0   

Aleš @lial 19. Jun 2008, 17:58

Da me nebi narobe razumeli - tudi meni niti slučajno ne uspe narediti solidne panorame 'iz roke' in kadar kaj takega potrebujem, še kako z veseljem uporabim zgoraj opisani lastni izdelek!
Pa ne samo za notranje prostore, kjer tudi B.B. priznava, da ne gre brez stojala in ustrezne glave (mislim, da so njegove panorame iz kraških jam tak primer), tudi nekatere druge posnetke je po mojem mnenju nemogoče narediti na njegov način.
na primer, že nekaj časa se pripravljam, da bi naredil visokoresolucijsko panoramo iz Krima, kjer bi uporabil 75-210+1.5TC in skupaj zložil 72 slik velikosti vsaj 10Mb ...
Pa do sedaj še ni bilo priložnosti confused

LP
 0   

iztok @izo 19. Jun 2008, 18:00

lial, saj veš, kako je, treba se samo odpravit, hehe. sem pa isti, tudi imam par takih lokacij, pa kr čakajo, pa čakajo..
 0   

Aleš @lial 19. Jun 2008, 18:34

thumbsup thumbsup
hehe, ampak izo, ali ni to pravzaprav najbolj super?
Zamisliš si projekt, veš da ga boš lahko enkrat izvedel, ker te čaka.
Zadeve imajo smisel in mislim, da je večina nas takih - bomo, ko bo priložnost.

Jaz sem recimo na tole fotko čakal več kakor leto dni, vmes na drugih lokacijah tudi brez uspeha, na koncu pa je le nekaj uspelo:

Ideja, ujeti vzhod polne lune izza ruševin gradu (drakula pa te stvari grin ), se mi je porodila pred petimi leti, ko sem mislil, da gori hosta na Krimu, pa je bil LE vzhod lune... grin

Pa zdaj sem pa že čisto OFF, sory.

LP
 0   

Jernej Lasič @Sviri 20. Jun 2008, 13:18

Pozdravljeni še enkrat.

Še nekaj me zanima. Imam narejenih par .mov datotek iz različnih prostorov znotraj hiše. s katerim programom se najbolje in najenostavneje poveže prostore preko hotspotov. Stvar bi naj potekala na spletu.

zanima me malo teorije za tem, se da to spakirati vse skupaj v eno datoteko, ali je na strežnik potrebno naložiti vse .mov datoteke posebej, ki so linkane med seboj preko hotspotov?

razmišljam namreč o izdelavi "virtualnega sprehoda" po nekem prostoru.

mi lahko kdo svetuje kateri software je najbolj uporaben za to?

hvala, lp

Sviri
Krotim fotone. Kako? Poglej na [url=www.foto-lasic.com]www.foto-lasic.com[/url]
 0   

Heki @Heki 22. Jun 2008, 09:39

mislim, da sem uporabljal pano2cube oz. neki takega ...
|This is me|

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati