0 

Matjaz @mbbirdy 10. Jan 2008, 12:26

Morda kdo ve, kje dobiti vmesnik za 220 V iz ZDA priključka v evropskega.
Hvala za odgovor.
   0 

chips @chips 10. Jan 2008, 12:33

Najbrz v kaki elektro trgovini;) Ce ne nikjer konkretneje, morda pa imajo v Conradu http://www.nore-cene.si/trgovina-conrad/
"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)
| DENISZUPAN.COM | BLOG |
   0 

primoz75 @primoz75 10. Jan 2008, 13:31

jaz sem ga kupil v OBI-ju

za male pare. unega najcenejšega. sprva so mi ponujali 'travel set' kateri je bil ene 5x dražji (z 5x več prilkučki) pol sem nekje skritega našel unega 'cheap' in to je to

smile
   0 

miha @mihaaa 10. Jan 2008, 16:57

ja ce si v ljubljani jih imas v domko-tu v btcju,... mislim da je 4E, drugace pa se jih pomoje marsi kje dobi,.. travelkit je drag, velik pa se zanic ker so ponavadi iz vec delov s s100 prikljucki ki se po navadi razmajejo oz gre kontakt kje vmes.. kupi najenostavnejsega,..
   0 

ogabe @ogabe 10. Jan 2008, 17:39

Nekateri "travel kiti" so drazji, ker imajo notri konverter, ki ti pretvori 110v na 220v oz. obratno, pac odvisno kaj kupis. Vecinoma danes teh stvari zares ne rabis vec, ker je vse od 110-220v, ampak se vseeno splaca prej preverit, da ne bo kaj po prekajenem disalo smile
Drugace pa ce nic drugega imajo te stvari za euro ali dva tudi v Big Bengu, Merkurji in podobnih trgovinah. V najslabsem primeru pa se v Duty Free-jih na letaliscih, samo tam pa niso vec euro ali dva ampak vsaj krat 10.
   0 

primoz75 @primoz75 10. Jan 2008, 18:41

ma un travel kit ki sem ga jaz gledal je mel sam različne vtičnice. drugače pa me je un adapter v OBI-ju stal 1 € pa nekaj centov zraven...

smile

p.s.: v Big Bangu ga nisem našel (v Kopru)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati