0   

Uroš Uršej @Lucifix 16. Jan 2014, 10:22

Eno vprašanje za fotografe... sama lokacija fotografiranje vam verjetno v Sloveniji ne predstavlja nekih problemov? Recimo, da bi nekdo iskal poročnega fotografa na primorskem koncu, vi pa sta recimo iz štajerske? Verjetno to vpliva na ceno, ampak na izvedbo pa verjetno ne?
 0   

CAAC @CAAC 16. Jan 2014, 21:05

Če npr. 2-3 ure vožnje v eno smer za posameznega fotografa ne predstavlja napora, ovire, težave ... In recimo za 2-kratno potovanje (prvič srečanje, pogodba, ogled lokacije, drugič poročna fotografija). Meni ne bi povzročalo težave, zagotovo bi se pa našli taki, ki bi jim povzročalo težave.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 16. Jan 2014, 22:30

To sprašujem zato, ker v tujini vidim, da je skoraj povsod potrebno izbrati kraj fotografiranja. Ampak pri nas pa verjetno zaradi majhnosti kaj tašnega odpade...
 0   

Matic Zalaznik @LazyBones 17. Jan 2014, 06:27

fajn je kraj fotografiranja... ali pa vsaj regije...
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 17. Jan 2014, 07:40

@LazyBones to bo mogoče ob poslanem povpraševanju seveda izbrati. Mislim pa da je odveč možnost, da fotografij izbere samo določeno pokrajino v Sloveniji kjer opravlja svoj posel.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 11. Feb 2014, 20:33

Hvala vsem za predloge. Čeprav sem obljubil, da bom hitreje zaključil, mislim, da je vseeno bilo vredno počakati grin

Tole pa je rezultat:
https://www.slo-foto.net/najem-fotografa

Če imate še kakšne predloge, pa le sporočite.
 0   

Andrej @f0r3st727 11. Feb 2014, 21:57

Ko imaš tam gor ceno (trenutno je od 0-5000), bi se dalo narediti, da je max cena tista cena, ki je max pri fotografih? Pač da bi se posodabljalo sproti. smile

Emm, Video kotiček je tudi tukaj? smile Pač za snemalce in video ustvarjalce? smile
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 11. Feb 2014, 22:25

A misliš, da če bi kdo dodal v svojem profilu max ceno npr. 10.000€, bi se avtomatsko v iskalniku tudi posodobilo? Kljub temu, da sem se odločil, da dodam max ceno, sem mnenja, da bodo iskalci raje uporabljali minimalno ceno smile

Za video pa bi lahko dodal novo kategorijo, če si to mislil?
 0   

Andrej @f0r3st727 12. Feb 2014, 09:41

Ja, to mislim. smile

Bolj sem to mislil, da če rabi kdo snemalca za poroko, da bi ga tudi tukaj našel. smile Samo pol to ni več zgolj "najdi fotografa". smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati