0   

Luka @lukas123 27. Jun 2008, 21:15

Kupil sem ansmann baterije 2850mAh, in polnilec Photo cam 3.
Prvic sem polnil varto 1400mah in mi jih je napolnil v cca. 3-4h in vse je bilo ok.
Sedaj ko pa polnim te ansmannove pa se mi zdi da ko se jih dotaknem da so kar precej vro , tko no z roko se jih se da drzat.
A je to kksna nevarnost da bi kej eksplodiral???
Po mojih ocenah nej bi bila temp tm okol 50 stopinj.
Hvala
 0   

Matic Kos @MaticK 28. Jun 2008, 08:10

Povsem normalno, brez skrbi.
 0   

Pentagor @Pentagor 30. Jun 2008, 09:36

Koliko so stari akumulatorji in v kakšnem času se ti napolnijo?
 0   

Luka @lukas123 30. Jun 2008, 20:26

akumulatorji so novi, polnil sem jih samo 3x, napolnijo se mi v 6ih-7ih urah, tko da je cas polnjenja normalen glede na polnilni tok polnilca,
Še za informacijo: baterije so ansmann digital 2850mAh, polnilc je pa tud od ansmanna in sicer photocam 3, tko
 0   

Pentagor @Pentagor 30. Jun 2008, 21:04

Če se polnijo 6 fo 7 ur, potem bo res vse OK. Samo da se ne napihnejo.
Sem imel enkrat ene zanič akumulatorje, so se tolk napihnili, da jih nisem več v aparat stlačil.. laugh
 0   

Matej Ružič @mat 23. Jul 2008, 07:57

Ponavadi se zelo segrejejo pri hitrem polnjenju (1 ali 2 uri), tako da malo sumljivo je da so tako zelo vroče...sam pri svojih tega še nisem opazil (uporabljam pa baterije Sanyo in Energizer, ki so oboje res špica, medtem ko sem v tujini že veliko krepkih slišal na račun Ansmanna...)

Lp Matej
 0   

Matej Ružič @mat 23. Jul 2008, 08:07

Bi pa priporočal polnilec IPC-1L iz Conrada (BTC LJubljana). Stane sicer 38€ ampak je super zadeva.
Baterije pa Sanyo Eneloop seveda.

Lp Matej
 0   

nejc @jestinuc 29. Jan 2009, 21:50

mat je napisal/a:
Bi pa priporočal polnilec IPC-1L iz Conrada (BTC LJubljana). Stane sicer 38€ ampak je super zadeva.
Baterije pa Sanyo Eneloop seveda.

Lp Matej

Ja jst tud pravm da je tole vredu zadevca! yes
smile smučanje je uživancija smile
 0   

Oracle @Oracle 4. Feb 2009, 12:14

hm, prinesi pokazat na servis, pa se bo pogledalo kaj je s polnilcem! sicer se res baterije grejejo, ampak če so res zelo zelo vroče, potem nekaj ni vredu bigeek
 0   

Luka @lukas123 4. Feb 2009, 20:59

Jah sej zgleda da je to normalno da se v temu polnilcu tko grejejo, sicer sem pa dobil tud ansmann power line 4 ampak pri temu se pa skorej nič ne zgrejejo, tisto kar je pa mat rekel da je slišal veliko kriti na račun ansmanna pa komej verjamem, zame so ene najboljših baterij, flash sb900 se pri polni moči napolni v cca 1,5 sekunde in naredi okoli 200 blisko pri polni moči, tko da ne vem kere baterijo se še zmožne kej tacga.
 0   

Oracle @Oracle 13. Feb 2009, 14:24

danes smo imeli nekoga tu s podobnim problemom (si bil morda ti?). očitno je pri vseh photocamih tako bigeek zato pa raje priporočam digispeed, ki ima še hlajenje baterij med polnjenjem thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati