0 

Jasmina @Jezebella 11. Dec 2007, 00:30

Helof!

Za rojstni dan sem dobila nov digitalni fotoaparat Olympus (kot piše zgoraj) a z njim imam precej problemov. Vsi ta fotoaparat hvalijo bla bla bla a jaz sem nad njim zelo razočarana ampk mi potem sam rečejo d sm nehvaležna smile uglavnem..vse slike so pšenične..slike na dnevni svetlobi, na sobni svetlobi, na soncu takem d sam nč ne vidš..skoz so pšenične. Odziv slikanja ni dovolj hiter in vsakič, ko se slika že kolkr tolk izostri jo zamegli ker ga premakneš za milimeter..zto prosm če se kdo spozna na ta aparat naj mi prosm pove kaj naj naredim (nastavitve), ker sem že malo pred tem da ga zanesem na servis ali vržem ob steno. Mogoče res zdej delam budalo iz sebe ampk če fotoaparat stane od 400 - 500€ mislim da je tudi pošteno da dela dobre in čiste fotke. Še moj prejšn sony k je podn od podna dela bolše fotke..mislm jezus.. tko d prosm anybody če kej ve o tem pomagite.

Lp, Jezebella

stars
   0 

J @Natrix 11. Dec 2007, 00:34

Verjetno imaš ISO = občutljivost senzorja previsoko nastavljeno.
Če stane 400-500 eurov ima vrjetn vgrajen IS = Image stabilizator, če ga vklučiš naj se zamik ne bi poznal. Časi pa so vrjetno predolgi, ker so tako nastavljeni, saj imaš možnost nastavljti čas. 1/200 je dokaj hiter čas, 1/10, 1" in tako naprej pa so daljši časi.
   0 

Jasmina @Jezebella 11. Dec 2007, 00:36

ISO je nastavljen na najmanjšo.. a še vedno nič ne pomaga..IS je vključen ampak še zmerj ne pomaga..ah ob steno ga bom ruknla grin
   0 

J @Natrix 11. Dec 2007, 01:06

Rofl
Potem pa ne vem kje bi lahko bila težava...
   0 

brane4 @brane4 11. Dec 2007, 06:25

kakšno sliko prlimej -bo lažje kj povedat...
   0 

klemen @soled 6. Feb 2008, 18:34

z avtofokusom so težave...malo spremeniš zoom(mm) pa je...al pa manual...
jaz imam 550 uz in imam še dodatno veselje z belino... confused

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati