0   

Jan Vrhovnik @Palkic 10. Jun 2007, 17:27

Dobro tisto kar ostali govorijo da slike ki ne pridejo v galerijo in da niso komenterane to se strinjam. To bi se moralo spremenit. In kot pravijo eni, da se jim zdi da imajo veze pri moderatorjih. Tudi to je možno.

En moj predlog. Da ko glasuješ da fotografijo tedna, da ko klikneš tam da najprej označiš, potem pa potrdiš. Da ni kr takojšen glas oddan. Ampak to je malenkost.

0   

Boštjan Selinšek @NwA 20. Jun 2007, 21:02

lahko bi bila kaka tedenska al pa mesečna tema, pol pa bi komisija al pa mi glasovali za zmagovalca...
 0   

Tilen @Tilen20 21. Jun 2007, 18:54

zdravo,
meni bi bilo recimo cool, da vsak ki objavi svojo reportažo, da ima nad temo kot kakšno anketo, da mu drugi oceniju reportažo, da bi se pač naredlo avtomatsko to, ko nekodo objavi da pač mu daš določeno oceno za reportažo
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 21. Jun 2007, 22:04

Citiram:
En moj predlog. Da ko glasuješ da fotografijo tedna, da ko klikneš tam da najprej označiš, potem pa potrdiš. Da ni kr takojšen glas oddan. Ampak to je malenkost.

Bom to popravil ja, ker je tudi mene zmotlo parkrat.

Citiram:
lahko bi bila kaka tedenska al pa mesečna tema, pol pa bi komisija al pa mi glasovali za zmagovalca...

Že organizirali, a ni bilo interesa.

Citiram:
zdravo,
meni bi bilo recimo cool, da vsak ki objavi svojo reportažo, da ima nad temo kot kakšno anketo, da mu drugi oceniju reportažo, da bi se pač naredlo avtomatsko to, ko nekodo objavi da pač mu daš določeno oceno za reportažo

Vsak ima možnost pri reportaži odpreti svojo anketo (kot tudi pri drugih temah). Zaenkrat ni možno, da bi bila anketa avtomatsko vstavljena.
 0   

Samo @Lubitel2 12. Jul 2007, 18:53

V galerijo sem se registriral šele pred nekaj dnevi (he, he, vas stare mačke že slišim: "pa kaj potem že nakladaš...."). Prvi vtis je pravzaprav zelo v redu, želel pa bi podpreti predlog
Citiram:
" fopo objavljen 2007-02-18, 12:12:36:
Lahko bi vsaka fotka,ki ne pride v galerijo od tistih,ki ocenjujejo in izbirajo dobila vsaj en komentar v katerem bi s par besedami napisali kaj fotki manjka ali zakaj je slaba.
Ne gre se zato katera fotka pride v galerijo in katera ne ampak..."

K temu bi dodal še, da bi bila zelo dobrodošla informacija v čakalnici, koliko od tistih, ki izbirajo si je fotko že ogledalo in koliko pozitivnih glasov je že dobila. Pred par dnevi sem namreč poslal svojo prvo fotko, sedaj pa ne vem ali je že vse mimo, ali je povsem zgrešena (upam, da ne) ali pa je bila ravno na robu uvrstitve v galerijo (in kaj je bila tista odločilna malenkost).

Poleg tega zelo podpiram še predlog
Citiram:
"BubikolRamios Objavljen 2007-06-02, 15:02:37:
1 Zdaj kot avtor 10 x pogledam sliko in piše 10 x, to me sploh ne zanima
2. Po istem kopitu verjetno ko gledajo ostali obiskovalci

3. Po mojem bi moralo biti: ko gleda avtor: count = count + 0
: ko gleda nek drug član: select count distinct
: ko gleda nekdo tretji: ignore, saj je članov dovolj
"

predvsem točko 1 (včasih smo ljudje malce nestrpni in gremo vsake toliko gledat koliko ogledovalcev je imela fotka in s tem se nehote veča število vpogledov). O točki dve bi kazalo malo razmisliti, ali pa uvesti ločena števca za člane in ostale obiskovalce, saj oba na nek način kažeta na zanimanje za sliko.

Lep pozdrav!

P.S.
Tole moj prvi malo obsežnejši post, zato pojma nimam kako bo izgledal..
 0   

tjaz ocepek @tjaz 15. Avg 2007, 10:28

Mogoče nebi bilo slabo odpreti novo rubriko v galeriji: "podvodna fotografija". Takšno kategorijo ima večina drugih portalov.
 0   

JureV @JureV 22. Avg 2007, 19:55

lahko se bi stestiralo pa objektivov za nikon (ne samo canon bigrazz )
npr: 70-300 VR, 55-200 VR, 17-55 2.8, kaki širokokotni fiksni
[url=http://www.tarok4.com/][img:cb4cc67d4e]http://www.tarok4.com/themes/default/images/t8.gif[/img:cb4cc67d4e][/url]
http://blog.slo-foto.net/jurev/
 0   

janez @yanes 22. Avg 2007, 20:38

Lep pozdrav!

Res, da nisem član portala zelo dolgo, sem pa nasplošno z njim zelo zadovoljen, saj se vsak dan ob prebiranju forumov naučim kaj novega!

Se pa moram pridružit že zelo številnim komentarjem na temo ocenjevanja in komentiranja fotk! Ta sistem res ne štima... saj razumem, da se mojstrom fotografije (ki so bili enkrat prav tako začetniki, kot sem sam sedaj) ne ljubi komentirat fotografij, ki se jim zdijo slabe, nekvalitetne itn... ne bi pa blo slabo (to je moj predlog), da bi mogoče vsaj tisti, ki ocenjujejo o tem ali slika pride v galerijo ali ne na kratko (en stavek) napisali kaj je narobe s to sliko!

Sam bi namreč veliko raje videl, da bi neka moja slika kasneje v galeriji dobila oceno: 1, in kratko obrazložitev ocene...kot pa niti ocene in včasih niti enega komentarja. Tako bi vsaj vedel kaj delam narobe, ker moram priznati, da mi včasih ni nič jasno!!!

Pa brez zamere!
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 28. Okt 2007, 17:18

Se mi zdi da sem že enkrat že predlagal: gledam eno sliko in klikam osveži, števec ogledov pa kar raste, to ni OK. Moralo bi biti, po moje, en ogled na IP al pa člana, če gledam svojo fotko pa sploh nič, vsaj to zadnje.

LP
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 28. Okt 2007, 17:39

A eni res daste toliko na št. ogledov?
 0   

Grega Podobnik @sajko 28. Okt 2007, 17:41

Moj predlog je večji logotip na vrhu (tako da bi prišel levo od bannerja) in pa, da se privatno sporočilo obarva drugače če še ni prebrano oz. je novo.
[url]http://blog.grega.info[/url]
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 2. Jan 2008, 22:27

Tale novi uploda je malo čuden, zakaj moram čakat upload da bi na koncu zvedel da nisem dodal ključnih besed, in povrhu mi še vse ostalo zbriše. Tko je to z web formami smile . Jaz bi to preverjal z java scriptom.

LP
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 2. Jan 2008, 22:41

Sem že preizkušal najti kaj uporabnega pa brez sreče. Poznaš kakšno preprosto a učinkovito java skripto?
 0   

BubikolRamios @BubikolRamios 3. Jan 2008, 18:34

malo sem pogooglal, mislim da bi ti tole prišlo prav:
http://www.javascript-coder.com/html-form/javascript-form-validation.phtml

Na dnu je example.

LP
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 3. Jan 2008, 18:36

Moti me da se pokaže pop-up okno. Raje vidim, da se zraven inputa pokaže kljukica oz. križec.
 0   

Haniball @Haniball 4. Jan 2008, 12:52

Lucifix je napisal/a:
Moti me da se pokaže pop-up okno. Raje vidim, da se zraven inputa pokaže kljukica oz. križec.

To ni dosti večji problem narediti.

Recimo pri ključnih besedah:
nekam desno od inputa se dodata dve slikici, na eni je kljukica, na drugi je križec. Obema se nastavi style="display: none;", tako da ju v začetku ne vidimo.
Obe imata tudi nastavljen id, recimo image_keywords_krizec in image_keywords_kljukica.

Potem pa namesto
Koda:
alert('Prosimo, vpišite ključne besede');

daš (s tem prikažeš križec)
Koda:
document.getElementById('image_keywords_krizec').style.display = 'inline';

oziroma (s tem pa kljukico)
Koda:
document.getElementById('image_keywords_kljukica').style.display = 'inline';

Drugače pa mene zelo moti, da je pri listanju po galeriji gumb odjavi takoj zraven gumba za naprej, seveda mi skoraj vedno uspe klikniti gumb odjavi po pomoti sleep
Tako da če se vam ga da na kakšno drugo mesto premakniti, bi bil zelo vesel thumbsup
 0   

Ditrich @Ditrich 6. Apr 2009, 06:37

Zdravo..

Ne vem, ali je bilo že kje napisano, pa vseeno..

Moj predlog glede galerije, da je sedanjih 7 slik na teden ali 1 na 24h, vsekakor preveč in forum izgublja na kvaliteti, saj dnevno pade veliko slik, ki so bolj primerne za email-ov album.

Kot pri sosedih, 1 slika na 72 ur.. Predno oddaš fotko, dobro premisliš, kaj boš objavil, ne pa nabijanje slik iz dneva v dan.. Potemtakem se tudi tvoja slika hitro izgubi v čakalnici..

Tako nekako imajo urejeno tudi tuji forumi..

Pa brez zamere.. Samo predlog.. smile

LP
 0   

yyyeb @yyyeb 18. Sep 2009, 21:00

Jackson je napisal/a:
jst sm pa izredno razočaran nad portalom. Ocenjevanje in komentiranje fotk je žalostno, kljub velikemu številu članov, zato že dalj časa razmičljam o neobjavljanu svojih fotografij, ker človek kar izgubi veselje.
LP

se strinjam.jaz nočem objavljati slik, jih pa rad gledam in kako pokomentiram. predvsem ocenjevanje ima preveč petk.po mojem bi to rešilo ocenjevanje od 1 do 10.
 0   

Primož Fideršek @piXi 29. Okt 2009, 10:40

mene zanima kaj pomeni rdeči znak pri ocenah, sem namreč to opazil danes,
ko oddaš komentar

če sem zaj* temo pepel & stuff biggrin

tnx
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 29. Okt 2009, 12:58

Poizkusi nič ne stane smile Če daš najprej oceno, pa potem vidiš, da jo ne želiš, jo s klikom na ta znak izbrišeš.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati