0   

Maj @magnezij 29. Jan 2009, 20:14

http://webshop.digipfeil.at/webedition/default.asp?Shop=2&ID=110&Par1=10322

A mogoče kdo ve če teli pošiljajo v slo? moja nemščina je bolj slaba=P
 0   

Miha @cedo 29. Jan 2009, 20:59

Pošiljajo tudi v Slovenijo. Ko ob izbranem artiklu klikneš ikono "nakupovalni voziček", se ti odpre formular kamor vpišeš svoje podatke. Anrede: Herr (če si moški), pod Name: ime in priimek, zu Handen: v roke (lahko pustiš prazno), Strasse: ulica, PLZ: poštna št. (spredej dodaj SI-), Ort: mesto, in pod Land izberi Slowenien. Se je pa, mislim, treba pred nakupom registrirati.

P.S. Pozanimaj se kolk je poštnina. Realna cena je ca 20 Eur. Znajo te pa nekateri opilit tud za 50 Eur.

Lp
 0   

Maj @magnezij 30. Jan 2009, 13:36

Najlepša hvala=)
 0   

Jan @zelenik 7. Feb 2009, 10:11

Ima kdo namen kaj v kratkem kupiti preko http://www.foto-erhardt.de/ ? Sicer saj poštnina je 19,99€ kar pride na posameznika še vedno ceneje kot pri nas, ampak več nas je bolj se poštnina razdeli. Če je kdo za "skupinski" nakup iz te trgovine (s katero imajo tisti ki so že kupovali večinoma pozitivne izkušnje) naj me kontaktira.
 0   

Maja @maja-slovenka 10. Feb 2009, 22:47

[quote="TAubi"]Saj ne govorim o nategu, tudi jaz znam prebrati njihovo obvestilo o lokalnih dajatvah (v EU beri carina - prepozno). Koncu koncev 845 EUR body + nekaj laufanja, v bližnji okolici ni veliko trgovin z nižjo ceno. Spet pa vse skupaj ni toliko, da bi z nakupom reševal Azijsko recesijo. Lp.[/quote][code]

Če sem prav razumela si pač plačal ddv (20%)in carino okrog 6%? Sem tudi sama gledala to stran in mislim, da če je razlike v ceni pri nakupu za 1000 € v primerjavi z našimi cenami se že splača tudi če še plačaš carino in davek. Ali je še kakšna druga dajatev? Povej, da vem če se mi splača naročat.[/code]
 0   

Goran @tassek 11. Feb 2009, 13:57

zelenik je napisal/a:
Ima kdo namen kaj v kratkem kupiti preko http://www.foto-erhardt.de/ ? Sicer saj poštnina je 19,99€ kar pride na posameznika še vedno ceneje kot pri nas, ampak več nas je bolj se poštnina razdeli. Če je kdo za "skupinski" nakup iz te trgovine (s katero imajo tisti ki so že kupovali večinoma pozitivne izkušnje) naj me kontaktira.

Verjetno jaz....
Iščem namreč Nikkor 50mm 1,8d rabljenega, pa ga ni no
Cena pri njih pa je ugodna. Javi na ZS ko bo zadeva dovolj daleč...
 0   

Damjan @SpinX 23. Feb 2009, 12:47

Kako je možno, da je na poljskem fotografska oprema tako poceni ?

http://www.cyfrowe.pl/aparaty/canon-eos-50d-i-17-85-is-i-70-300-is.html

Dost ceneje kot pri nas ... Mogoče kdo ve, če ima poljska international warranty ?
 0   

Primoz @MtJavnk 2. Mar 2009, 14:19

Danes sem dobil obvestilo, da me na pošti čaka pošiljka. Prišel je objektiv. Zgolj sprašujem - v kolikor je embalaža prekomerno poškodovana, jo llhako zavrnem? Ali rabim v vsakem primeru prevzeti paket in morebitne poškodbe ugotavljati naknadno in šele tedaj delati reklamacijo? Bi prosil čimprejšnji odgovor - preden popoldan prevzamem paket.

Hvala in LP smile
 0   

Marko @alessy 2. Mar 2009, 14:29

Hm...
Za zmečkan ali poškodovan paket ni kriv prodajalec ampak pošta . Torej bi za poškodbe moral tožiti pošto.
Lahko bi ga zavrnil ampak ne vem pa kako bi lahko zahteval drug objektiv če ne veš ali je vse v redu s tem, ki so ti ga sedaj poslali.

Jaz bi paket dvignil in bi potem zganjal paniko če bi slučajno bilo kaj narobe... V tem primeru ti ga tako morajo zamenjat oz vzeti nazaj v roku ne vem od 8 dni al koliko od prevzema paketa . To je pač v primeru če se nakup opravi preko spletne strani.
 0   

Marko @alessy 2. Mar 2009, 14:36

Zdaj če bi paket bil resnično v slabem stanju, naj ti tam na pošti dajo pisno potrdilo da je bil paket tebi vročen v slabem stanju in imaš v primeru težav pisno potrdilo, da pošta odgovarja za poškodbe. Tudi to bi lahko bilo možno sebe zavarovati ampak nisem še slišal primera, da bi kdo podpisoval za pakete v slabem stanju. Poizkusiš lahko. Sam še tudi nisem imel takšnega primera .
Ampak ne vem. Če je že v slabem stanju se na licu mesta odpre in se pogleda kakšen je objektiv. V primeru da so vidne poškodbe se takoj pritožiš, drugače za nevidne poškodbe je pa tako garancija itd...
 0   

Miha @cedo 2. Mar 2009, 14:36

MtJavnk je napisal/a:
Danes sem dobil obvestilo, da me na pošti čaka pošiljka. Prišel je objektiv. Zgolj sprašujem - v kolikor je embalaža prekomerno poškodovana, jo llhako zavrnem? Ali rabim v vsakem primeru prevzeti paket in morebitne poškodbe ugotavljati naknadno in šele tedaj delati reklamacijo? Bi prosil čimprejšnji odgovor - preden popoldan prevzamem paket.

Hvala in LP smile

Ppreden paket prevzameš, zahtevaj, da na Pošti naredijo zapisnik o poškodbah - tako paketa kot vsebine. Brez tega ne boš mogel uveljavljat nikakršne reklamacije.
 0   

Marko @alessy 2. Mar 2009, 14:37

No, tako kot je napisal cedo. Nisem še imel takšnega primera ampak verjetno mora bit kakšna takšna varianta če je paket poškodovan da se naredi kakšen zapisnik itd...
 0   

Miha @cedo 2. Mar 2009, 14:47

Hja, šele zdajle vidim, da sprašuješ kar mal tako. Brez skrbi, je bolj malo verjetnosti za kaj takega.
 0   

Primoz @MtJavnk 2. Mar 2009, 16:32

Hvala fantje. Sedajle letim po objektiv na pošto. Če bo OK itak kako slikco prilepim. thumbsup
 0   

Goran @tassek 18. Mar 2009, 07:11

Se vam zdi tukaj vse O.K. ali zadeva "smrdi" po prevari?

http://www.globalmediapro.com/
 0   
 0   

MareŽ @maremare 1. Apr 2009, 19:34

oj,

je kdo že naročal pri FOTOAUSTRIA iz Salzburga?
http://www.fotoaustria.at/

so zanesljivi, zaupanja vredni,al......?
lp, mare
 0   

Rok @Rokic 8. Apr 2009, 15:50

mene pa enako zanima za microspot.ch

LP
 0   

Matej Petrovič @mpetro 30. Apr 2009, 11:11

LP

Komu je kaj znanatrgovina www.anepaxworld.com
Je iz anglije. Veliko poslovalnic imajo v Londonu....
Hvala za odgovor
 0   

j @sikoj 30. Apr 2009, 11:22

mpetro, 100% nateg...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati