0 

Simon @simy_ 11. Jan 2008, 21:55

Vem, da je teh tem že veliko, vendar mene zanima nekaj drugega, ker ne vem ali bi si kupil maca.

Kakšni pa so ti appleovi ekrani ki so pri iMacu? je slika ok?

Če je tu kakšen, ki je ima maca in ga je po možnosti pred kratkim zamenjal (mislim pc za mac) seveda pa lahko tudi drugi ki imajo maca, in mi pove če mu je bilo kdaj žal? Ima kdo negativne izkušnje ali pa kakeršen koli problem (z softwarom itd.)?

Hvala.

LK Simon
   0 

Andrej @fotokaj 11. Jan 2008, 22:03

simy_ je napisal/a:
Če je tu kakšen, ki ima maca in ga je po možnosti pred kratkim zamenjal (mislim pc za mac) seveda pa lahko tudi drugi ki imajo maca, in mi pove če mu je bilo kdaj žal?

Takega boš pa težko našel.... Tud sam mam namen menjat PC>Mac, tud mene zanima kaka beseda o tem.
   0 

Simon @simy_ 11. Jan 2008, 22:08

Saj jaz zato sprašujem, ker veliko že vem o sistemu itd. vendar me zanimajo tudi slabe stvari, če jih seveda ima (ker jih nekako mora imeti biggrin) in bi jih rad izvedel že prej preden zadnj odštejem nekaj tisočakov biggrinbiggrin
   0 

Samo Hajtnik @guzman 11. Jan 2008, 22:36

Sam sem zamenjal PC-ja in najprej kupil 20" IMaca. Čez pol leta sem zamenjal še Notebooka in si kupil MacBooka.
Že marsikomu, ki se ukvarja s fotografijo sem svetoval naj stori enako. Slika je super, monitor je praviloma skalibriran, delovanje je brezhibno in brez "modrega" ekrana. Sedaj, ko pa je na mašini že MACOS X 10.5 Leopard, je pa življenje še veliko bolj enostavno.

Težav ni, problemov z gonilniki skoraj ne poznem, vse inštralacije so OK, povezljivost s PC-jem pa je briljantna. Bere vse PC datoteke, vključno z Officom tako, da ni straha.

Skratka, v času, ko sem na vrhunskem PC-jju popedenal eno ali dve fotki, jih na obeh Macih lahko 6 ali 7.

Nikoli več Windowsov, vsaj jaz osebne ne!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati