0   

Anže @Anzej 1. Dec 2007, 10:09

Živjo vsem !

Rad bi da mi poveste kakšne fotografije nastanejo ko imam vključen bulb. Zaželjeno bi bilo tudi da mi kakšen link pokažete kjer si sliko narejeno z bulb načinom lahko tudi ogledam. Vem vse kako deluje, slike pa še nisem videl in ne vem kakšno naj pričakujem.
 0   

Lenart Senica @lenyn 1. Dec 2007, 10:11

stars Poskusi. stars
 0   

Jernej Koncut @brazill 1. Dec 2007, 12:10

hehe..poskusi..zvečer, najbolje ob cesti ali nad avtocesto...če pa imaš možnost, pa pojdi zvečer na letališče Brnik...
 0   

J @Natrix 1. Dec 2007, 12:55

ali pa usmeri gor v nočno nebo pa škljoc 90 sekund deal
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 1. Dec 2007, 13:55

ampak ne pretiravej z predolgimi ekspozicijami. moj 350d je že enkrat zasmrdel po plastiki zaradi 5min ekspozicije confused
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Anže @Anzej 1. Dec 2007, 14:25

aha samo še to mi povejte. Mam EOS 400D. Koko potem nastavim ISO pa ostale stvari, de bo dobro ratalo ? Pa al rabim tut stojalo ?
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 1. Dec 2007, 14:37

itak da rabiš stojalo! oz se znajdi... npr.: fotoaparat daj na tla.
ISO tud prilagodi: odvisn od ekspozicije, zaslonke,...

Citiram:
stars Poskusi. stars
lenyn ima prav grin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Aleš @lial 1. Dec 2007, 15:40

Anzej je napisal/a:
aha samo še to mi povejte. Mam EOS 400D. Koko potem nastavim ISO pa ostale stvari, de bo dobro ratalo ? Pa al rabim tut stojalo ?

Pri bulbu so zadeve drugačne, tudi zato, ker je dolžina ekspozicije odvisna SAMO od presoje fotografa kdaj bo dvignil prst s sprožilca. Zato je po moje nemogoče svetovati, kakšne naj bodo natavitve.

Edina priložnost, kjer sam uporabim bulb, je fotkanje ognjemeta, v tehniki 'klobuka'

LP
 0   

Nejc @Eagle 1. Dec 2007, 17:32

ZiZa je napisal/a:
ampak ne pretiravej z predolgimi ekspozicijami. moj 350d je že enkrat zasmrdel po plastiki zaradi 5min ekspozicije confused

a res to al kaj!? stars

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati