0   

Marko @fe64970103 18. Avg 2008, 11:11

Hoj vsi !

V kratekem bom praznoval 30. let sad No nekaj dobrega je v tem. Moja mi je podarilia "bon" za fotografski izlet z balonom.

Ker sem na tem podrocju totalno zelen vas sprasujem za vase izkusnje. Predvsem me zanimajo zanimivi kraji, ki se jih splaca preletet in seveda kaj za eno opremo naj vzamem s seboj.

Vnaprej hvala za kaksen nasvet !

marko
 0   

jude @jude 18. Avg 2008, 12:41

odvisno katero področje fotografije te zanima..lahko greš recimo nad ljubljano, zame osebno je zanimivo lj. barje iz zraka, ali pa kakšne soline.

kar se pa opreme tiče pa obvezno široki kot, pa tudi tele, ko prideš malo višje.

ps: leta so pa itak " ta boljša ". grin
 0   

Marko @fe64970103 18. Avg 2008, 13:00

Problem je v tem, ker ne vem kaj me tocno zanima. Predvsem ne vem kaj pricakovat, kaj bom videl, kaksna je dinamika,... Lj. in okolica iz zraka zna biti zanimiva. Zanimiva bi znala biti tudi kaksna polja in vzorci v njih.

Po slo je veliko "agencij", ki organizira polete. Kateri del slo sploh izbrat ? Soncni vzhod ali zahod. Vzhod se mi zdi boljsi zardi cistejsega zraka zjutraj.

Hm..no kakrsnkoli mnenje je dobrodoslo.

marko
 0   

g @grega66 18. Avg 2008, 15:10

Predlagam poleg nad domačimi kraji - mene je navdušil.
Drugač pa kot je predhodnik rekel, obvezno široki kot.

http://www.bohak.si/2008/06/14/polet-z-balonom/
 0   

Branko @brejn 18. Avg 2008, 18:42

Po mojih izkušnjah te bo vsak polet zelo razveselil,sam sem letel zjutraj
nad barjem in bilo je super!!!
Slikal sem izključno z širokim kotom,lahko pa vzameš tudi kej daljšega.

Uživaj thumbsup
 0   

Matjaz @mbbirdy 18. Avg 2008, 20:28

Predvsem je zaželjena dobra vidljivost, če je ni, ni nič.
Zadnjič sem letel prvič, imel sem "ultra" zoom in široki kot: 40D in 70-200 (112-320 mm) in 5D in 16-36 mm. Sploh, če letiš visoko, je zuma vedno premalo.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati