0   

janezek @janezek 15. Maj 2006, 13:36

Ajooooojjjjj....
Raje ne komentiram...
 0   

Klemen @DkleMAN 15. Maj 2006, 14:43

Nikio: hehe mogoče je pa res tko:)
Me zanima katere fotografije so vam bol ušeč: od Marin Parr-a ali Elliott Erwitt-a ? Oba fotografa magnuma in naj bi bila gonilna sila le te agencije.
Če ju ne poznate lahko malo pobrskate po googlu sigh

Men osebno je Elliott car, Parr pa ima veliko fotk, ki jih ne zastopim confused
Drugač je pa Parr fotku Slovenijo za nek turistični projekt al neki tazga (kdo ve kje bi lahko vidu te fotke)... To si lah več preberete glih v tej reviji (zato tud primarjava teh dveh fotografov)

p.s: to pa res zadnja tema k sm mislu da se boste kregal bigeek
 0   

slowenien @slowenien 15. Maj 2006, 18:08

Citiram:
@slowenien: ni treba govort kaj bi blo treba naredit, ampak nared kaj!
Velik ljudi ve kaj bi blo treba naredit pa samo govorijo in n'č ne nardijo.

Glasno razmisljat ni prepovedano grin
 0   

samsara2004 @samsara2004 15. Maj 2006, 18:17

Glasno razmisljat ni prepovedano grin[/quote]

A se bojiš, da ti bo kdo idejo ukradel?
"Freedom comes when you learn to let go / Creation comes when you learn to say no" - Madonna, The Power of Good-Bye
 0   

slowenien @slowenien 15. Maj 2006, 18:21

Nic se ne bojim itak sem ze vse svoje tehnike razlozo pa se nben ni nic vkrado.....nisem niti tak tip cloveka da bi sestavljal in urejal revije samo kot pravim glasno razmisljam iin nic druga...nikoli pa ne recem nikoli grin
 0   

Igor @Umetnik 18. Maj 2006, 22:05

Nikio je napisal/a:

VSI res veliki umetniki so bili razumljivi in všečni tako raji kot stroki. Mogoče niso vsi videli v njih istega, ampak nič zato.

V glavnem je tako thumbsup So pa tudi "svetle" izjeme
V časopisju sem prebral, da so naše estradne pevske zvezde skoraj enoglasno izjavile, da so jim od Mozarta najbolj všeč Mozart kugle upset
stars Rofl
 0   

iztok @izo 18. Maj 2006, 22:07

še bolj od Smetane, hehe
 0   

Samo Rovan @le-samo 9. Jan 2008, 14:13

DkleMAN je napisal/a:
Nikio: hehe mogoče je pa res tko:)
Me zanima katere fotografije so vam bol ušeč: od Marin Parr-a ali Elliott Erwitt-a ? Oba fotografa magnuma in naj bi bila gonilna sila le te agencije.
Če ju ne poznate lahko malo pobrskate po googlu sigh

Men osebno je Elliott car, Parr pa ima veliko fotk, ki jih ne zastopim confused
Drugač je pa Parr fotku Slovenijo za nek turistični projekt al neki tazga (kdo ve kje bi lahko vidu te fotke)... To si lah več preberete glih v tej reviji (zato tud primarjava teh dveh fotografov)

p.s: to pa res zadnja tema k sm mislu da se boste kregal bigeek

Sele sedaj sem opazil tole temo.
Neumno je reči kdo je bolj všečen. Oziroma sploh ne gre za to.
Gre za to, da je vsak popolnoma svoja osebnost katero tudi izraža skozi fotografije. Oba imata jajca, oba sta legendi. Parr je seveda težje doumljiv, ker ne igra na prvo žogo. A si našel link na njegov projekt predstavitve Slovenije?
Kakorkoli, ti ljudje ne razmišljajo s fotoaparatom in objektivom ampak z možgani. smile
 0   

Miha @mauss 10. Jan 2008, 12:47

še ena varjanta;
Naročilnico za revijo Fotografija dobite v reviji ali pa se naročite po telefonu (061 / 150 35 70, 150 35 75) ali e-mailu: studio.graffit@siol.net

***napača... oni nimajo več nič s pimpanjem revije.
...
 0   

Sharpshooter @Sharpshooter 11. Jul 2009, 12:14

In kje se da to revijo kupiti v prosti prodaji? Sem nekaj spraševal v kioskih pa niso nič vedli. V knjižnici sicer imajo nekaj izvodov, a se ne da nič sposodit.
 0   

shkorc @shkorc 16. Jan 2013, 08:26

Zdravo,

kakšno imate mnenje o reviji Digitalna Kamera?

Na eni strani strani s kuponi in popusti nudijo 50% cenejšo celoletno naročnino (6 revij). Kot začetnik v fotografiji razmišljam, da bi se naročil, zato bi bil zelo hvaležen za vaša mnenja.

Oz. kaj predlagate kot boljšo alternativo (lahko tudi tuja revija).

Hvala za vaš input.
 0   

Jernej @wolf82 16. Jan 2013, 18:48

Za izobraževanje bo dovolj tudi če zaviješ v prvo knjižnjico in pobrskaš za knjigami o fotografiji.
Kar se pa revije tiče pa je ne poznam in težko napišem kak komentar.
Lp
 1   

Dule @DuleB 16. Jan 2013, 22:29

shkorc je napisal/a:
Zdravo,

kakšno imate mnenje o reviji Digitalna Kamera?

Na eni strani strani s kuponi in popusti nudijo 50% cenejšo celoletno naročnino (6 revij). Kot začetnik v fotografiji razmišljam, da bi se naročil, zato bi bil zelo hvaležen za vaša mnenja.

Oz. kaj predlagate kot boljšo alternativo (lahko tudi tuja revija).

Hvala za vaš input.

Kot začetniku ti bo ta revija nudila dosti idej za fotografiranje in tudi sami postopki obdelav so kar dobro razloženi. Nekateri nad revijo sicer vzvišeno vihajo nos, ampak jaz pravim, da je vsako dodatno znanje dobrodošlo, kot je tudi dobrodošlo, da se me občasno spomni na stvari, ki jih sicer obvladam, a jih že nekaj časa mogoče nisem uporabljal.
Priporočam nakup oz. naročilo. thumbsup
Zahvala: shkorc
Dušan Brezovnik
 1   

P44F @P44F 17. Jan 2013, 06:15

Moje mnenje 1: o teh revijah na splošno je tako, da če kupiš en letnik je dovolj. Nato se članki in "nasveti" začnejo ponavljati, le drugače so "zaviti".

Moje mnenje 2: denar raje zapravi za opremo ali kvalitetno knjigo,..., enake nasvete in navdih najdeš tudi zastonj na spletu, predvsem pa se zavedaj da lepo zavita teorija brez prakse na koncu ne da ravno efekta.

L.P.
Zahvala: shkorc
 0   

Dejana MŠ @d3ja 23. Maj 2013, 13:23

Poleg Digitalne Kamere, katere slovenske revije o fotografiji priporočate?
DejanaMŠ
 0   

Andrej @biondo 23. Maj 2013, 20:31

d3ja je napisal/a:
Poleg Digitalne Kamere, katere slovenske revije o fotografiji priporočate?

...sej Digitalna Kamera ni slovenska, je pač priredba mislim da angleške original: avtorskih člankov je bolj malo, uvodnik in morda kak intervju...
Nekaj je sicer zanimivih prispevkov o tehnikah fotografiranja;
teste fotoaparatov se naveličaš, veliko reklam je in ponavljanja.

Tudi jaz bi ti raje priporočil kako knjigo če že misliš zapravit denar:
John Hedgecoe-Complete guide to photography (s to sem bil kot začetnik zadovoljen)

Pri meni je tako:knjiga konča na polici, revija na podstrešju...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati