0   

grupatnt @grupatnt 16. Avg 2004, 21:25

Predvidoma jutri popoldan grem v nakup. Gledal sem v BigBangu (Mcool in imajo Manfrotto 190 pro spodaj zlozen, ni ga zunaj na polici. Mislim, da bom kar tega kupil. Glave bom pa videl kaj imajo, danes ni blo trgovcu se za ukvarjat z mano smile

Jah sem gledal one nacrte za sprozilec za 300d, pa ni neke panike. 3,5 stereo banano kupis pa tri knofe, da se mas bulb omogocen. Sem iskal gumbe, ki bi imeli enako prozenje ko oni na aparatu (do polovice en kontakt, do konca drugi), slisite vi nasvet -> Kupi enega nikakvega digitalca pa ga narazen daj smile

Javim kaj in ko bom kupil. Do takrat pa hvala za nasvete.
lp
 0   

slowenien @slowenien 16. Avg 2004, 22:06

Sprozilec za 300d stane 10 evrov tak da je brezveze pacat
 0   

grupatnt @grupatnt 17. Avg 2004, 10:11

Imam vse potrebne komponente doma, tako da me nič ne stane. Razen 20 min dela in upanja, da nisem kaj narobe naredil smile

Drugace pa hvala za ceno. Reci mi kje to? Avstrija?
 0   

slowenien @slowenien 17. Avg 2004, 10:54

Ja zadnic sem gledal je mel tip dva v trgovini enega ze prodal zaj ma se enega cena 15 evrov lih prej sn se meno z njim.To pa tud ni taki dnar pa se original je mali lepi itd kar pa seveda ni pogoj za sliko samo povem smile
 0   

grupatnt @grupatnt 17. Avg 2004, 11:00

hehe, hvala slo za podatke, ni panike, vec kot poves vec se naucim in izvem smile

v kateri trgovini si to gledal?
 0   

slowenien @slowenien 17. Avg 2004, 11:08

http://members.aon.at/koberl/index.htm

tu sn gledal samo on tega tukaj gori nima ker ma miljon nekih kablov in podobnih reci tam tu ma samo osnovo v petek grem itak gor ker sn nekaj pozabo smile
 0   

Blaž Ogorevc @balž 17. Avg 2004, 14:07

Jaz sem pri harbu gledu in je rs-60e3 25 EUR. Ce ga ti dobis za 10 se ti splača uvozit. Jaz bi za 10 eur tud ne pacal. Bi ga kar mel.
Kaj pa ti grupatnt, ki si nabavu knofe in kake?
Aja, jaz imam 300v, saj je isto a ne?
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

slowenien @slowenien 17. Avg 2004, 15:48

Da nebo kdo mislo da jas to kupujem jas samo povem kar vidim sicer pa meni nebi to nikam pasalo :O
 0   

grupatnt @grupatnt 19. Avg 2004, 09:35

evo me spet med zivimi...

kupil sem si stativ Vanguard MG-3, ker nikjer v MB niso imeli manfortto, oni hapan v bigbangu pa se slisal ni za njega, kljub temu da na netu pa ga imajo smile

balž, gumbe sem ze imel doma take ko so bili pripravni, kupil sem samo micro stereo banano, drugace pa lahko gumbe dobis v kaki elektro trgovini (Conrad, HTE...)
 0   

Blaž Ogorevc @balž 19. Avg 2004, 11:49

Hej tnt, a si si ze naredu in funkcionira? Kaksne gumbe moram kupit? A majo take dvostopenjske, ker nimam pojma o elektroniki in ne vem kako to sploh funkcionira? DDej mal povej, ker 25 eur pa res ne dam. Ma bi jih dal, sam raj za kej drugega.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

slowenien @slowenien 19. Avg 2004, 12:41

Citiram:
kupil sem si stativ Vanguard MG-3, ker nikjer v MB niso imeli manfortto

Ja pol pa bi skocil cez mejo saj graz je blizu,kaj ces sicer pa ce bi povedo da bos v bigbangu vzel pa jaz poznam tam sefa ko ma fotooddelke preko ker to je druga firma :wink:
 0   

odi7850 @odi7850 19. Avg 2004, 12:54

Uh, stojal imas malo morje. Narejana so po tezi, velikosti itd, itd. Profesionalna stojala naj bi bila cim bolj masivna in stabilna, da se ti stvar ne maja, ko jo uporabljas. Jaz os. imam eno se kar orng" Cullman", pa se tri druge; en tronozec - teleskop, pa dve manjsi, "za v zep",cist rocna stvar, ravno toliko, da je F/A pri miru.

LP; Odi.
.
. Dobro luc vsem......
 0   

grupatnt @grupatnt 19. Avg 2004, 20:21

slowenien je napisal/a:
Citiram:
kupil sem si stativ Vanguard MG-3, ker nikjer v MB niso imeli manfortto

Ja pol pa bi skocil cez mejo saj graz je blizu,kaj ces sicer pa ce bi povedo da bos v bigbangu vzel pa jaz poznam tam sefa ko ma fotooddelke preko ker to je druga firma :wink:

hehe, ca zelim iti cez mejo moram imeti avto, ki ga pa nimam ker sem si F/A kupil smile) hehe

drugace pa ni panike, sem zelo zadovoljen s kupljenim Vanguardom smile, vseeno ti hvala za ponudbo :wink:
 0   

grupatnt @grupatnt 19. Avg 2004, 20:23

balž je napisal/a:
Hej tnt, a si si ze naredu in funkcionira? Kaksne gumbe moram kupit? A majo take dvostopenjske, ker nimam pojma o elektroniki in ne vem kako to sploh funkcionira? DDej mal povej, ker 25 eur pa res ne dam. Ma bi jih dal, sam raj za kej drugega.

sem ze zrihtal in dela, ce ne poznas situacije imas tukaj nekaj linkov:
http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?Cat=&Board=fotografija&Number=1116771&Forum=fotografija&Words=spro%BEilec&Match=Entire%20Phrase&Searchpage=0&Limit=25&Old=allposts&Main=1116771&Search=true

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati