0   

Iztok Medja @Media 6. Nov 2007, 09:40

Zdravo!

Razmisljam o eni mini razstavici v nekem kaficu. Razobesil bi cca. 25 fotk vseh zanrov, mogoce bi se se na nekem laptopu rolali slideshowi zanra party fotografija.
Zanima me, kje priporočate razvijanje toliko fotografij cca. a4 formata (cena, kvaliteta)?
Katere masine se najbolje odlikujejo pri razvijanju (kodak, fuji...)?
A se da z gospodo, ki razvijajo fotke, kaj cenkati pri tolikšnem številu slik (in clip okvirjev)?
Katero vino naj se postreže (belo, rdeče)? smile
In se kakrsenkoli drug nasvet za omenjen podvig...

Sicer ze imam neke svoje odgovore na tale vprasanja, sem ze kar nekaj razvija omenjeni format, bi pa vseeno zelo cenil vase mnenje...

Pozdrav
 0   

Andrej @fotokaj 6. Nov 2007, 10:56

Media je napisal/a:
Katero vino naj se postreže (belo, rdeče)?

Ne bi rad smetil, a glede vina ti bom vseeno svetoval; najbolje bo, da vsakega obiskovalca posebej vprašaš, a je za ta bele al za ta rdeče - vino nato prilagajaj odgovorom.

Aja, ponavadi pa na razstavah videvam belo vino, predvsem kakšne poceni Sparove penine ...

0   

Dragan @lippi 6. Nov 2007, 11:51

Media je napisal/a:
Zdravo!

Razmisljam o eni mini razstavici v nekem kaficu. Razobesil bi cca. 25 fotk vseh zanrov, mogoce bi se se na nekem laptopu rolali slideshowi zanra party fotografija.
Zanima me, kje priporočate razvijanje toliko fotografij cca. a4 formata (cena, kvaliteta)?
Katere masine se najbolje odlikujejo pri razvijanju (kodak, fuji...)?
A se da z gospodo, ki razvijajo fotke, kaj cenkati pri tolikšnem številu slik (in clip okvirjev)?
Katero vino naj se postreže (belo, rdeče)? smile
In se kakrsenkoli drug nasvet za omenjen podvig...

Sicer ze imam neke svoje odgovore na tale vprasanja, sem ze kar nekaj razvija omenjeni format, bi pa vseeno zelo cenil vase mnenje...

Pozdrav

nevem če je 25 a4 formatov dandanes neka huda količina!? tako da vprašanje kolko bosta lahko dorekla za ceno.. je pa danes to neprimerljivo ceneje kot nekoč. Več boš porabu za cviček kot za printe biggrin biere
http://www.draganzlatanovic.com/
http://draganzlatanovic.com/blog
[b:067885716f]Imagination is more important than knowledge...[/b:067885716f]
 0   

Stane Crnjak @staneC 6. Nov 2007, 12:16

Raje kakšno fotko manj, pa naj bodo velikosti A3 oz 30x45. Cena za fotografijo 30x45 je 2,2€, kar je zelo ugodono.
 0   

abo01 @abo01 6. Nov 2007, 12:44

Hm predvsem pomisli, ali bi res rad delal generalno razstavo ali raje imel le eno temo. Generalne znajo biti zoprne, ke rni nobenega reda in kljub dobrim fotkam lahko vse skupaj slabo izpade. Le moje mnenje ..
 0   

Iztok Medja @Media 6. Nov 2007, 17:33

abo01 je napisal/a:
Hm predvsem pomisli, ali bi res rad delal generalno razstavo ali raje imel le eno temo. Generalne znajo biti zoprne, ke rni nobenega reda in kljub dobrim fotkam lahko vse skupaj slabo izpade. Le moje mnenje ..

Ja glede tega sem res neodločen. Po drugi strani pa ene ozje tematike nimam zadosti, ker res vse fotografiram. No ja, bomo videli..

Najbolj me ubistvu zanima, kje razvijati, ali to pac nima take veze? Razvil sem ze cca. 30 a4 fotk, pa se mi je bila kvaliteta v redu... Če je mogoce lahko se boljsa..?

Je za razstavo boljsi mat ali gladek papir? Vem da se gladek lima na steklo, mat je bolje viden iz širšega kota, je pa na gladkem bolj "bistra" slika. Se za to vase mnenje..
 0   

Hakan @Hakan 6. Nov 2007, 22:08

Nevem pomoje je sijajni papir kar vredu. Ja in če se lima na steklo? tega ne razumem. Jaz bi dal sijajni papir:P

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati