0 

Lovro @lovro 28. Feb 2008, 22:37

Pozdravljeni

Zanima me če mi lahko kdo prevede. Body sem naročil v Topvison-u in so mi nekaj odgovorili sam ne znam nemško smile pa bi prosil za prevode dveh njihovih e-mailov.Hvala.

Prvi e-mail

Sehr geehrter Kunde,

hiermit bestätigen wir Ihnen den Zahlungseingang über 953,74 € EUR vom 26.02.2008.

Dies ist eine automatische Mitteilung.Eine Rückmeldung über die "Antworten"-Funktion Ihres Email-Programms ist nicht möglich.

Falls Sie Fragen zu Ihrer Bestellung haben,benutzen Sie bitte unser ->Kontaktformular Mit freundlichen Grüßen

Drugi e-mail

Sehr geehrter Kunde,

es gibt Neuigkeiten zu Ihrer Bestellung 1498931 vom 12.02.2008.

Die bestellte Ware wird in Kürze versandbereit sein.

Dies ist eine automatische Mitteilung.Eine Rückmeldung über die "Antworten"-Funktion Ihres Email-Programms ist nicht möglich.

Falls Sie Fragen zu Ihrer Bestellung haben,benutzen Sie bitte unser ->Kontaktformular Mit freundlichen Grüßen

Zdej pa me zanima kdaj bom dobil robo?Če jo sploh bom smile Hvala.

lp
   0 

JureV @JureV 28. Feb 2008, 22:56

v prvem majlu so potrdili plačilo, v drugem pa pravijo da bo roba kmalu perejt za poslat
   0 

Lovro @lovro 28. Feb 2008, 23:07

JureV je napisal/a:
v prvem majlu so potrdili plačilo, v drugem pa pravijo da bo roba kmalu perejt za poslat

Najlepše hvala thumbsup

Lp L
   0 

Lovro @lovro 6. Mar 2008, 19:05

Zanima me kdaj bom dobil robo če so mi že potrdili plačilo!!!!
Napisal sem jim že dva e-maila (sales@topvision.lu) pa nisem dobil nobenega odgovora sad mad
Ali bom sploh dobil robo ali so pozabili na mene,od tega je že 7 dni.
Koliko dni se lahko še zavleče.Hvala.

lp
   0 

Andrej @fotokaj 6. Mar 2008, 19:07

lovro je napisal/a:
Koliko dni se lahko še zavleče.

Za X dni na N-to potenco ...
no
   0 

Lovro @lovro 6. Mar 2008, 19:22

fotokaj je napisal/a:
lovro je napisal/a:
Koliko dni se lahko še zavleče.

Za X dni na N-to potenco ...
no

Ja poj lah čakam 1 mes.( Sam artikel je na zalogi !)Ali lahko storniram plačilo in da mi vrnejo denar?

lp
   0 

Alien @Alien 6. Mar 2008, 19:27

Počakaj še en teden. Dva tedna ni nič nenavadnega pri takih pošiljkah.
   0 

Lovro @lovro 6. Mar 2008, 20:18

Alien je napisal/a:
Počakaj še en teden. Dva tedna ni nič nenavadnega pri takih pošiljkah.

Zakaj pa mi potem ne odgovorijo na e-maile a ni to mal čudno !!
Vsaj odgovorili bi mi lahko kdaj jo bom dobil paket. Če hočjo kej prodat morjo bit mal bolj ažurni.

lp
   0 

Matej Mišvelj @matej_m 6. Mar 2008, 20:30

brez panike! če je štacuna drugače OK (po rating-u na geizhals recimo) ti bojo poslali, samo malo počakaj.
   0 

Andrej @fotokaj 6. Mar 2008, 20:39

lovro je napisal/a:
Ja poj lah čakam 1 mes.( Sam artikel je na zalogi !)Ali lahko storniram plačilo in da mi vrnejo denar?

Easy, easy; pred iztekom tretjega tedna po dnevu plačila ni nobenega razloga za paniko, 2-4 tedne za pošiljko iz Nemčije ni nobena drama, prej klasika.
   0 

Alien @Alien 6. Mar 2008, 20:59

Se mi zdi, da če ne vzameš kakšne hitre/drage variante poštnine, ponavadi zanalašč malo zavlačujejo. mad
   0 

Lovro @lovro 8. Mar 2008, 11:51

Sam kle nisem imel kaj izbirat glede poštnine, oni sami izberejo kako in s katero pošto bojo poslali.

lp
   0 

Lovro @lovro 10. Mar 2008, 20:10

Sam a ta trgovina še obstaja, ker v Lunxemburgu so jo zaprli. Kako lahko zahtevam plačilo nazaj na kakšen način, ali je kdo že to probal.Hvala.

lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati