0   

furbi @furbi 1. Jan 2009, 21:05

Ojla!

je kdo od vas kupoval preko tele spletne trgovine?
Rad bi slišal kako mnenje o njej.

http://www.calumetphoto.co.uk/

Lp
Furbi
 0   

Luka @lukas123 1. Jan 2009, 21:39

ja jest sm pre 3 dnevi naročil en objektiv, samo sem imel problem mislim da s 6.točko, kjer izbereš katero kartico imaš in pol moraš vpisat cel kup enih številk in kod, ki pa jih na moji kartici sploh ni(vsaj mislim), pa sm izbral maestro.
No in pol so mi po mailu poslal, da glede plačila nekj ne valja in da me bodo poklical(drug pa pravjo da je bilo vse v redu in da pošiljajo v slovenijo), tko da zdej so bli prazniki, pol u pol jutr al pa u pondelk bomo pa vidl če me dojo res poklical.
LP, Luka
 0   

furbi @furbi 1. Jan 2009, 22:36

hvala za post...

jaz sem jim poslal mail, ker bi naredo en nakup, pa mi ne izračuna pošiljanja...pa tudi neke opreme nimajo na zalogi...

Sporočim kako se bo vse izteklo...

lp
Furbi
 0   

Simon @partyzan10 2. Jan 2009, 10:55

Uuuuu hude cene..furbi dej sporoci kolk znese poštnina k boš ztvedu...
 0   

Matjaž Štefančič @Puscavnik 2. Jan 2009, 13:14

Z ekipo Calumeta se da zmenit vse. Če ti kartice ne "potegne" pač opraviš bančno transakcijo, kar sicer traja nekaj dni. Poštnina za več kot dvakilogramski paket pa pride nekaj manj kot 30 GBP, pravijo, da je "secured". Hope and see smile
 0   

Luka @lukas123 2. Jan 2009, 20:09

No sm dobu mail, na katerem piše: Hi I have this order but no payment for it can you please let me know how you would like to pay thanks RP

Thank you for placing your business with Calumet.
Attached are details of your recent request.
Please reply to this email if anything is incorrect,
or feel free to call us.
Thank you.

Calumet Photographic Ltd

No to se bom že zmenu bigrazz . Sam sm pa mal pogledal, še predračun, ki je bil pripet in sicer piše tole:

SIGMA 105MM F2.8 EX DG M 251.06 eur

1 F−INTZONE4 INTERNATIONAL ZONE4 PARC 24.52 eur
−−−−−−−−−−

Subtotal 275.58 eur
VAT at the rate shown below 41.34 eur
−−−−−−−−−−
TOTAL DUE 316.92 eur
−−−−−−−−−−

In glede na to, da je cena sigme 288eur, INT Zone sploh ne vem kaj je, dol k so pa zračunal je pa tud mal čudn, tudi če bi bil to davek nekej ne špila, a je kermu kej jasn tole stars

LP, Luka
 0   

Polona @Azu 5. Jan 2009, 19:58

Koliko časa si čakal da so ti poslali mail s ceno poštnine in o plačilu? Jaz sem naročila že pred nekaj časa pa do zdaj še nisem dobila ničesar. none
 0   

Andrej @fotokaj 5. Jan 2009, 20:02

Calumet je predčerajšnjim objavil bankrot ...
 0   

Dejan @dejan_mik 5. Jan 2009, 22:47

fotokaj je napisal/a:

Še enkrat povem, naročilo in rezervacija preko neta, prevzem in plačilo osebno! Drugače bo samo popušak. A vam je tak problem najt eno trgovino pa osebno iti tja?
 0   

Bostjan @Archie 5. Jan 2009, 22:55

fotokaj je napisal/a:

Kje si to našel?
 0   

Andrej @fotokaj 6. Jan 2009, 10:46

Saj nisem - sam mal se zajebavam; se mi zdi fino dražit ljudi, zdaj ko so vsi čist do amena naproženi s temi britanskimi štacunami ...

A se ni fino oddahnit, ko izveš, da slaba novica, ki si jo izvedel, sploh ni resnična?

upset

Zadnjič sem enga kolega čist paničnega "nagnal" iz bufeta, ker sem ga nategnil, da jim doma garaža gori, gasilci pa da so na "končnem izletu" ... Sam si je bil kriv, kaj mi je pa pir pod šank skril ...

laugh
 0   

Matjaz @mbbirdy 6. Jan 2009, 12:59

fotokaj je napisal/a:
Saj nisem - sam mal se zajebavam; se mi zdi fino dražit ljudi, zdaj ko so vsi čist do amena naproženi s temi britanskimi štacunami ...

A se ni fino oddahnit, ko izveš, da slaba novica, ki si jo izvedel, sploh ni resnična?

upset

Zadnjič sem enga kolega čist paničnega "nagnal" iz bufeta, ker sem ga nategnil, da jim doma garaža gori, gasilci pa da so na "končnem izletu" ... Sam si je bil kriv, kaj mi je pa pir pod šank skril ...

laugh

Uaau, car si!

Pri Calumetu imajo trenutno zelo ugodne cene, vendar malo izdelkov na zalogi, očitno so prodali veliko zaloge. Sem iskal Canon 24-70 mm F2.8, pa ga dobijo šele od 9.1. naprej.
 0   

David @dlicen 6. Jan 2009, 14:19

fotokaj je napisal/a:

upset

laugh

saj se me ne tiče, ker nisem nič naročal pri tej trgovini... ampak sori te fore so kar malo kretenske.
 0   

Andrej @fotokaj 6. Jan 2009, 14:24

"malo" kretenske? Ah, saj ni treba bit skromen.
 0   

Bostjan @Archie 6. Jan 2009, 14:38

Ma, glede na to, da izvira Calumet iz ZDA sploh ne bi bilo nič čudnega. Si me pa "pripravil"do tega, da sem pogooglal za "Calumet + Bankruptcy" pa nič.
Sej se mi je zdelo, da je fora, ampak čez ziher ga pa ni.
 0   

Maj @magnezij 9. Jan 2009, 22:41

Je kdo že dobil naročeno? Kakšna je bila poštnina?
 0   

Luka @lukas123 9. Jan 2009, 23:43

Ja jest morm samo še plačat pa mi pošlejo, samo sem malo v dilemi k sm na bolhi zasledu isti objektiv za malo manj, je pa seveda rabljen.

Je pa cena poštnine 50eur
 0   

Maj @magnezij 9. Jan 2009, 23:52

lukas123 je napisal/a:
Ja jest morm samo še plačat pa mi pošlejo, samo sem malo v dilemi k sm na bolhi zasledu isti objektiv za malo manj, je pa seveda rabljen.

Je pa cena poštnine 50eur

Poglej tega rabljenega pa če ti ne bo ustrezal še zmeraj lahko naročiš tukaj...

Me pa zanima če zraven artikla piše "call for availability " potem vrjetno nimajo na zalogi? Sem mail napisal pa nič ne odgovorijo... Koliko časa ste drugi čakali na odgovor če ste pisali mail?
 0   

Luka @lukas123 10. Jan 2009, 13:09

2-3dni, kokr je. Mi je pa zmerej odgovoru z domačga naslova, riece piper, nekej tacga
 0   

Miran @Fotograff 10. Jan 2009, 14:43

He he, če dolgo čakaš na odgovor na mail,.............kako je šele ko kdo slučajno kaj vplača na kakšni lažni spletni strani in po robe ni , in ni ,ni ni....... .........confused

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati