0 

PRIMOŽ BABIČ @CYRIAX 18. Feb 2008, 19:23

me zanima ali obstaja kakšna knjiga o macru?
po možnosti kakšna slo?Če je v angleščini tudi ok.
Če obstaja, kje ste jo nabavili.
hvala
   0 

misfits @misfits 18. Feb 2008, 19:55

jaz sem jo videl pri najboljšem sosedu bigrazz ampak pred pol leta, slovenska, ena taka zelena, pa men se zdi, da je ena žaba gor, pa ene 5 € stane. Ne vem pa kako se ji reče. So pa bolj osnove, ki jih lahko prebereš tudi na forumih.
   0 

Samo @executor 18. Feb 2008, 20:06

Peter kaj si ti videl to fotografski vodič digitalne kamere? ( tudi žaba zelena gor)

Mislim pa da bi ti tudi ta fotografski vodič prav prišel. poglej stran DK.
Imaš pa v angleščini ogromno knjig o macru en naprimer je John Shaw: Close-up in nature.
LP
   0 

PRIMOŽ BABIČ @CYRIAX 18. Feb 2008, 20:08

hvala, ja tista žaba je naš slo vodič.., tak, nič posebnega...
   0 

misfits @misfits 18. Feb 2008, 20:13

executor je napisal/a:
Peter kaj si ti videl to fotografski vodič digitalne kamere? ( tudi žaba zelena gor)

ja to mislim, da sem videl. Malo sem prelistal pa se mi ni zdelo nič takega, kar že ne vem.
Je pa verjetno fajn za začetnike.
   0 

Ban @Ban 18. Feb 2008, 20:16

Za slovensko ne vem nobeno, sem si pa že kar nekaj nazaj dobil tole knjigo v spodnjem linku. Res super, priporočam.

http://digital-photography-school.com/blog/closeup-shooting-a-guide-to-closeup-tabletop-and-macro-photography-book-review/

Lp smile
   0 

PRIMOŽ BABIČ @CYRIAX 18. Feb 2008, 22:17

ja to sem opazil na amazon.com, tam je kar nekaj knjig...,
   0 

andrej @kypck 18. Feb 2008, 22:17

Drugače pa pojdi do Konzorcija (Lj.), tam se najde na vsake toliko časa kakšna fina knjiga. Ponavadi so v ang. ampak zato je pa cenejša kot pa če bi bila slo enake kvalitete mislm v slikvonem in materialnem smislu smile
   0 

PRIMOŽ BABIČ @CYRIAX 18. Feb 2008, 22:38

bom šel ob priliki malo pogledat ja, ko bom seveda v Lj. smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati