0   

Helena Brand @Heli 23. Nov 2022, 16:45

naj pregledam večjo količino starih filmov (negativov), od svojih staršev.
Rada bi negativ tako povečala, da bi videla ali to fotko imam, ali je nekaj nepoznanega.
Tudi sama že slabše vidim, tako da me je groza teh malih sličic.

Mi lahko kdo da kakšen nasvet ali me kam napoti.
Hvala.
 0   

MiroR @Ramirov 24. Nov 2022, 15:39

Zdravo,
če se ti ne mudi preveč, spremljaj malo reklame od Hoferja, namreč občasno se pojavi naprava za digitalizacijo diapozitivov in starih negativ filmov, skupaj z programom za urejanje. Jaz sem jo pred leti kupil in sem tako digitaliziral več sto diapozitivov in starih filmov, res zelo uporabna zadeva. Skratka bodi potrpežljiva in spremljaj reklame, samo to ti lahko svetujem, lp m.
PS. pa še ugodna cena je bila.
 0   

Helena Brand @Heli 24. Nov 2022, 18:49

Super, najlepša hvala za odgovor.
Potrpljenje ni problem, saj me ta zadeva "mori" že dlje časa.
Si pa ne predstavljam kakšen izdelek je to.
Bi mi lahko poslali kakšen link ali fotografijo... Mogoče dobim to tudi kje na netu?

Res, najlepša hvala še enkrat!
 0   

Jure Verdnik @pajdo 25. Nov 2022, 18:09

https://geizhals.eu/?cat=scn&xf=2881_Filmscanner
Se ne bi zanašal na Hofer za ta izdelek, ga že več kot leto nisem zasledil. Zgoraj je povezava na seznam spletnih tgovin iz tujine, katere ponujajo skenerje negativov.
 0   

MiroR @Ramirov 26. Nov 2022, 10:26

Res je, kot pravi Jure, tudi jaz jih že kar nekaj časa nisem zasledil v Hofu, se pa spominjam, da so bili tudi v Lidlu. Glede slik pa samo na Googlu označi "slike" in vpiši skener Diapozitivov ter dodaj Lidl ali Hofer pa ti vrže ven slike od te naprave, lp.
Miro_R
 0   

MiroR @Ramirov 26. Nov 2022, 10:26

Res je, kot pravi Jure, tudi jaz jih že kar nekaj časa nisem zasledil v Hofu, se pa spominjam, da so bili tudi v Lidlu. Glede slik pa samo na Googlu označi "slike" in vpiši skener Diapozitivov ter dodaj Lidl ali Hofer pa ti vrže ven slike od te naprave, lp.
 0   

MiroR @Ramirov 26. Nov 2022, 10:43

Miro_R
 0   

MiroR @Ramirov 26. Nov 2022, 11:27

0   

Helena Brand @Heli 26. Nov 2022, 21:04

Najlepša hvala.
Očitno moraš samo znat vprašat... tudi strica Googla. Ima vse!

Se bom prebila čez vso to nemščino in nekaj dovolj kvalitetnega nabavila.

Res, hvala vama, Jure in Miro, za pomoč!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati