0 

Rino @gof 18. Jan 2008, 11:37

Zanima me,če ima kdo izskušnje z naročanjem pri Pixxass,kako poteka plačilo kupljenega blaga in kakšni so roki dostave.Imam namreč probleme z nemščino,stran je tudi v angleščini toda vsa navodila niso prevedena zato sem malo v skrbeh,da ne naredim kakšne napake,naročil bi olympus e510.Prosim,če mi lahko kdo bolj natančno opiše potek naročila. Hvala za pomoč,lep dan vsem.
   0 

Matjaz @mbbirdy 18. Jan 2008, 12:04

Saj znajo oni angleško ... KO dobijo nakazilo, ti pošljejo robo, okoli 7 dni skupaj.

Meni je najboljša trgovina www.essential-systems.de - najbolj fer, dali so mi še račun z datumom pred novim letom za Cashback, pri Pixxass pa so rekli, da lahko dajo račun, šele po novem letu. Pa še cene so najboljše ob hitri dostavi.
   0 

Bojan Stepancic @bododo 18. Jan 2008, 12:04

Jaz sem ravno danes naročil nekaj objektivov pri njih, tako, da ti lahko dam inf. iz prve roke.
Sem pa že prej kar precej nabavljal pri njih in imam zelo pozitivne izkušnje.
Res da niso čisto najcenejši, so pa zelo ugodni še posebej za canon robo.

Stvar je takšna ... prvo izbereš stvari ki bi jih rad kupil tako da klikneš na košarico... ko si izbral vse kar rabiš greš naprej in pokaže se ti okence kjer potrdiš, da se boš registriral... tam daš svoje podatke ... in ostale podatke. potem boš v gornjem delu strani videl neke krogce ki ponazarjajo kje si na poti do naročila... no sej to ni tako pomembno, v spremno besedilo obvezno napiši naj garanciski list potrdijo, ker za nemško tržišče to ni potrebno... tako ti ne bo potrebno pošiljati garancije nazaj v nemčijo. No ko boš prišel do konca se ti bojo ponovno izpisali podatki o artiklih in ceni. Stroški transporta znašajo 25 eur. Potem boš dobil obvestilo na tvoj mail. Potrdilo si skopiraj in pojdi z njim na banko kjer boš nakazal na njihov tekoči račun v tujini. Takoj, ko bodo prejeli potrdilo o plačilu bodo poslali robo z dhl-om in lahko boš preko interneta spremljal kje se tvoja roba trenutno nahaja. No ko pride v slovenijo te včasih pokličejo, da se zmeniš za približno uro kdaj ti pripeljelo...

So zelo zanesljivi in do sedaj nism imel nobenih problemov z njimi.
Žal je zaenkrat možno plačilo samo preko banke z nakazilom v tujino.
Samo to je pa tudi najvarnejši način in relativo hitr.

l.p.
Bojan
   0 

Rino @gof 18. Jan 2008, 12:21

Hvala za Informacijo!
LP
   0 

Gregor Gomboc @George 18. Jan 2008, 19:41

Pixass je OK thumbsup
   0 

roman @romeno 18. Jan 2008, 21:29

Malo še počakaj z e510 http://www.dpreview.com/news/0801/08011802eseriespricedrop.asp

Mogoče bo kaj takega tudi do Nemčije prišlo.
   0 

nik @nixon007 18. Jan 2008, 22:47

Glede pixassa lahko tudi jaz povem samo dobre stvari; dokaj hitri, zanesljivi, z garancijo in ostalimi papirji res ni težav. thumbsup LP
   0 

Rino @gof 30. Jan 2008, 19:55

Po petih dnevih od vplačila je bila pošiljka na domu.Pixxass OK thumbsup
   0 

Ivan Grozni @auction 17. Mar 2008, 08:48

Hvala vam, za informacije glede Pixxass-a.
Res so bili korektni. Naročilo sem vmes še spreminjal prek maila, kar so upošteval.
Pixxass je zakon!
   0 

Jabe Babe @Jabe 16. Sep 2008, 22:43

Imajo Canonovi fotoaprati EU garancijo ali samo nemško
   0 

Jabe Babe @Jabe 16. Sep 2008, 22:44

Imajo Canonovi fotoaprati EU garancijo ali samo nemško
   0 

roman @romeno 16. Sep 2008, 23:00

Če imajo potrjen garancijski list imajo EU garancijo.
   0 

Jabe Babe @Jabe 16. Sep 2008, 23:42

Hja, jaz bi to rada vedela, preden kupim. Sem jim kar e-mail poslala, da mi povejo.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati