0 

blaž @blazius1504 23. Mar 2008, 17:52

čaw

rad bi kupu en fotoaparat do 500€. osebno nimam pojma, kater je najboljši za svojo ceno, tako da s predlogi na dan prosim.

LP
   0 

zala @metulchk 7. Apr 2008, 15:27

no bom kar tule vprašala,

kupujem nov fotoaparat. Ker je kompakt zame počasi že premalo(prepočasen, slabši ISO...), sem se odločila za velik korak in v nabavo DSLR-ja.
No tu pa je problem. Glede na 'poplavo' DSLR-jev, se ne moram odločiti za pravega. Moj sedanji fotoaparat je pa Canon, ampak za DSLR kamero, pa res ne vem kateri firmi zaupat. Slikam v glavnem naravo, živali(to so tisti hitri trenutki sunny ), rada imam makro posnetke ( biggrin ), kakšne športe,... vse po malem ubistvu... Kupujem pa fotoaparat za dalj časa, saj se mi zdi nakup fotoaparata precej draga zadeva in nebi bila rada kasneje razočarana...
No nekako bi rada fotoaparat do nekje 700, 800€ (da kaj ostane še za kak boljši objektiv)
Zanimajo me tudi cene v tujini, ter kje in kaj se po vešem mnenju najbolj splača.

lp in hvala za pomoč
   0 

Miha @Jarm 7. Apr 2008, 15:45

na to temo je doprtih mnogo in mnogo tem, v katerih so se tisti z malo vec znanja ze do dobra razpisali in povedali svoja mnenja. tako da si kar malo preberi ostale teme. jaz pa ti priporocam da morda razmisljas o nikon d40 ali pa canon 350d, saj sta zelo primerna in lahko za uporabo, za vse ki vstopajo v svet zrcalno refleksnih fotoaparatov

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati