0 

dejan @braul 17. Feb 2008, 22:19

Odločil sem se za nakup novega fotoaparata. Predvsem sem do sedaj ugotovil pri starem canonovem aparatu, da mi velikokrat zmanjka optičnega zooma, zatorej sem se odločil, da si nabavim nekaj, ki bo imelo to lastnost lepo zapoljneno plus seveda ostalo tudi na nekem nivoju, če že enkrat kupujem novo zadevo....ne kompliciram preveč, a vseeno konkurenca je velika in v podobnem rangu je pač težko izbrati najboljše, čeprav so razlike zelo majhne kot sem do sedaj opazil po vseh opisih, testiranjih in ocenah....preidimo k bistvu, po začetnem izločanju so mi ostali še trije in sicer:

FUJI S8000FD
PANASONIC FZ18
OLYMPUS SP560UZ

Zanima me vaše mnenje o posameznem fotoaparatu, o vaših izkušnjah itd...primeri oz. linki so iz slovenske strani mimovrste, fotoaparat pa bom verjetno nabavil iz tuje strani in sicer imam nagledano stran www.pixmania.com, kjer se da dobit fotoaparate s poštnino vred za več kot 50€ ceneje. Nekaj sem slišal tudi za mednarodno garancijo(canon), zanima me, če kdo ve, kako je s to garancijo pri teh treh znamkah fotoaparatov. Če ne bom pač kljub temu tvegal laugh hvala za vse odgovore in predloge.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati