0 

Uroš Uršej @Lucifix 24. Jan 2008, 19:21

Tole sem ravno odkril na internetu in me je čisto navdušilo - brskanje fotografij v 3D načinu.

Ustvariš si lahko lastno galerijo ali pa inštaliraš plugin za Firefox ali Safari browser.

Plugin podpira tudi Facebook, Flickr, Google images (iskalnik - tole je res odlično, če iščeš kakšne slike ali fotografije), ...

Če koga zanima:
http://www.piclens.com/site/firefox/win/
   0 

alteredego @alteredego 24. Jan 2008, 19:37

Se ena podobna zadeva, ce ti je res vsec tovrstna navlaka: SpaceTime. confused
   0 

Uroš Uršej @Lucifix 24. Jan 2008, 20:09

Tale SpaceTime deluje dobro na predstavitvenem videu ampak v realnosti pa se "še" ne odnese najbolj. Včasih imam v FF odprtih več kot 10 zavihkov in nastane pravi problem pri koordinaciji. Elegantno bi se ga res lahko rešilo s 3D interfacom, ampak problem je ker smo prisiljeni upravljati ta prostor samo z miško in tipkovnico. Recimo kakšna varjanta Minorty Report, kjer je Tom uporabljal roke bi prišla mnogo prav... mogoče čez 5 let upset
   0 

alteredego @alteredego 25. Jan 2008, 00:12

Hm, ne gledam taksnih filmov, tako da niti ne vem kako je izgledalo. Zanimivo, ker si ravno omenil uporabo rok, kako obicajno v teh umotovorih za preprosto funkcijo zoomiranja slike, tolcejo po tipkovnici kot bi napisali najmanj deset vrstic kode. Na koncu seveda ne sme manjkati tisti velicastni 'TAP' po tipki enter. biggrin

Meni kar odgovarjajo tako UI kot input naprave, ki jih trenutno uporabljamo - tipkovnica, miska in obcasno Wacomova tablica. To je to.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati