0 

Samo @executor 3. Feb 2008, 17:46

Sem novi lastnik D300, Zanima me če ga je kdo od vas kupil v SLO in ima slovenska navodila. V pdf oblika ali pa če je možno s kom se zmenit za kako fotokopiranje ( še raje)

LP
   0 

gogo @gogo 3. Feb 2008, 22:57

Kaj pa boš z navodili? Saj ima iste komande kot D70 (ON-OFF, M,A,S,P, AF,...).
Javi se, če boš kje v bližini, imam samo knjigo (ni pdf).
   0 

Samo @executor 3. Feb 2008, 23:36

O Gorazd lepo te je spet slišat.
Kaj bom, hm dost. Ni niti podobno, ker je tolk nekih funkcij da peče glava!
Jest sem tud mislu da bo vse v redu, pa sem šel včeraj, par ur za tem, ko sem ga dobil na koncert sprobat. Mislim da rabim nekej smile Ja s knjigo bi bil še bolj zadovoljen, sm kaj ko sem zelo obremenjen, kar se tiče časa, tako, da v nobenem primeru ne bom hodil naokoli. Reci mi če bi imel kej časa pa da mi daš to fotokopirat, se ne mudi tko fejst, ampak rad bi jo vseeno imel. Seveda ti potem plačam pa še za pivo lahko zraven.

LP
   0 

Alien @Alien 7. Jun 2008, 18:29

Na zgornji povezavi je samo povezava do angleških navodil. Če hočeš slovensko verzijo pdf-ja, pri linku za navodila zamenjaš končnico en s sl, takole:
ftp://ftp.nikon-euro.com/Manuals/3Chho8ML764/D300_sl.pdf
   0 

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 7. Jun 2008, 19:09

Alien je napisal/a:
Na zgornji povezavi je samo povezava do angleških navodil. Če hočeš slovensko verzijo pdf-ja, pri linku za navodila zamenjaš končnico en s sl, takole:
ftp://ftp.nikon-euro.com/Manuals/3Chho8ML764/D300_sl.pdf

Access Denied! policeman
   0 

Alien @Alien 7. Jun 2008, 19:54

OK, najprej se registriraš na Nikonovi strani, se logiraš in pri povezavi na navodila uporabiš desni klik in Copy shortcut, potem pa povezavo skopiraš v naslovno vrstico, spremeniš en v sl, pritisneš enter in to je to. Pri linku, ki sem ga jaz napisal manjka del naslova do ftp strežnika, ker le ta dela le meni in je povezan z mojim uporabniškim imenom.
Drugače pa si lahko slovenska navodila za D300 (začasno) potegneš dol od tukaj:
http://www.drivehq.com/file/df.aspx/shareID2547312/fileID185739682/Nikon_D300_sl.pdf
   0 

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 7. Jun 2008, 20:42

Super, hvala!! Bodo tud Slo prav prišla.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati