0   

Sandi @Sandi 3. Jun 2007, 10:52

Alien je napisal/a:
Kaj ti kartica kar sama mape kreira? bigeek Si prepričan, da ni aparat kriv?

Verjetno bo res to, sploh če so v mapcah slike, ki izginjajo upset
Škljoc !
 0   

Robi @mavrica 3. Jun 2007, 10:54

Na mimovrste.com, imam zelo dobre izkušnje. Sicer sam hodim tja osebno po naročeno, samo vseeno je vedno vse vredu in prodajalci prijazni.
 0   

Simon Koležnik @simonkoleznik 3. Jun 2007, 11:55

Tudi jaz sem imel do sedaj same pozitivne izkusnje z nakupi preko interneta. Kupoval sem od mimovrste.com, mixi.tv, do bolhe.com.
 0   

kras @kras 3. Jun 2007, 17:33

Ob vseh pohvalah bom jaz napisal mojo izkušnjo, ki sem jo doživel pred kratkim in ni bila tako pozitivna.
Naročil sem dvd predvajalnik, ki je bil na zalogi. Ponavadi se artikle na zalogi dobi zelo hitro, tokrat pa se je zadeva zavlekla kar dolgo časa, skoraj en mesec. Ko sem po skoraj tednu dni dobil kar sem naročil, sem odprl paket in bil kar malo presenečen. Manjkal je daljinec, baterije, navodila, cd. DVD predvajalnik pa je bil očitno rabljen (nekaj prask in prah), predvidevam da je bil razstavni eksponat v njihovi trgovini. Sicer nič hujšega, ampak če naročiš in plačaš novo zadevo, takšno tudi pričakuješ.
Poklical sem na reklamacije in sporočil, da določene stvari manjkajo in tudi da predvajalnik izgleda rabljen, zato smo se dogovorili da ga vrnem in mi pošljejo novega. Žal srebrne barve ni bilo več (ne bodo več dobavljali), zato mi bodo poslali črnega, a ta žal ni na zalogi. Čez 4 dni že dobim pošiljko in jo veselo odprem. Na moje presenečenje je bil notri zopet siv dvd predvajalnik!!! Skupaj z daljincem, baterijami, ki so bile že vstavljene v daljinca, kar je zelo neobičajno. Glede na to da sem zadnjič videl kje so praske, sem vedel, da so mi poslali istega kot zadnjič. Zopet kličem na reklamacije in zatrdili so mi da to ni isti ampak drugi, kar dokazuje tudi druga številka črtne kode na predvajalniku. Niti približno me niso prepričali, saj sem imel pred sabo popolnoma isti artikel. Očitno se "igrajo" tudi s številkami artiklov in jih menjujejo tako kot njim ustreza. Glede na pogovor sem ugotovil da ne vedo niti kaj imajo, kaj nimajo, kaj bodo naročili in česa ne bodo. Enako se je dogajalo s prikazom stanja zalog na njihovi strani. Zato sem se odločil da vrnem tudi tega in naj mi denar, ki sem ga plačal nakažejo na račun. Isti dvd prevajalnik sem nato naročil drugje in ga dobil naslednji dan, ceneje in resnično novega. Ko v par dneh denarja še nisem dobil nakazanega, sem zopet poklical... še dobro da sem to storil, saj so mi isti dan že poslali nov črn predvajalnik. In to kljub temu da sem po telefonu povedal da hočem denar nazaj, isto sem tudi napisal na reklamacijski list, ki se je baje izgubil... To smo nato preklicali in zapisal je da naj mi nakažejo denar. Glede na izkušnje sem sklepal da bo prišlo do še ene napake iz njihove strani, saj se je v tem času cena dvd predvajalnika znižala. Moje slutnje so se žal spet uresničile in nakazali so mi denar po novi ceni in ne toliko kot sem jaz plačal. Zopet sem moral klicat reklamacije in ko sem jim sporočil kako nesposobni so, da niti ene stvari v celotnem poteku naročila niso znali speljat tako kot morajo, so mi nakazali še tistih par evrov razlike ki so mi bili dolžni. Da niti ne omenjam njihove neprijaznosti po telefonu... Sicer pa lahko povem da dosedaj z njimi nisem imel nobenih problemov.
Tako svetujem vsem ki kaj naročate in piše da so zaloge omejene, pokličite ali je stvar res na zalogi. "Zaloge so omejene" pomeni, da imajo v skladišču največ 2 artikla...

LP
 0   

andrej @kypck 3. Jun 2007, 18:25

tud jst mam dobre izkušnje, tko z dostavo kot z garancijo, sej mi je ratal en oječevalc skurt, in so mi ga kr za nouga zamenal. Pa še to je blo hitr, nism dolg čaku da bi mi ga vrnil.
 0   

tedy43 @tedy43 18. Jan 2013, 17:02

mimo vrste je najslabša trgovina. nikoli več ne bom kupoval pri njih. denar zelo težko vrnejo v bistvu ga sploh ne. izdelke pošiljajo z mesec dni zamude,čeprav imajo navedeno rok dobave 3 dni. hehe ni slabše prodaje kot je pr njih. nikoli več in priporočam vsem ,da naj pazijo kje kupujejo
 0   

Aleš @lial 18. Jan 2013, 17:14

In prijavil si se na forum samo zato, da nam to poveš?
 0   

tedy43 @tedy43 18. Jan 2013, 17:20

nikoli niso poslali to kar je dogovorjeno niti v roku .napisal sem to zato ,da ljudje ne bodo nasedali njihovim igricam. žalostno ampak resnično
 0   

porkoja @porkoja 18. Jan 2013, 19:05

Jaz imam z Mimovrste same dobre izkušnje, pa lahko rečem, da pri njih letno naročim blaga za 2-3 tisočake (da ne bo izgledalo, da sem bogat - samo posrednik za druge).
Vedno pa naročam samo blago kjer piše, da je na zalogi in od katerih izdelkov že od prej vem, da so kvalitetni (preverim na forumih, recenzijah, amazonu ipd.).
Danes do ene ali druge ure naročim, jutri je blago že pri meni. Vedno je bilo tako brez ene same izjeme.
Imel sem samo dve reklamaciji poškodovanega izdelka in takrat je bila komplikacija zgolj to, da je bil izdelek poškodovan že v tovarni, saj je bila originalna škatla nepoškodovana, izdelek v njej pa deformiran. Takrat je v obeh primerih zamenjava trajala res dober mesec dni pa nekoliko smo se grdo gledali, ker je njihov prvi odziv bil zelo buren češ, če je izdelek poškodovan, reklamirajte poštarju saj so oni krivi.
Ampak po mesecu dni je bilo urejeno, potrjena nova garancija in vse ok.
2 slabi izkušnji na skupno 211 nakupov v 9-ih letih pa štejem še vedno kot odlično povprečje in spletno trgovino smatram za kvalitetnega ponudnika.
 0   

Ratter @Ratter 18. Jan 2013, 21:38

Z Mimovrste imam samo dobre izkušnje.
Tu sem kupil že kakšnih 5-6 artiklov.Do sedaj nobenega problema.
Vse je bilo dostavljeno v zelo kratkem času.Priporočam.
 0   

Gasper @GoZilla 19. Jan 2013, 18:43

Kar se tice vracanja denarja je res ... da jim gre ZELO TEZKO od rok ....
fotr je narocil pri njih nek PC ... dobi v parih dneh ... me klice ce mu pridem pomagat prklopt ... ok uletim ... hocmo przgat zadevo ... se nic ne zgodi ... vse prevermo se 1x ... kisto odpremo ce so slucajno pozabil kej prklopt ... zgleda vse uredu ... mu recem naj poklice oz gre tja in naj mu zamenjajo ... klice on ... mu pravjo naj odnese na pooblascen servis ... da bodo na njihove stroske pogledal in popravli ... jim rece da noce tega ker je kupil novo kisto ... in da noce cakat da naj mu dajo pac drug PC ... ker se ni dalo potem nic zment ... je enostavno reku da hoce denar nazaj .... na katerega je potem cakal vec kot en mesec !!!!!! ... sleep sleep sleep
[url=http://www.gozilla.si][b:3f8338ad39]GOZILLA[/b:3f8338ad39][/url]
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 19. Jan 2013, 20:00

jst mam tud dobre izkušnje pri mimovrste... so pa velka firma ratal in se vsaketolk lahk kj zalomi in se kakšno plačilo pozabi izplačat... to se pa dogaja v vsaki trgovini, ampak dokler si dobu € nazaj, pol pač je še ok grin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Tomaž @tomaz1kos 19. Jan 2013, 21:33

Če kupiš 3 nakupe letno in imajo skupno vrednost čez 600€ postaneš VIP kupec in tako dobiš zastonj poštnino, plus artikel lahko vrneš v 60-ih dneh brez kakršnega razloga!
 0   

Jure Verdnik @pajdo 19. Jan 2013, 21:54

Pri vseh nakupih preko interneta v spletnih trgovinah imaš možnost vrniti izdelek v 15? dneh brez obrazložitve.
 0   

Andrej Horvat @triky 21. Jan 2013, 06:33

Tudi jaz sem imel zaenkrat srečo in nisem imel nobenih težav pri nakupih na mimovsrte. So bili pa vsi nakupi neproblematični, torej ko sem blago prevzel, je bilo tisto kar sem naročil in je je delovalo kot je treba. Bi pa rad ob tem še nekaj dodal. Merilo koliko je kakšen prodajalec dober je edino to, kako ravna ob reklamacijah in kako hitro ter uspešno jih razrešuje.
 0   

AirM @AirM 22. Jan 2013, 12:42

Tudi moje izkušnje Z Mimovrste so zelo dobre. Letno pri njih kupim precej artiklov in tudi zato nimam več poštnine, tudi če kupim samo en poceni artikel.. Vedno jim plačujem vnaprej po predračunu, robo vedno dobim kvečjemo prej kot je napisano na spletni strani. Enkrat sem tudi imel opravka z vračilom denarja (vrnil sem objektiv, ki je napačno ostril in sem ga vrnil) in denar tudi dobil brez pregovarjanja, le nekaj časa to traja, ker proces odobritve traja določen čas. skratka brez težav. Če je kdaj kak artikel zamudil par dni pa zato ne krivim slabe trgovine, ker se vsakemu zgodi da pride do zamude, ampak pri meni zelo redko.
 0   

Kr-Neki @Kr-Neki 23. Jan 2013, 16:48

Moje mnenje o mimovrste:

Imajo super spletno stran, pravzaprav sploh ne vem, če sem že naletel na bolj všečno/uporabno. Če ima kdo kak primer, naj da link. Podpora uporabnikom je dobra, hitro odgovorjajo na maile itd., čeprav so pred časom še bolje, očitno jim gre predobro smile Zadeve sem res dobil večinoma v roku, se mi je pa vsaj 3x zgodilo, da je bil artikel označen kot "na zalogi" pa so mi potem po parih dneh napisali, da ga ni več na voljo. 2x sem pri naročilu dveh stativov po plačilu čakal nanju več kot 1 mesec. Tudi sam sem v taki imenovanem VIP klubu al karkoli že, zato nimam poštnine. So pa zadnje čase kar precej dražji od konkurence, celo od slovenske, še posebej za drobnarije, saj je pri njih točno preračunano, da vključno z zastonjsko poštnino plačaš ravno 1 cent manj kot pri drugem ponudniku, pri katerem nimam zastonj poštnine.
 0   

Ratter @Ratter 23. Jan 2013, 19:27

V petek sem naročil eno knjigo pri njih.
Pisalo je rok dobave 1 teden.Danes je sreda.Knjiga je že doma.
 0   

Ratter @Ratter 23. Jan 2013, 19:39

V petek sem naročil eno knjigo pri njih.
Pisalo je rok dobave 1 teden.Danes je sreda.Knjiga je že doma.
 0   

lorry @lorry 23. Jan 2013, 22:28

Pri meni isto...v petek naročila knjigo in danes zjutraj sem že prejela paket. thumbsup

Drugače pa sem tudi sama naročila že precej stvari tam (tudi večje gospodinjske aparate) in nikoli nobenih težav ali problemov...zaenkrat. Trkam.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati