0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 15:08

heretic delno prav ni nic, je cisto prav ali nicesar prav.
delno je lahko 50:50,
in smo zopet na zacetku. 50 ti se vseeno manjka do 100%. in teh 50 te zopet zbije na 0%.
tako da si vedno na nuli
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

boris @boris 20. Maj 2005, 15:10

Žal se moram pikniku odpovedati zaradi neodložljive obveznosti.
Imejte se lepo in upam ,da bom v nedeljo lahko prišel vas vsaj
pozdraviti.

Lp, Boris

izo je napisal/a:
ok, naslednji brez pardona v jutri biti v beli krajini, ostali pa: več sreče prihodnjič..

v sobah spijo:

1. rado
2. noob
3. maha

5. oko

v šotorih bodo:

6,7. izo, petra
8,9. darkdragon, petra
10, 11. lucifix, kolega

za en dan:

12. Pele - sobota
13. ghandaed - sobota
14. maremare- sobota
15. kjask -sobota popoldne
16. ksantipa - sobota popoldne
17,18. balž, punca- sobota popoldne
19. Heretic, (nekaj časa še fotr), sobota dopoldne

*balž, še zdej ne vem, al boš sam ali z punco..
 0   

iztok @izo 20. Maj 2005, 16:18

pa dobro folk, kaj zdej bluzite.. oprema bo varna, kot boš sam poskrbel zanjo, kat naj zdaj varnostnike najamem. če pa nisi ziher, pa lahko komot pustiš robo v gostilno, bo pod ključem (sorodniki, je ziher).
milslim, a ši nisi bil nikdar nikjer z fotičem, al kaj, sej ga maš skos pr sebi, med piknikom pa zakleš v avto, al pa bomo dali v hišo pod lkjučm kot sem že rekel.
imeli smo pa že veliko srečanj, pa bi tudi lahko kdaj pršu pogledat, kakšna fajn družba smo, ni nobene natega, če to misliš.
pa še enkrat folk, vedli ste 2 meseca prej za vse, če vam to ni blo dost cajta za organizirat stvari, pa res žalostno..
za hrvate ni problema, ne vem kakšen fobije imate vi to s tem, preveč tv gledate, so vsi prijazni, v bistvu pa tam kjer bomo mi, skoraj ni nobenega, ta bomo na vasi, za božjo voljo, ne sredi bronxa.
 0   

Goran @darkdragon 20. Maj 2005, 16:33

go izo, go izo!!!

ej izo čist prov maš! ne vem kaj se tolk bojijo narave, kaj pa veš mogoče bo pa kak klen al pa ščuka komu aparat popapala! Rofl Rofl
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 16:48

sj vse lepo in prav.
narava gor ali dol, sj ne pravim, da so kriminalci tam dol samo dajem možnost samo razmisljam clovek internet gleda 6 milijard ljudi ej.
tudi tisti ki niso prijavljeni, oziroma registrirani.
mogoce je pa res krivo to da ne zaupam nikomur vec.
pa ne sedaj tole jemat kot poteza na zadnji dan ampak tak pac je ze pred dvema mesecema sem pomislil na to opcijo biti zrtev biti v drugih rokah.
nerad sem v drugih rokah . kar se usode tice
velja pravilo
usodo si krojis sam. nihce drug.
 0   

Goran @darkdragon 20. Maj 2005, 17:04

oko če že govoriš o usodi govor vsaj pravilno. namreč, usuda ti je namenjena kakršna ti pač je in se je ne da krojiti, kakor ti praviš. če ti je namenjeno da te bojo talibani napadl pol te lahko na pikniku al pa če boš po domačem celju vandral. če smo pa že pr tem kje maš več možnosti, da te okradejo pol je pomoje 90% možnosti da te okradejo v Celju in 10% da te okradejo dol na kolpi.

Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 17:17

usuda ti je namenjena kakršna ti pač je in se je ne da krojiti

vidim da smo zelo razlicnih mnenj in pogledov zato bi bilo zelo dobro ce bi se srecali biggrin .
aja glede usode,
sam odlocas kaj bos storil in kaj ne, kam bos sel in kam ne.
vse odlocitve sprejemas samo ti in nihce drug.
no o tem bi se dalo debatirat na zelo siroko.
cudi me pa da jih je toliko odpovedalo. zakaj?
 0   

Goran @darkdragon 20. Maj 2005, 17:23

oko o tem kar si ti zdej govoril citiram:

"sam odlocas kaj bos storil in kaj ne, kam bos sel in kam ne. vse odlocitve sprejemas samo ti in nihce drug. "

to ni usoda. to so tvoje odločitve. usoda je: če ti je namenjeno da ti pade opeka na glavo ti bo padla doma al na cesti ko se boš sprehajal al pa kje drugje. to je usoda. tega se ne da spremeniti. ti odločaš samo o tem kje se ti bo to zgodilo.

poglej si film FINAL DESTINATION mogoče ti bo bolj jasno.

brez zamere!
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 17:35

film sem si ogledal!

če ti je namenjeno da ti pade opeka na glavo ti bo padla doma al na cesti ko se boš sprehajal al pa kje drugje

opeka ti pade ce je na migecih, na robu strehe, ce bos sel pod taksno streho oziorma ce bos tam hodil ti lahko pade ponavljam lahko.
ce pa ne gres pa ti nebo padla.
edino kar ne mores kontrolirati je potres, ki se ti lahko pripeti ko spis ali pa ko si pred compom.pa se pred tem se lahko obvarujes.(protipotresno gradnjo)
ljudje so danes prevec lahkomiselni.
zato pa pred svoje odlocitve mecejo usodo.
se ce se pijanec zaleti vate celno bos preden se bo to zgodilo naredil vse da bos preprecil najhujse.
ceprav je v vecini primerov prepozno.ker pa nimas svetlobne hitrosti reagiranja in pravilne odlocitve obenem.
 0   

tomaž @mju 20. Maj 2005, 17:36

joj...ej, če te je pa tok strah za opremo...jo pa doma pust ane?? :roll:
 0   

Goran @darkdragon 20. Maj 2005, 17:39

oko še vedno to ne vplivaš na usodo temveč na svoja dejanja.
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 17:44

film bone colector je primer da si usodo krojis sam.
detektiv na postelji to tudi izrece.
pa ne da sedaj ponavljam za njim ta film sem gledal sele 1 teden nazaj.
ampak to tudi drzi.

mju, ni me strah za opremo.
 0   

Goran @darkdragon 20. Maj 2005, 17:47

oko sva si pač različnih mnenj in razmišljanja. sej kak bi bil pa svet če bi bli vsi enaki.

a si mogoče gledal film OBALA?
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 17:49

tudi tega ja.
ce zelis si sposodi knjigo
ARISTOTEL:jonathan Barnes
Dodatek: metafizika
tam imas razlago nekterih zivljensko pomembnih stvari
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 20. Maj 2005, 18:17

Ta tema je namenjena listi prijavljenih na piknik in ne splošni debati...
 0   

Heretic @Heretic 20. Maj 2005, 18:20

ha ha, kakšen pogovor Rofl si gledal bone colectorja, si gledal obalo, si gledal esmeraldo? usoda, fizika, potresi? dajta drugo temo :wink:
 0   

MareŽ @maremare 20. Maj 2005, 19:04

OKO je napisal/a:
varnost na pikniku?
ze na samem zacetku sem razmisljal se preden sem se dokoncno napisal na listo, kako je z varnostjo, da samo malo pomislim, osebno ne poznam nikogar izmed vas razen preko interneta.
sam sem brez prevoza odvisen od nepoznane osebe, grem v kraj ki je blizu hrvaske meje, seveda bomo skupina ljudi vendar vseeno riziko je velik vsaj zame.
ker ne poznam nikogar, tam bo polno opreme. in dragih stvari. piknik je bil objavljen na netu net obiskuje 6 milijard ljudi(+-1000, nova rojstva).
torej sam sem se vedno v dvomih iti ali ne iti. sicer pa jutri je sobota in verjetno bom sel delat, sef je bil danes TECN sad.
upam, da se bo vse dobro izteklo. ampak vseeno bi raje odpovedal. sem pac bolj previden clovek, ljudje to je le internet in ne potovanje na slepo...

jao meni,sej ne morm verjet kaj pišete.Stari,koupa je bolj varna kot kjerkoli v Sloveniji(festivali,koncerti,ulice...).Na Koupo hodm že 14 let-od Osilnice do Metlike,spal sem na prostem,šotoru,brez spalke,dnarnca ležala poleg mene,puščal šotore in spalko čez cele dneve na raznorazno nezavarovanih placih,avti odprti ,pa ne vem kaj bi še lahko naštel, PA ME NIKOLI NI NIHČE NAPADEL ALI OKRADEL.
Kaj če si v tujem mestu,tut na sekret ne upaš,če vsaj nimaš neke varnosti?
A si kdaj kam potoval,šel na slepo,al maš vse v nulo splanirano?

Ej,brez zamere,samo hecni izgovori.Pridi,pa mir.l
Pa zdej se grejo šengen,tako da je obmejna skoz blizu.
lp, mare
 0   

Matej @OKO 20. Maj 2005, 20:34

no one understand me!!!!
govorim o neznancih na internetu.
ne o slepem potovanju.
slepo potovanje je cisto nekaj drugega kot nekaj preko neta.
ce gres na slepo cloveka vidis, ga prec ocenis...
sicer pa zakaj bi hodil ce pa se nebi pocutil vredu ce imam predsodke....
zdej sem pa se bolj skepticen.....
 0   

Peter Bernik @Noob 20. Maj 2005, 21:09

V glavnem, ker vidim, da je tema že čisto zjebana; kdor ima zanimivo zbirko fiksnih objektivov (predvsem kakšni 50/1.4, 85/1.8, 135/2), naj jih prinese s seboj, da mu jih malo pretestiram Rofl .
Ok resno no, upam da bo kdo posodil kaj podbnega za kakšen škljoc. No če ne bo tega, se bom tudi s kakšni bednim L zoomom zadovoljil :mrgreen: .

ŠE 11 UR!!!!
 0   

Gozdar @Gozdar 21. Maj 2005, 09:51

OKO, pa od daleč pridi nenapovedan pogledat, si oglej vse te zlobne ljudi, potem pa oceni, če se ti zdijo dovolj civilizirani in se jim pridruži. Jaz ko vas takole berem, se mi kar sline cedijo po čevapih, samo tu nisem ravno reden član pa izključno zato ne grem na piknik.
Sej veš, ljudje s katerimi se pogovarjaš po internetu (kar se je mogoče zdelo skrajno tvegano par let nazaj, zdaj je to normalen način komunikacije), so v resnici še vedno LJUDJE in ne hudički biggrin

Sploh je pa to srečanje fotografskih navdušencev, ne pa nekih satanistov.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati