0   

Branko @Branko 24. Nov 2007, 18:45

Pozdravljena druščina, danes sem se malo potepal po Grazu in sem si v MediaMartu ogledoval tudi že večkrat na tem forumo omenjen nahrbtnik SlingShot 200AW (srednja velikost, ta je ta prava). Torbi ni kaj oporekati le cena je tam 109€ za razliko če jo kupiš pri nas kjer stane 78,89€ (tudi MediaMarkt več ni to kar je bil). Pa sem šel malo na Ebaj in glej tam je cena US $74,49 (ca. EUR 50) + 23,95$ je še poštnine. Pa prebiram o skupnih nakupih fotografske opreme kaj pa ta torba nebi šla na kakega skupinca? Če bo pa gdo naročal preko ebaya se pa priporočam za sodelovanje pa si delimo poštne stroške.

http://cgi.ebay.de/Lowepro-SLINGSHOT-200AW-Digital-Camera-Bag-Sling-Shot_W0QQitemZ300174658088QQihZ020QQcategoryZ50507QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItem#ebayphotohosting

fotografije nahrbtnika:
http://www.mixi.tv/katalog/product.php?product_id=1380038023&view=more&show=images&image_id=12624#images
 0   

Alien @Alien 24. Nov 2007, 18:58

Pa si videl, da je ta z dolarsko ceno lociran v ZDA? Se pravi lahko ceni s poštnino prišteješ še kakih 30% dajatev. Sem Lowepro tudi jaz že gledal in je pri nas kar ugodno.
 0   

iztok @izo 24. Nov 2007, 19:23

jst predlagam, da obvezno takšne zadeve prej probaš v štacuni, po možnosti s sabo prineseš opremo ipd.
jst tudi nekaj iščem za nošenje, ampak bom skoraj ziher vzel nekaj takšnega, da bo imel fotič na prsih, zadaj pa pač kakšen ruzak, kjer imaš ša ostalo foto kramo, hrano ipd. tako imaš fotič takoj pri roki, to obračanje ipd se mi ne zdi tako simpl, kakor zgleda, pa vsakič moraš zapenjat.
najprej sm gledal lowepro toploader zoom pr (ali 70/75 varianta), vendar je to kr precaj velika zadeva, predvsem pa precej štrli, je širina takšna, da gre pač pro body notr, to pa jst na rabim, gripa pa tudi ne nucam (rabim pa dosti globoko zadevo, da bo recimo fotič z 70-200 še lahko notr).

toploader zoom pro

potem sem pa opazil kata 212/214 varianta, ki je skoraj to, kar sem iskal, 212 model je najbrž premahjen, oz, preozek da bi fotič z objektivom in še kakšen dodaten objektiv dal notr (ja pa za en combo zelo fajn, pa ne tako štrli ven), model 214 sem pa probal in je kr fina zadeva. širok je dovolj (ne bi se branil, da je še kakšen cm manj), edino oblika je trikotna, tako da izraba glih ni perfektna, pa prekate moraš spremenit, če hočeš not daqt body z 70-200, čim pa stakneš, pa spet ne moraš 70-200 spravi notr drgač, kakor da spet prekat premikaš, vsaj zdi se mi tako)

kata 212

kata 214

je pa še ena varianta, ki bo mogoče na koncu res zadnji izbor in sicer think thank change up. je multipraktik: lahko jo nasiš kot torbo, ob strani, na prsih (z posebnimi naramnicami), itd itd. pa še bolj funkcionalna se mi zdi, ker je klasične škatlaste oblike, samo ne vem kako funkcionira na prsih, bom pa sprobal in obvestim.
http://www.thinktankphoto.com/ttp_product_ChngUp.php

ok, malce sem s teme zavil, ampak mogoče bo koga zanimalo, so podobne zadeve to..
 0   

Marjan Sever @BaTeMaN 26. Nov 2007, 12:33

kata je draga proti lovepro

slingshot, (jaz imam 300) lahk nosiš spredaj na prsih ali na hrbtu... v tem je fora slinga

xxx.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=1624181

tukaj je najceneje, če greš kaj v Zagreb

no ne vem... v Sloveniji se mi zdi čist dost ugoden, glede na to kaj dobiš...
 0   

Peter @Focus 4. Dec 2007, 18:57

Za urbano potepanje je SlingShot 200AW najboljša rešitev. Tudi sam ga imam za ta namen in sem več kot zadoveljen, kupil sem ga v Sloveniji . grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati