0   

tiag @tiag 6. Feb 2011, 01:18

aha, najdla na netu... mal dražje, ampak če je res kvalitetno... a prevzem je ali po pošti ali v Tržiču? hvala za odg, lp
 0   

doobop @doobop 6. Feb 2011, 09:47

Sam imam najboljše izkušnje s Čebronom. Sem pa razvijal testno pri ene šestih različnih ponudnikih in ob medsebojni primerjavi je Čebron zmagal. Cena je sicer malenkost višja, prevzem je pa menda osebno ali po pošti, kakor ti je ljubše.
 0   

tiag @tiag 6. Feb 2011, 09:51

ja, očitno so res najboljši, ker vas je že kar neki napisal, da ste imel dobre izkušnje z njimi... najverjetneje bom ostale fotke poslala kar k foto čerbon... ker nimam več na pretek časa, da bi preizkušala različne ponudnike tiskanja fotk smile sporočim, kako bom zadovoljna z rezultatom pri njih.
lp
 0   

tiag @tiag 6. Feb 2011, 22:11

še eno vpr. - za tiste, ki že imate izkušnje s foto čebron - ne bi namreč želela, da mi fotke kakorkol popravljajo, ker sem jih že sama obdelala, na njihovi spletni strani pa piše, da jih še oni popravljajo... zato me zanima, če moram posebej napisat mail in jih prosit, da ne spreminjajo fotk?
Hvala za odg.
lp
 0   

Luka Rener @djbeat 18. Feb 2011, 14:09

Zivjo!

Ce ni prepozno.. V komentar napisi "brez korekcije" in fotke bodo cisto brez popravkov.

lp
 0   

tiag @tiag 18. Feb 2011, 14:23

ooo, super - ni ne prepozno, najprej se mi je sicer mudil, pol so pa vmes še ene zadeve pršle, in slike še niso šle v tisk smile tko da ful hvala, mi še zmer prov pride!
lep dan
 0   

tiag @tiag 18. Feb 2011, 14:53

A, pa še neki - ker ne bom prevzela slik osebno, me sam zanima, kako je s pošiljanjem? je poskrbljeno, da se slike nič ne zvijejo, al me mora to kej skrbet? dala bom namreč tiskat slike dimenzije 20X30... pa ne bi rada, da mi kak poštar to v mali nabiralnik pol rine smile
lp
 0   

tiag @tiag 18. Feb 2011, 16:12

že dobila odgovor smile lp
 0   

fearless @fearless 18. Feb 2011, 18:27

Ja, zelo so prijazni, grejo na roko ipd. Super za pohvalit Tonija & kompanijo. Vse kar si želim od foto trgovine.
 0   

tiag @tiag 14. Mar 2011, 21:01

mal z zamudo, ampak prov moram napisat, da sem super zadovoljna s foto Čebron - slike so res supr izpadle! tak da hvala za nasvete smile aja, edin pošta slovenije me je pošten razkurla, ker so vseen skušaj zvijat paket s fotkami - k sreči so fotke ostale nepoškodovane!! drugač pa res same pohvale fotu Čebron...
lp
 0   

Ervin @letecikolesar 14. Mar 2011, 21:19

A je že kak pogumnež dal razviti fotke v Hoferju ?
 0   

Tilen Colnarič @tilencol 8. Jul 2022, 14:07

Jaz sem si nedavno dal narediti posterje za spalnico/dnevno sobo in hkrati še razvil slike pri www.tiskarna-aip.si . Morem rečt da sem bil izredno zadovoljen.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati