0   

aleksandra @Alexa 26. Avg 2008, 13:48

Odločam se za nakup digitalnega fotoaparata in bi rada za ugodno ceno dobila nekaj solidnega. Sem amaterka in uporabljam fotoaparat predvsem na potovanjih ter za kakšne portrete ipd. Dobila sem možnost kupiti Fuji S9600 v italiji za 310 evrov (čeprav je še star model ga imajo še na zalogi in so mi rekli da je dober). Potem pa sem malo pogledala še za nove modele in me zanima kako bi vi ocenili med fujijem S9600, fuji S1000fd ter fuji S8000fd. Gledala sem tudi za Canon S5 IS ki je tudi cenovno ugoden. Zanima me, če imate morda kakšen nasvet oziroma za kateri aparat bi se morda vi odločili. Ne bi rada kupila nekaj zgolj na podlagi mnenja enega prodajalca, ker pa se sama ne morem odločit, sprašujem vas za nasvete.
Za vsak nasvet ali mnenje bom zelo hvaležna.
 0   

Luka @lukas123 26. Avg 2008, 18:47

jest mam canon s5 in morm rect da nimam pripomb, razn pri visjih iso tam 800-1600 so slike ze kr precej zrnate vendar se uporabne, drugac kar se pa tice funkcij in moznosti je pa to en izmed najboljsih kompaktov, je pa tko ce slikas samo na auto ti ostale stvari nc ne koristjo, drgac pa use pise v navodil in se lohka naucis uporabljat tudi ostale moznosti, to je moje mnejne glede s5, drgac pa pravjo da so fuji tud kr uredu aparati, najbolj da si na netu pogledas se kksne teste pa se bo najlazi odloct.
Lp, Luka

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati