, da so avtorji slike takoj vidni in so slike ocenjene glede na renome avtorja, ne pa zaradi dejanske vrednosti slike.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati