0 

Luka Kordelija @lukakordelija 29. Dec 2007, 15:42

živjo

a mi lahk pomagate prosim.prej sem fotografiral s canon a70 ptičke v naravi pa ni blo dobr,zdaj decembra pa mi mami rekla,da lahk kupm neki k bom zadovoljn, pol sm si šu pa s prjatlom kupt canona 350d pa še en objektiv k lahk na daleč slikam, pa sm uzel sigmo 170-500 in sm bil čisto presrečen,pa slikce so ble ful dobre,sam mal težk je,pol sm pa še en stojal kupu. no zdj so bli pa prazniki, pa mami rekla, da nj mal slikam v stanovanju k smo se vsi zbral v družini, pa sm reku da ne morm,kr je premajhn prostor pa da lhk sam tko na dalč pa ptičke slikam,pol pa se ful razburjat začela pa kr rekla,da bo šla do trgovine pa rekla,da hoče denar nazaj,da več k 1000 eurov aparat,pa ne more slikat notr tko skupinske slikce kokr a70,k je sam ene 20eurov vredn,pol pa še da grejo tak velk fotoaparat prodajat takmu fantu,pa da sigurn sam zato,da bom pol še mogu stojal kupt.

pol je šla pa nasledn dan res v trgovino,unga mladga prodajalca čist natulila,pa še mene zravn vlekla, jst sm pa mislu da bom umru od sramu!!!!!!

mene sploh noče poslušat kako je s temi objektivi pa za kaj so namenjeni,pa vas lpo prosim če vi kj napišete,da bo vas poslušala.sj sm ji reku,da lahk še ene 50 eurov,pa lahk kupm en rabljen 18-55 objektiv,k bom lahk notr sliku.

jst pa zdj sploh ne smem slikat,dokler se ona ne odloč kaj bo:S
   0 

iztok @izo 29. Dec 2007, 15:56

spet spam..
   0 

Samo Hajtnik @guzman 29. Dec 2007, 15:56

Upam, da tega "slovnično" navdušuječega prostega spisa ne bo videla tvoja profesorica slovenskega jezika. če ga slučajno bo, verjetno do smrti ne boš končal šole. oprosti, ampak enostavno zelo težko razumem kaj si napisal.
   0 

Lenart Senica @lenyn 29. Dec 2007, 16:00

Hehe
   0 

Urban Žitnik @UrbanZitnik 29. Dec 2007, 16:11

pa ne ga zajebavat fanta no... laugh

ja poišči nekje en 18-55, mejbi ti ga še kdo šenka... thumbsup
   0 

Dragan @lippi 29. Dec 2007, 16:13

LOL Rofl Rofl Happy New Year to Everybody Rofl

čeprav smešno, ampak verjamem da je čisto resnična zgodba!! biggrin biggrin
http://www.draganzlatanovic.com/
http://draganzlatanovic.com/blog
Imagination is more important than knowledge...
   0 

iztok @izo 29. Dec 2007, 16:16

ja, ni prjavu se je samo zato, da je takšno razodetje lahko delil z nami stars
bo treba spet malo policeman
   0 

Luka Kordelija @lukakordelija 29. Dec 2007, 16:24

ja,sam zato sem se prjavu,ker ne vem kako bi mami drugač kaj razložu,k mene ne posluša.saj lahko pa zbrišete,ker bolj tako nepravilno pišem ker sm komi 9 star,sam pol pa ne vem kaj bom naredu
   0 

iztok @izo 29. Dec 2007, 16:38

2x okol kepe, pa bo problem rešen biggrin
pa ne s takimi neumnostmi v nadaljne, sploh z namenom "špikanja!
   0 

Luka Kordelija @lukakordelija 29. Dec 2007, 16:42

ja saj to je tud meni neumno pisat,ampak tako je,pa bi vseeno rad da kdo napiše par besed, da bo pol mami prebrala,kako pa zakaj.sj vem da se vam zdi neumno tukaj enemu 9letnemu fantu odgovarjat na take neumnosti,ampak bi vseen prosil.
   0 

misfits @misfits 29. Dec 2007, 17:30

Mama, lukakordelija ima prav. Manj mm kot ima objektiv širši kot zajame, 18-55 bo čisto vredu za družinske fotke. 170-500 je že fajn objektiv, ampak za določen namen, slikat bolj oddaljene zadeve.
   0 

Aleš @lial 29. Dec 2007, 17:35

Očitno ste na draguljarja že čisto pozabili !! devilish
Kloniranje je sedaj v modi, najprej ovca, potem morski prašički, pa še kakšen dragulj se najde vmes. grin grin

Čisto neresen topic, pa saj so počitnice.

Lp
   0 

Jernej Koncut @brazill 29. Dec 2007, 17:46

Oj!
Tvoj post sem moral dvakrat prebrati, da sem razumel kaj te muči.Četudi imaš 9 let, imaš v šoli že predmet slovenski jezik, tako da, lahko bi malo bolj razumljivo pisal. Počakaj na Dedka Mraza, mogoče ti on prinese kak širokokotni objektiv. Drugače pa naj tvoja mami prebere misfitsov post. No pa lep pozdrav!

P.S.:časi se spreminjajo; ko sem jih imel jaz devet let, sem za Dedka Mraza dobil lego kocke in veliko čokolado z lešniki devilish
   0 

Urban Žitnik @UrbanZitnik 29. Dec 2007, 18:47

Pa kaj vam je no... se je pač prijavil... te zgodbe so resnične, saj nekateri ne razumejo zakaj npr daš 1000 oz več evrov pa nečesa ne more posneti...

spam so te glupe bedastoče, ko nekaga zmerjate o nekem jeziku... vse se da razumet, sam če se hoče in za moje pojme se da razbrat kaj človek hoče. na nas je da odgovorimo ali pa pač ne...ne ve mkaj rabiš 10postov (al kolk že)
   0 

Urban Žitnik @UrbanZitnik 29. Dec 2007, 18:51

Aja, še to. Namesto, da tukaj iščete spam, naj rajši galerija deluje mal hitrjše, da ne bo vsaka moja fotka, ki že pride noter, prišla tja šele po 2 ali kolkih dneh in to na dno seznama (ne vem, nekaterim pa to uspe takoj in to na začetek seznama)...kako naj potem kdo opazi fotko...

ČE FOTKA JE ZA V GALERIJO NAJ TJA PRIDE TAKOJ OZ. KMALU, ČE NI NAJ NE PRIDE TJA PO 1 DNEVU...Tolk za dobronamerno kritiko.

0 

Nejc @Eagle 29. Dec 2007, 18:52

a je to neki tacga ko Zala na Radioena al kaj...!?
jao jao jaoooo
   0 

iztok @izo 29. Dec 2007, 18:59

dej, uzp, malo premisli, kdo gre 9-letnemu otroku 170-500 kupovat ipd. nekomu je spet dolgčas, pa se prjavla s takimi, vi pa nasedate..
no sej, po želji, ampak, če se bodo takšne zadeve ponavaljale (prijava in prvi post neka neumnost), bo treba kaj ukrenit.
   0 

Urban Žitnik @UrbanZitnik 29. Dec 2007, 19:04

izo: brez zamer, v današnjem svetu je vse možno, tudi to kar praviš...no ja, men se je zdel kr resnično...
   0 

bockorek @bockorek 29. Dec 2007, 19:10

Samo res, zakaj so ti kupili 170-500? Če bi dobil Sigmo 50-500 bi še lahko kaj naredil not, tak pa... none
   0 

iztok @izo 29. Dec 2007, 19:10

nedolgo nazaj je že bila ena tema, podobno neumna in pravtako je bil to prvi avtorjev post. tako da mislim, da komentar ni potreben..
tisto z draguljem smo še nekak preživeli, je pa ga bilo potrebno do konca demantirat, kr na konc je že bil pošteno tečen, hvalabogu je zdej mir, upam samo da tole tukaj ni nekakšna reinkarnacija.
nekaterim je pač špas bit pain in the ass vsem..

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati