0 

JureV @JureV 22. Jan 2008, 16:28

Hoj!

Crkno nam je avtoradio in treba nekaj novega. Zdaj pa me zanima, komu to dat da ti zamenja pa kolko pride???
Pa kaj priporočate, tak do max 100 evrov?

lp jurev
   0 

Andrej @fotokaj 22. Jan 2008, 18:41

Težko kaj priporočam; Nikon pač (še?) ne dela avtoradiev...
Sem pa nedavno slišal eno o tipu, k je polomil na avtoradiu predalnik za disk, CD; tak, kot ga majo denimo računalniki - da se nosilec CD-ja "pripelje" ven iz avtoradia. Tip je "mal" preveč prtisnu CD v nosilec in je vse vkup polomil ... Tak da, ne vem, tovrstnega avtoradia ne bi glih priporočil, a ne?
Bo pa najbrž držalo, da so si avtoradii do 100 eur bolj ali manj primerljivi; pač kupiš eno prepoznavno znamko (da ni MediVox al pa karkoli iz Hoferja ...) in prav veliko ne moreš falit. Razlike se pokažejo pri dražjih modelih.
   0 

MareŽ @maremare 22. Jan 2008, 18:53

jest sm pred pol leta kupil za 110€ Sony ... z cd, ki bere mp3 in USB priklopom, kar se mi izkazuje za najboljšo rešitev. Cd-ja sploh še nisem uporabljal, je USB prioriteta, dela pa ko šus. Seveda pa nism neki poznavalec avtoradijev, sem kupil, da ima USB, pa da je poceni. thumbsup
lp, mare
   0 

JureV @JureV 22. Jan 2008, 19:01

ja vidim da je vse več al manj podobno, bom pa vzel usb sigurno ja
Hvala
   0 

iztok @izo 22. Jan 2008, 19:03

pa bluetooth najbrž tudi ni šfoh, če ima, je kr fino met pogovore prek tega.
   0 

Tomaž @lazarus 22. Jan 2008, 19:37

Zamenjaš ga pa sam saj ni nobena umetnost zamenjat en avtoradio, saj to zna že vsak mulc naredit.
Če nabaviš enga sony-a al pa Pioneer mislim da neboš zgrešil pa še dokaj ugodno se da dobit. Kakega Alpine pa neboš kupoval je pa verjetn mal predrag, čeprav bi se ga verjetno že dobilo za kar vredu ceno. Pojdi mal na www.ceneje.si pa boš vidu kake so cene. smile
   0 

Urban Žitnik @UrbanZitnik 22. Jan 2008, 20:03

sam imel že nekaj sonyjev -> nikoli težav... samo par so mi jih ukradl... tak oda priporočam

kak sony 2200 serijo... cd-mp3... lep prikazovalnik...
   0 

JureV @JureV 22. Jan 2008, 20:05

zdaj z dnarom sem kr močno omejen, tak da bom verjetno vzel najcenejši usb radio znane firme
me pa zanima če se splača prek mimovrste kupit? Ker rajši grem v bigbanga pa ga vidim na lastne oči ?
   0 

MareŽ @maremare 22. Jan 2008, 20:10

če želiš, ti ga lahko na Hrvaškem kupim Sony-a, je ceneje.Tako sem svojega kupil, garancija in te zadeve vse štima. Kupil sem ta model
http://www.ceneje.si/sony-avtoradio-cdx-gt414-u?cc=1
pa me je prišel takrat 110€, s prevozom. Sedaj zna bit še ceneje.
lp, mare
   0 

JureV @JureV 22. Jan 2008, 20:15

ma glih toti sonyji mi po obliki niso všeč, so pa res najcenejši med znanimi firmami

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati