0 

Jaka @aerox 8. Feb 2008, 14:12

No, sicer sem pred kratkim objavil oglas, da kupujem to zadevo.. pa ni obrodilo sadov;

Torej, po nekakšni neumnosti sem nekje izgubil stojalo, ki pride poleg speedlite flešov.. V štacunah ga nisem zasledil, tudi pri canonu v katalogu ga nisem našel, ebay pa tudi ni najbolj pomagal - 15 dolarjev + poštnina za kos plastike..

Tako da, če kdo ve kje se zadevo kupi? Če se komu valja doma in ga ne rabi, pa tudi z veseljem odkupim za razumno ceno..

Hvala!
lp
   0 

chips @chips 8. Feb 2008, 14:50

To govoris o podstavku, ki pride zraven flasha?
"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)
| DENISZUPAN.COM | BLOG |
   0 

miha @mihaaa 8. Feb 2008, 16:47

speedlite je angleska sopomenka za fles ce kaj vem, ..

odvisno kateri flash imas ce bi rad originalni podstavek kontaktiraj uvoznika,.. drugace si pa kupi 1 hotshue nastavek in ga pritrdi na kar koli hoces.. stojalo, plosco ali kaj tretjega
upam da kaj pomaga

lp
   0 

Jaka @aerox 8. Feb 2008, 17:22

Ja, tiste "sani" ki so poleg canonovih speedlite flešov.. Načeloma bi želel met takega, če se ne dobi.. bo pa improvizacija.

Kontaktiram še Canon v ponedeljek.. Če pa ima kdo viška naj kontaktira:)

tnx,

lp
   0 

chips @chips 8. Feb 2008, 20:24

aerox, mislim, da so ga imeli v Foto Levac v Kopru. Poisci jih na netu in poklici. Mogli pa bi ga imet tudi v Cumulusu.

Sicer pa za ta denar si raje kupi nastavek na katerega lahko vtiknes se marelo (stane okoli 5k bivsih sit)
   0 

Rene @EN-EL9 8. Feb 2008, 21:34

jaz mam ene te "sani", od canonovega fleša 430ex. pošli pm kolko si pripravljen dat za njih.
   0 

M_M @M_M 9. Feb 2008, 15:39

chips je napisal/a:
Sicer pa za ta denar si raje kupi nastavek na katerega lahko vtiknes se marelo (stane okoli 5k bivsih sit)

A lahko morda zaupaš, kje se dobi tak nastavek. Morda link na ZS ali tu v forum. Jaz sem gledal ene za na stativ v cumulusu, ki pa stanejo 40€, kar pa ne dam. Nekaj sem že doma improviziral, pa ne izgleda najlepše smile
   0 

chips @chips 9. Feb 2008, 15:58

Takrat sem kupil to pri Levacu v Kopru, ampak vem, da oni dobavljajo pri Cumulusu, tako da...

Pilek, to bi mogli kaj preko ebaya skupinsko narocit, ker ce ne, bomo bankrotirali;)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati