0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 17. Sep 2008, 16:22

Ojla!
Sama sicer nisem fotograf, ampak ko vidim dobro fotografijo ob njej rada postojim še nekaj momentov, si vzamem čas za doživetje le te.
Res odlični akti pa so nekaj kar mi vedno vzame dih. Veliko je verjetno odvisno od modela, še več pa od fotografa.
Zanima me, kako bi lahko model postala tudi sama, kakšno znanje je potrebno?
Rada bi imela kašno lepo fotografijo, za stare čase smile
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 17. Sep 2008, 16:34

Pozirala bi zgolj za vzameno za dobre fotografije. S seveda pred tem sklenjeno pogodbo in ob spremstvu moža.
Sicer pa verjetno ne bi škodilo, če bi se opisala smile
Visoka 170 cm, tehtam 54kg, prsi 88cm, pas 66cm, boki nekaj čez 90cm, temno rjavi kratki lasje, zelene oči.
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 17. Sep 2008, 16:40

stara 21 let
 0   

Marko @alessy 17. Sep 2008, 17:53

Zakaj te enostavno mož ne poslika, pa boš imela dosti slik za stara leta...
 0   

Marjan Krebelj @Nikio 17. Sep 2008, 18:40

alessy - mislim, da je bil poudarek sporočila, da želi enga dobrega fotografa...
[url=http://my.opera.com/Nikio/blog/][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Blog[/color:2222f2fe55][/url][/size:2222f2fe55] - [url=http://photo.net/photos/marjan][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Portfolio[/color:2222f2fe55][/url][/size
 0   

Alien @Alien 17. Sep 2008, 19:44

Se pa kar daj poslikat, da boš lahko na stara leta rekla: "Poglej kako dobro si izgedala. Še dobro da si se zelo mlada poročila, drugače bi se lahko še preveč fino imela". laugh
 0   

Peter Bernik @Noob 17. Sep 2008, 19:46

Sam še nikoli nisem fotkal nobene v spremstvu moža - ne akt ne portret. Tudi nikoli ne bi. Ker se tako enostavno ne da delat, ni sproščenega vzdušja, če ni tega, ni niti najmanjše šanse da bi bile fotke dobre.

Sem recimo slišal fajn zgodbo. Fotografinja je fotkala pač eno punco, mož pa zraven skozi nekaj pametoval, naj tako in ne tako. Je samo potegnila film ven in jim lepo rekla da se naj yebeta laugh . No sam sem sicer prej ciljal na sproščenost, torej namesto da se 100% fokusiram na fotkanje, bom vmes še razmišljal kaj lahko rečem in kaj ne, da mož ne bo ljubosumen, ali je ljubosumen, kaj ona misli da bo on mislil, če rečem recimo besedo joška...in seveda obratno ona razmišlja kako jo vmes mož gleda in kaj si misli, kaj še lahko naredi in kaj ne. U get the picture grin .

P.S. a na masažo, v savno itd tudi moža s seboj jemlješ?
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Borut @laborutory 17. Sep 2008, 20:12

Mene bolj pogodba zanima? Se pravi, da te fotografiram in sklenema pogodbo, da živi bog ne sme videti slik razen tebe in tvojega moža, meni pa ti seveda plačaš za fotošuting. Pa stara 21 let in boš zraven imela moža? Dir đizus, to je spet ena nafu*ancija, v stilu "fantje poziram gola in rabim slike", pjebi gremo rajš rožice fotkat. Sicer pa če mal pobrskaš na guglu, boš našla veliko fotostudijev, kjer te bodo z veseljem popopofotkali.

Bor
You don`t have to be a freakon to use Nikon.
 0   

Borut @laborutory 17. Sep 2008, 20:12

Ja Noob, zgleda, da ma deda vedno zraven, tudi on je ta post napisal upset

Bor
 0   

Marko @alessy 17. Sep 2008, 20:28

he he
 0   

togrizek @togrizek 17. Sep 2008, 20:34

...
 0   

Andrej @fotokaj 17. Sep 2008, 21:16

1. Ti dobiš dobre fotografije, kaj pa fotograf? Ga tvoj mož na kufe pelje ...?

2. Ata, mama, mož, pes ... nimajo zreven kaj iskat, Če je mož ljubosumen al ti pa ne zaupa niti toliko, da te pusti samo s fotografom za 2 uri, razmisli, kaj z njim počneš.

3. mere nimajo nobene veze; TI rabiš/hočeš dobre fotke in lahko maš pol tone al pa 30 kil, nima veze.

4. Kaka pogodba, kaj bi bil predmet te pogodbe?

5. Za akt fotografije boš hitro nekoga našla, za dobre akt fotografije je treba pa plačat. Ker tisti, ki toznajo dobr narest, ne rabjo zastobjskih pozerk da si z njimi ego dvigujejo; torej zadeve špilajo po načelu daj = dam.
 0   

Marko @piloot 17. Sep 2008, 22:02

Stvar me ne toliko zanima ta debata, če ne bi bilo pred nekaj časa (nevem 1/2 leta, leto ali več) ko je eden od članov slo-foto objavil 2 prekrasni fotki akta. Slikala se je za podobno željo oz. za darilo možu (OK, moža ni bilo zraven na slikanju). Fotograf je povedal da je naredu mnogo slik vendar mu je dovolila samo dve za objavit. Vsi ste vzdihovali kaj bi dali da bi imeli to srečo. No sedaj se vam ponuja priložnost pa se vsi posmehujete.
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 18. Sep 2008, 11:57

Hvala piloot

Kar se spremstva moža tiče imate mogoče nekateri prav. Verjetno bi bilo fotografu res nekoliko neprijetno ter ne bi bilo sproščenega vzdušja.
Nisem proti objavi aktov.
Pogodba pa je tu da varuje interese obeh strani. Saj pa bi oba vedela na kaj pristajava, kaj je sprejemljivo ter kaj ni.
 0   

iztok @izo 18. Sep 2008, 12:28

po mojem se je take zadeva najboljše privat zmenit, da se ne obeša na nek velik zvon vsega skupaj. mene osebno bi tudi motilo, če bi bil partner/mož ipd zraven, kr potem si najbrž nonstop na trnih, ali smeš to rečt, ali se smeš dotikat itd (čeprav sem že ke nekaj shootingov videl, kjer je model res pro izvedel brez kakšnega dotikanja in je vse poze naštimal tako kot treba ipd. eni pa raztegujejo, pa vlečejo, pa se derejo na tiste revice, hehe)).
torej še enkrat, če koga zanima sodelovanje, najboljš, da se prek zs-jev zmente, pa je..
 0   

Borut @laborutory 18. Sep 2008, 14:07

Phehe, interese obeh strani biggrin Desne in leve ritnice upset
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 18. Sep 2008, 14:55

hja..
izo, maš čist prou... kr mal neumno d sm šla na forum to pisat. To se je res verjetn treba zment osebno.
Sm pa res posminla, da bom dobila kašno koristno informacijo.
Sicer pa bom vesela, če bomo zaključli s to temo... in odpeketali vsak svojo pot naprej. smile
sunny
 0   

iztok @izo 18. Sep 2008, 15:07

ne, narobe si razumela. mislil sem, da bi v tvojem prvem zapisu samo še dopisala, naj se ti ntersenti javijo na zs, da se ne brez veze flanca s takšnimi in drugačnimi komentarji. nič drugega..
sicer pa lahko mene za rokav pocukaš, sem iz bk, vendar v tem rpimeru bi moral tudi sam imet svojo zraven, če bi nagice fotkal biggrin
to bi blo šele zabavno..
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 18. Sep 2008, 15:14

laugh
 0   

Romana Kočevar Končnik @chibi 18. Sep 2008, 15:15

o ja biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati