0   

Maja Kranjc @Majaa 28. Jul 2015, 21:31

aha tako vseeno hvala..ja sem si potegnila ampak meni teh podatkov ni pokazalo..mogoce se pa gre za kaki profil ali kaj takega.nevem sklepam samo :-)
 0   

Maja Kranjc @Majaa 28. Jul 2015, 21:32

aha tako vseeno hvala..ja sem si potegnila ampak meni teh podatkov ni pokazalo..mogoce se pa gre za kaki profil ali kaj takega.nevem sklepam samo :-)
 0   

Maja Kranjc @Majaa 28. Jul 2015, 21:39

:-)
 0   

Ratter @Ratter 29. Jul 2015, 05:11

lial je napisal/a:
Letnica 2012, ne 2015
Sicer pa je ta podatek za nekaj drugega, eni mojih naključnih fotografij, posnetih ta mesec je kamela določila tole:

Mnenja sem, da fotografija, o kateri je govora tukaj sploh nima exifa, ker ga je FB uspešno odstranil.

Aleš
A je možno,da bi bila letnica 1998 letnica barvnega profila?
V Photoshopu si namreč lahko nastaviš barvni profil Adobe RGB 1998.
Nekaj mora prebrat nekje,da tako neumnost ven vrže.
 0   

Aleš @lial 29. Jul 2015, 06:37

Ta letnica je po nekaj mojih poskusih lahko tudi druga, poleg tega se izogibam nastavitvi barvnega profila Adobe, kolikor se to da.
Očitno pa gre za podatek v ICC profilu, vsaj tako razumem ugotovitev v Jeffrey's Exif Viewer, kjer je ta datum prav tako prepoznan.

LP
 0   

tmt @tmt 31. Jul 2015, 02:05

Majaa je napisal/a:

Opanda exif takole pokaže:

0   

tmt @tmt 31. Jul 2015, 02:17

Ni mi obeh slik prilepilo, za to sliko pa pokaže bistveno maj oziroma nič v primerjavi s kamelo
 0   

Maja Kranjc @Majaa 31. Jul 2015, 21:37

tmt... maj? jaz vidim za julija ali kako? lp
 0   

tmt @tmt 1. Avg 2015, 08:07

Sam primer je to, ker imam najraje pando, da je očitno ta kamela res naboljša, saj panda pri tej sliki ne pokaže nič, tisto je druga slika zgoraj tudi z mobilca.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati