0   

genetik @genetik 9. Maj 2008, 13:23

Oj!

Zanima me, kako je s fotkanjem downhilla brez akreditacije. Lahko prideš zraven povsod ob progi ali so kakšni odseki nedostopni?

Kako je pa z uporabo fleša? A so zanj namenejena tista "PHOTO" območja???

Hvala smile
 0   

Rene @EN-EL9 9. Maj 2008, 14:49

stvar je taka...v nedeljo ko bo downhill je brez akreditacije skoraj isto kot z njo, saj je dostop čisto k progi, razen na par mestih. večja težava pa je v soboto ko je 4x kjer pa dostop čisto k progi ni možen, ampak se tudi da normalno fotografirati. vsaj tak je bilo lani, mislim pa da bo letos podobno. in pa z flešem mislim da lahko fotografira bilokdo.
 0   

Anže @AlienW 9. Maj 2008, 18:56

Jaz sem se lanskoleto na 4x uspel prešvercat not. Če te kdo spusti za ograjo ne hod ven ker ne boš pršu več nazaj not grin
 0   

Rene @EN-EL9 9. Maj 2008, 19:19

zdaj ravno sem prišel iz kvalifikacij 4x. svetujem ti, da greš dovolj zgodaj, da si boš priboril mesto tik ob ograji in tam se, da kar fajn fotografirati. sem bil zdaj z prijatlom, ki nima akreditacije in sem fleš postavil ob progo in mu za par fotk posodil moj skyport, da je wireless sprožil fleš izza ograje biggrin
 0   

genetik @genetik 9. Maj 2008, 22:07

he, še nekaj me zanima glede DH grin

a je mogoče kje možno skakat čez progo??? če bi hotel namreč slikat rock'n'roll na eni strani, v spodnjem delu pa na drugi, je mal smotan hodit vse naokoli...oz. katero stran (gledano od zgoraj navzdol) najbolj priporočaš/te?
 0   

Rene @EN-EL9 9. Maj 2008, 22:11

nisem prepričan samo mislim da lahko greš čez progo...ampak ti svetujem da greš čez takoj za tekmovalcem, ker te je 100% da še vsaj minuto kdo nebo pripeljal za njim. najbolj je priporočena stran kjer je čim manj ljudi da nisi v gužvi biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati