0   

tjaz ocepek @tjaz 4. Apr 2008, 15:25

Ali se dolžina tega objektiva med ostrenjem kaj spreminja? Če se, bi prosil nekoga da mi izmeri največjo dolžino. Lp, Tjaz
 0   

misfits @misfits 4. Apr 2008, 15:36

se ne spreminja thumbsup
 0   

tjaz ocepek @tjaz 5. Apr 2008, 09:21

Ali je kdo pripravljen zamenjat Canon efs 60mm macro za 100mm macro za en teden? Rabil bi ga ker grem na dopust in mi 100mm makro objektiv ne paše v podvodno ohišje. Če bi se z objektivom medtem karkoli zgodilo bi ga seveda odkupil po predhodno dogovorjeni ceni ali pa bi ga zamenjal za 100mm makro..Če je kdo za menjavo ali pozna koga ki bi bil za to naj mi prosim javi na naslov:
tjaz (at) siol.net
p.s.: termin bi bil med prvomajskimi počitnicami.
 0   

iztok @izo 5. Apr 2008, 16:23

hm, kaj pa če bi sprobal kakšno kombinacijo 50mm in pa obroček (ali pa recimo predleča)? sicer si omejen glede razdalje do objekta, ampak v vodi itak na daleč ne fotkaš, kolkr vem, sploh z fleši.
 0   

tjaz ocepek @tjaz 5. Apr 2008, 18:00

Če ne bo kakšne druge varijante bom uporabil 28-70 macro objektiv + predlečo od sigme 90mm macro.. Kvaliteta bo bol tako-tako bom imel pa vsaj možnost malo korigirat povečavo. Sem kupil ohišje za analognega eos 10ko in v njega z nekaj predelavami spravil 20d. Problem pa je v tem da je makro port namenjen za sigma 90mm macro objektiv ki pa na digitalu ne dela več- vsi ostali macro objektivi ki sem jih videl pa so pri povečavi 1:1 predolgi.
Bi zamenjlaz mojo 100tko za 60 pa se z menjavo ne želeim prenagliti saj ne vem kako bo cel projekt funkcioniral v praksi.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati