0 

Jure @J_d 10. Dec 2007, 18:56

Pazite se jih, tudi po bolhi.com se potikajo.

Mene je en želel ˝nategnit˝, pa sem malo pokukal po netu o Nigerijskih Internet nategovalcih.

In jih je veliko, o ja!

frend dela na bolhi in je rekel, da ne puščat emailov znotraj oglasa, tako je malo bolj varno, saj se mora oseba registrirati, da vam pošje sporočilo.

LP, Jd
   0 

Peter Atanackov @Geo 10. Dec 2007, 20:11

Ce dobis kaj, enostavno das mark as spam in je. Drugace je pa to kar velik problem.
   0 

Matjaz @mbbirdy 10. Dec 2007, 21:20

Res je, ponavadi se zanimajo za ceno, kljub temu, da ste jo navedli... in ponavadi pise, da je posiljatelj " Mrs. xx mosko ime" in da bi kar takoj nujno kupil zadevo. Finta je v tem, da hočejo poslati tebi nek ček brez kritja, ti bi pa potem nakazal preostanek njegovega preveč plačanega zneska (za shipping stroške) na Western Union.
Čeka ne bi mogli unovčiti, ker bi ga banka prej preverila in kasneje zavrnila, med tem pa bi vi že nakazali neko vsoto denarja in je ne bi več mogli dobiti nazaj.

Zato - ne nasedajte, predvsem na Bolhi ne (sem dobil tak mail ob prodajanju avta in tudi za 30D canon)!
   0 

Jure @J_d 10. Dec 2007, 22:11

meni je rekla (zihr ni ženska), da nujno rabi ta izdelek za sina, ki se šola v Nigeriji. in sem vprašal iz kje je ona? in mi odgovori, da iz amerike.... in se jaz potem smejem in smejem.

potem sem se še malo hecal, dokler se mi je dalo, potem pa sem rekel da nisem iz lune padel in da bom poizkušal informirat vse neumne tu okoli, ker pametni itaq ne bodo nasedli takim bednim foram.

ahhhh..... upset
   0 

bl4z @bl4z 10. Dec 2007, 22:12

to je a must see ... http://www.419eater.com/
   0 

Jure @J_d 10. Dec 2007, 22:48

tale mi je full huda, že dolgo ne tako zabavnega branja.... škoda da sem se ga tako zgodaj naveličal, sem dobil veliko idej ob branju tega heca.

http://www.419eater.com/html/nelson_coakley.htm
   0 

Matjaz @mbbirdy 11. Dec 2007, 00:21

Dobro ga je "nasamaril", da se je zumba razkril ... lol smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati