realizacija?
gandy ustavi konje
0%
 0%  [ 0 ]
fajn bi blo
80%
 80%  [ 4 ]
tko kot je je najbolj
20%
 20%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 5

0   

Uroš Uršej @Lucifix 27. Apr 2004, 22:40

10.000 SIT lahko jaz že premaknem iz reklam, ki smo jih do sedaj zaslužili. Upam pa da dobimo tudi sponzorja v mesecu maju smile
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 27. Apr 2004, 23:08

Sem ravno našel zasilno rešitev. Vsak uporabnik bi imel možnost spremeniti velikost fotografije:
http://www.unitedbinary.com/AutoImageSize2Sample.aspx

Sam tale program stane sad
 0   

Krigla @Krigla 28. Apr 2004, 13:05

emm.. jz poznam dva k se resno ukvarjata s phpjem.. idea in en je reku da bi se s tabo pomenu lucifix kaj in kako.. 8O pa mamo pocen in zazihr... ? kaj pravis ? smile
aja jz sm prpravlen kej prspevat tut drgc..
mu dam tvoj msn number kr? :?:
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 28. Apr 2004, 13:22

Če bi se odločili za to varjanto, bi potem hoteli tudi dober izdelek. Jutri grem na morje, tako da me lahko kontaktirajo po 3.5, ko pridem nazaj. Stvar pa sigurno ne bi bila tako preprosta...
 0   

Davor @Davor 28. Apr 2004, 19:20

Lucifix je napisal/a:
Sem ravno našel zasilno rešitev. Vsak uporabnik bi imel možnost spremeniti velikost fotografije:
http://www.unitedbinary.com/AutoImageSize2Sample.aspx

Sam tale program stane sad

Tale program je narejen na .NET jedru in ni nikakor kompatibilen s PHP-Nuke-om, pa se drug streznik bi moral poiskati.

Zakaj sploh tolk filozofirate. Stvar je jasna; ce hoces imeti resno stran na kateri bos dobival kvalitetne, profesionalne komentarje, moras bit pripravljen za to nekaj placati.
Resitev bi bila, da se placuje enoletna registracija i to nekje pet jurjev. Ce bi zbral dovolj clanov bi portal uspel, ce ne, bo pac zivel tako kot zivi.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Jun 2004, 13:34

Danes ponoči bom naredil za vse fotografije v galeriji srednjo velikost, tako da boste lahko videli namesto tistga malga thumbnaile malce večjo fotografijo, na katero pa boste vseeno lahko kliknili, če si boste želeli videti originalno velikost.

Zdj pa povejte kakšno višino oz. dolžino (hight oz. weight) naj nastavim za srednjo velikost?

Jaz predlagam 400 pikslov za eno stranico (ali dolžino ali višino).
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 19. Jun 2004, 22:16

Očitno nobeden ne nasprotuje, tako da bom uporabil kar velikost 400 pikslov. Samo opozorilo, da popravljenja tega ne bo več mogoče smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati