0 

gulpa @gulpa 23. Jan 2010, 19:57

jst pa mislim da je v življenju tako, da je čist odvisno od situacije kako lahko zaračunaš. Če vzamemo da se od fotografiranja ne živiš, da ti bo to delo en izziv nova izkušnja, mislim da je vsak Euro samo bonus. Če pa gre tu za neko studijsko štancanje, kjer morš pofotkat 200 artiklov, pomožnosti je delo še težko, razni odboji itd, ti pa tud ogromno Eurov včasih ne bo pomenlo, da to delo sprejmeš. Če se živiš od tega je res, da je potrebno večkrat sprejet tud kej z odporom. Pa še neki...kolegi so 91 umrl, zdej se dela samo še usluga za uslugo ali usluga za denar in včasih je tud to narobe....Bi pa tuki še neki omenu....opazu sem v tem foto svetu, da so določene osebe zelo arogantne, vzvišene, egocentrične in da jim je nekaj najhujšega, če je kdo potencialni talent in se mu povrh še ne gre za denar. Takoj te znajo okarakterizirat za wannabeja, pa čeprav si samo entuziast, ki bi se rad za hobi malo naučil. V glavnem ja izgubili smo kompas, dejmo ga najdit!

p.s.: kar sem napisal ni ciljano na nobeno konkretno osebo, tko da če se kdo prepozna v tem, si je sam kriv.
   0 

Peter Bernik @Noob 23. Jan 2010, 21:00

JureHorvat je napisal/a:
Oh videk videk....na slo-fotu si:D

lewc je napisal/a:
eh..ka pa pol =)

Vaju imam počasi dovolj v tej temi, tako da se obnašajta primerno!
   0 

JureHorvat @JureHorvat 23. Jan 2010, 21:16

Noob..odkrito mi povej...te je to sploh zmotilo?..mislim, da ni bilo nobenih žalitev...grdega govorjenja...pač pa ena šala iz lewčeve strani( nekumu je to smešno nekomu ne, vem pa da za nikogar ni škodljivo-žaljivo!)..in mislim da se je kljub 21. stoletju šaliti tu pa tam primerno..se ti ne zdi? Če se pa čutiš ožaljenega oz. da sva koga zasmehovala, žalila oz. kot praviš da sva se neprimerno vedla..se ti iskreno opravičujem!biggrinbiggrin

Pa hvala za smeh ki si mi ga podaril z: Vaju imam počasi dovolj v tej temi, tako da se obnašajta primerno!

Lep pozdrav in uspešno fotografiranje!
   0 

Peter Bernik @Noob 24. Jan 2010, 03:43

OK, ko me tako lepo prosiš v drugem odstavku, te z veseljem banam iz foruma grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati