0 

Marjan Krebelj @Nikio 21. Jan 2008, 09:21

EDIT: prenešeno iz ene druge teme foruma, postavljena ločeno, da ne nalaga 100 let ob ostalih slikah

Evo, še moj reportaža, posneta z nič manj kot Briljantom (16-35 2.8), na 400 ISO Ilford Pan film, katerega sem potem v petek razvil, v soboto delal slike in jih v nedeljo skeniral. Ob obilici drugega dela, sem precej hitel, kar se vidi na kvaliteti razvijanja. Precej je madežev, praha, pack... čeprav pa je treba priznat, da slike razvite na papirju še kar nobel zgledajo in da jim sken vzame precej šarma (in doda še eno porcijo praha - poleg praha na filmu in papriju tako fašejo še skenerski prah). Slike so razvite na 10x15 cm Agfa semi-mat papir. Ene so mal preblede, nisem namreč hotel pustit predolgo, ker bi bile potem pretemne zaradi pomanjkljive osvetlitve. Najbrž bi treba kak kontrastni filter (2-2.5) ampak nisem imel cajta ponavljat serije al pa eksperimentirat (in tudi papir je drag). Tudi s skeniranmi fajli se mi ne ljubi v photoshopu jajcat. Samo ta grdo sem obrezal in spustil akcjo čez vse, da je wattermark gor.

Hvala vsem za prijetno vzdušje. Upam, da tisti, katerim je faca poševna zaradi pošastnih 16mm, ne boste jezni. Morate razumeti veselje ob novi igrači grin Posnel sem 25 slik...

Takole smo se nabrali pred vhodom in nestrpno čakali...

Potem se je govorilo...

...in govorilo...

in končno odpiralo šampanjec...

... in ga tudi odprlo.

Ogled enih...

in drugih fotk...

Znani gostje grin

In pol pijačke...

... in klepeti grin

Izo v akciji:

Reporter Hakan

Ne, na blogu ni nobenih slik več. To je to, tle in nikjer drugje. deal
Blog - Portfolio[/size
   0 

T @kookie 21. Jan 2008, 09:43

super!

vedno mi je veselje pogledat tvoje fotke thumbsup

midva sva prišla mal kasnej, ko se je zadeva že umirila in se je dalo bolj v miru pogledat. zdej pa še bowling, tko kot lani? curtain
   0 

Hakan @Hakan 21. Jan 2008, 20:39

Nice! Lepa reportaža thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati