0   

stlux @stlux 12. Sep 2004, 09:11

zanima me ce ste ga ze nalozili in kako se obnese
 0   

Neznanec @Neznanec 12. Sep 2004, 09:20

Slabo. Pozabi!
 0   

Pele @Pele 12. Sep 2004, 09:23

Pri nas v šoli so imeli naloženega, pa mi je čisto vse ok delalo grin Kaj več pa nisem sprobal.
Neznanec kaj je pa narobe?
 0   

Neznanec @Neznanec 12. Sep 2004, 09:37

Najprej si na uradni M$ strani preberi, kaj vse te utegne za***avati, potem pa najdi procent compov, ki se sloh ne zbutajo po SP1. Se mi zdi kot ruska ruleta z avtomatikom (ali še bolje ... SP3 za W2k ... bed bed đouk).
 0   

Gregor Prodan @progre2 12. Sep 2004, 09:42

neznanec ... očitno pojma nimaš. na pcf forumu imamo večina že inštaliran sp2 in ni prov nobenih problemov ...
 0   

Matev @Matev 12. Sep 2004, 09:56

sp2 je tko kot ostalo od MSja instaliraš
nato pa pol ure brišeš razne reklamne ikone ki se pojavijo vsepovsod....

samo potem pa ne veš da je

in to je OK
 0   

tim @tim 12. Sep 2004, 11:08

Jaz ga še sicer nisem sprobal, pravijo pa da ni to to smile
 0   

stlux @stlux 12. Sep 2004, 11:21

a obstajajo kasni bolj konkretni argumenti za-proti?
 0   

grupatnt @grupatnt 12. Sep 2004, 11:56

stvar je zelo preprosta,
v kratkem boste rahlo prisliljeni vsi namestiti sp2, razlog?
ms ob objavi sp-jev da na splet tudi seznam popravkov, ki jih sp vsebuje, torej napise katere varnostne luknje so pokrpali (marsikatera prej sploh ni bila objavljena). In kdo bi si mislil, tu je ravno raj za pisce trojanov in ostalega ad in spy warea. Ko se bodo pricele pojavljati cudne stvari na vasem racunalniku probajte namestiti sp2, hehe smile
 0   

tim @tim 12. Sep 2004, 11:57

Recimo za SP1 je naredo dosti piz*****, ker smo na faxu uporabljali en dos program, za neke PAL-e programirat in ko smo nalozli SP1 program ni vec deloval, ga je izkloplo, kot da bi bil virus... Tak je pri SP1, verjamem pa da je pri SP2 tut kaka podobna fora...
 0   

tim @tim 12. Sep 2004, 12:02

Evo tu mas listo programov, za katere se ve, da ne delajo normalno z SP2, kolko jih je pa se takih, za katere se ne ve smile
http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=884130
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 12. Sep 2004, 13:09

Vidim da ne podpira Style XP.... mah pol pa ja ne bom naložil tale popravk sad
 0   

Gregor Prodan @progre2 12. Sep 2004, 13:12

lucifix ... brezveze. ti si ga kr naloži, če želiš obstaja patch za windowse ki zamenja nekaj dll datotek in programi kot so stylexp sploh niso več potrebni ... maš kr omogočeno menjavo grin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 12. Sep 2004, 14:01

Ko gledam top 10 novosti za ta popravk me nobeden ne pritegne, da bi ga naložil.

http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/winxppro/maintain/sp2top.mspx

Pop-up blocker: tako ali tako uporabljam Firefox, ki tako ali tako zablokira nadležna okna

Windows Firewall: če bi ga potreboval bi si naložil verjetno Zonealarm

Internet Explorer: ga ne uporabljam več

Updates: mogoče še nekako uporabno, a tako ali tako dela že na stari verziji.

Čeprav pa mnogokrat prekršim stari rek, ki pravi: ne popravljaj nekaj kar ni zlomljeno (ali tako nekako) smile
 0   

rado @rado 12. Sep 2004, 14:12

Verjetno niso ravno poslabšali zadeve je pa res , da moraš it potem z vsem naprej, imam naložen SP2 že kaka 2 meseca pa dela vse normalno, vsaj to kar uporabljam.
 0   

Miha Skulj @mihaha 12. Sep 2004, 16:31

SP2 je baje še slabši od SP1, in v velikih firmah (mobitel itd) nimajo inštaliranega nobenega service packa, ampak redno upgradajo prek neta....tko da navem kako se obnese posameznikom, ampak do zdej so mi vsi rekl DONT DO IT! bigrazz
u glavnem nimam nobenga sevice packa pa je vse kul....zaenkrat.
You don´t take a photograph, you make it. ~ Ansel Adams
 0   

rado @rado 12. Sep 2004, 16:40

Sicer zakaj zadeva ne bi delovala brez SP saj tudi WIN 98 še zmeraj delajo za večino uporabnikov.
Citiram:

ampak redno upgradajo prek neta....tko da navem kako se obnese posameznikom, ampak do zdej so mi vsi rekl DONT DO IT!

In kaj je drugega upgrade kot Service Pack popravki
 0   

Neznanec @Neznanec 13. Sep 2004, 07:29

progre2 je napisal/a:
neznanec ... očitno pojma nimaš ...

Eh ... zdej si me pa spregledal ... cry
Moram it na pcf forum, da vidim, kaj majstri delate. :roll:
 0   

Andrej Gunšek @andromedar 14. Sep 2004, 19:49

Mihaha: Če boš hotel zdaj preko neta updatat Winse, ti bo najprej SP2 instaliralo, tako da tisto kar praviš nima smisla. Sam ga imam od SP2 Release Candidate 2 instaliranega pa nimam nobenega problema. Mislim, da ga bo vsak prej ali slej moral instalirat (ali pa bo imel probleme s trojanci ipd.).
Nisem bil jaz!
 0   

Gašper @gaspers 19. Sep 2004, 09:21

Prvo kot prvo je SP2 za en qrc.
Sem mogel disk sformatirat zaradi njega in zato so vse slike šle v tri krasne.
Je pa že bol SP1.
Kmalu bomo rabili popravke za poravke.
Preklete internetne grožnje.

lp

gaspers

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati