0 

Stane Crnjak @staneC 18. Jan 2008, 20:28

OK. Sem se malo s ps igral in naredil tole. 3-4 lejerji v PS in je. Nebo mi nekako ni uspelo dobiti tako, kot sem si ga želel. Kakšen comment?

0 

JureV @JureV 18. Jan 2008, 20:41

meni se zdi dobra obdelava, edino meni je malo presvetla predvsem cerkva
   0 

iztok @izo 18. Jan 2008, 20:54

nič, razeb tega, da se takoj vidi, da je hdr in tega je ogromno zadnje čase. jst bi se potrudil nardit tako, da ni tako izenačena osvetlitev in pazil predvsem na robove obrisa hriba in cerkve.
   0 

Stane Crnjak @staneC 18. Jan 2008, 21:05

Ja, končni rezultat je podoben HDR-ju, pa ni bilo narejeno kot HDR. Mogoče je res cerkev presvetla in zato tak občutek. Predvsem zvonik.
   0 

iztok @izo 18. Jan 2008, 21:07

seveda je hdr, kaj pa drugega.
   0 

Stane Crnjak @staneC 18. Jan 2008, 21:13

Sem misli na to, da ni HDR kot HDR fotka sestavljena s programom iz večih fotk ali pa ena fotka z različnimi osvetlitvami in nato sestavljena. Je pa HDR kot končni rezultat. smile
   0 

Kris @kris 18. Jan 2008, 22:14

Tole sem naredil s Photomatixom. Cerkev pride bolj pravilno osvetljena.
Prej

Potem
   0 

bockorek @bockorek 19. Jan 2008, 10:33

Seveda je HDR, saj si DR aparata povečal naknadno pa čeprav je to iz ene fotke ali več v takšnem ali drugačnem programu.
Pri HDR me najbolj moti to, da jih veliko pretirava in potem nastanejo taki siji.
   0 

Ban @Ban 19. Jan 2008, 10:50

Meni se dopade ta hdr, čeprav bi mi vseeno bolj sedlo, da bi bila cerkev malo temnejša. Še najboljši vtis o obdelavi boš dobil od domačih, ki bo verjetno v tem stilu: " Ja saj je fajn, sam to ne zgleda naravno " . No, saj to je bolj obdelava za kakšno galerijo ali pa velik print in je v redu, ampak recimo za kakšno družinsko kazanje pa ne - vsaj pri mojih. Jaz ponavadi za v družinski album kaj takega naredim. Mogoče sem malo preosvetlil. Minuta dela.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati