0   

Aleš Orel @ulebule 26. Sep 2005, 10:22

Dobil sem ga od prjatlov po liku iz enga italjanskega filma "Ko so ženske mele rep". Z leti so ga malo "prikrojili". Ime lika iz filma je drugače Uli.
 0   

Roman @Filth 26. Sep 2005, 10:56

hja, ker sem se pač pred fotografijo ukvarjal z glasbo (igral bas) pa sem že MNOGO let metalc pa mi je najboljš bend Cradle Of FILTH...... no zj veste
 0   

Gregor Gomboc @George 26. Sep 2005, 11:25

George - angleška različica mojega imena
 0   

Goran @darkdragon 26. Sep 2005, 13:51

dark dragon - hm kaj pa jst vem zakaj. no v bistvu je tko jst sem ful upalen na vzhodnjaško (japonsko) kulturo. in ker je tam zmaj predstavnik božanstva oz ga vsi častijo in se povsod pojavlja kot zaščitni znak sem se odločil za to. temni je pa pač iz tega razloga ker so mi temnejše barve bolj pri srcu kot svetle - že od nekdaj. drgač sem bil pa v začetkih tega portala prijavljen kot Twinhorn, če se me še kdo spomni. Ker pa sem bil potem kakšno leto odsoten sem si za nov začetek izbral novo ime. sunny
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

izzydoor @izzydoor 26. Sep 2005, 14:44

Sicer sem Iztok, ker pa so vse izpeljanke - iztok, izzy, izo... ponavadi zasedene, sem za osnovo vzel Izidorja, ki je zavetnik interneta, učenjakov in kmetov. Večkrat mi tudi kolegi zapojejo znano ''Izidor ovčice pasel''. Še malo angleškega pridiha, in problemov z zasedenim nickom ni več. Pa še z malo začetnico, ker to nisem jaz osebno, ampak moja cyber verzija.
 0   

Brane @Brw 26. Sep 2005, 15:25

No ja, v srednji šoli smo nekateri delali hi-fi ojačevalce in seveda je moralo biti na čelni plošči zveneče vendar originalno ime. Jaz sem kombiniral svoje ime Brane z "watt", kar seveda ni niti malo zveneče confused
 0   

Matej @OKO 26. Sep 2005, 16:18

zanimivo branje..

ma sem odpro eno temo za kratek cas.

keep on...
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Goran @darkdragon 26. Sep 2005, 16:42

hhh oko nice try.

folk go on.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Matej @OKO 27. Sep 2005, 07:42

clanov je blizu 3000.

anyone thumbsup
 0   

Mina Mokar @minamokar 27. Sep 2005, 07:57

Enkrat, v ne prav treznem stanju dead , je prijatelj zbrani družbi začel pripovedovati zgodbo, ki se je takole začela. "Miiiina! Miiiiiinaaa! Tkola je stari Mokar klicu svojo deklo. Bla je zala. Dekla mislem, ampak ni ji blo ime Zala. Bla je Mina."
Sicer pa so tole tudi imena junakov ene slovenske povesti, pa malce kasneje, ko preverim, povem, katere, da ne bom koga krive vere učila (hehe, Heretika recimo).
 0   

kuku @kuku 27. Sep 2005, 09:29

hm, zanimivo branje ...
kuku - na začetku ni bilo za tem imenom neke velike filozofije, ko pa zdaj malček pomislim, bi lahko rekel da izreža radovednost, da rad kam pokukam in kaj zanimivega vidim ... aja, namesto "glej ptička" rečem "kuku" yes
 0   

Matej @OKO 27. Sep 2005, 12:35

naprej?
 0   

Heretic @Heretic 27. Sep 2005, 12:41

he he mina, jst sm že naučen krive vere yes
 0   

Goran @darkdragon 27. Sep 2005, 13:26

oko pa kaj siliš folk nej piše. bodo že napisali če bodo hotli in kdor bo pač hotu.
 0   

Miha @mauss 27. Sep 2005, 13:31

se en za sirjenje obzorij;
MAUS(S) je edini strip, ki je dobil Pulitzerjevo nagrado. Art Spiegelman je avtor.
 0   

rokin_ @rokin_ 27. Sep 2005, 14:08

rokin = moje ime rok; če pa nazaj prebereš naj bi prišlo pa nikkor, samo da en -k manjka laugh
rokin= poslovenjeno rocking
 0   

Matej @OKO 27. Sep 2005, 15:34

@dark
oko pa kaj siliš folk nej piše. bodo že napisali če bodo hotli in kdor bo pač hotu.

ne silim, samo drzim temo na prvi stran, pa ka si tak pokvarjen..
sleep
 0   

Goran @darkdragon 27. Sep 2005, 15:59

hhhh. ne bodi tako našpičen. pa ne pričakuj da bo 3000 folka napisalo od kje je pobralo svoje nicke. sam si napisal brez smetenja.
 0   

dobran laznik @marcelmai 27. Sep 2005, 17:13

marcelmai_
nobene konkretne povezave z ničemer. sestavljeno iz dveh imen ki so se mi porajali v glavi pred leti v gimnaziji. pol je iz tega nastala namišljena oseba ki sem jo čečkal v zvezke med poukom. no, na koncu je postal moj username.
glede _ : še bolj nezaninivo - težave pri registraciji.
 0   

plizzzzzz @plizzzzzz 27. Sep 2005, 21:23

...v galeriji mam en z viška
> : )

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati