0   

charlie9 @charlie9 17. Sep 2004, 18:20

Našel sem en ugoden novi dslr fotoaparat v Španiji. Zdaj pa me zanima kateri je najboljši način da se zmenim z prodajalcem glede plačila in pošiljanja, da me ne bi mogel "nategnit". Ker sem slišal da prek Western Uniona ni najbolj varno..... Vglavnem kako se najbolj splača, najraje bi pa videl plačilo po prevzetju.

Hvala za pomoč!!!!!
 0   

slowenien @slowenien 17. Sep 2004, 20:41

V spanijo jas tud ravno ne vrjamem kaj te vem probaj se zmenit da ga poklices jaz vedno klicem pa bilokam pa ce sem kaj drazjega kupil je bla vedno garancija iz prodajalceve strani da lahko vrnem ce kaj ne dela pa tudi to gre da predn prevzames pogledas kaj je zaena roba samo more on to odobrit drugac na posti ne pustijo.Sicer tebe lahko nategne v vsakem primeru ze ko placas kaj te ves zato se probaj zmenit da placas ko vidis pa reseno.Jaz tak dalec sploh ne kupujem vec enostavno cakam priloznost ce ze kupujem da je to tu nekje italija avstrija svica nemcija tu se mi ni problem pelat pa videt kaj je kaj,

no to je vsaj moja logika
 0   

charlie9 @charlie9 19. Sep 2004, 11:44

Kaj pa možnost, da mi pošlje prek USP-ja in mi pošlje potrdilo od njih da je paket poslan! Sam ne vem če lahk pošljejo kaj je notri v paketu?! Pa jaz potem plačam prek WU.
 0   

slowenien @slowenien 19. Sep 2004, 12:13

za kaj se sploh gre to,ce se ti ne mudi probaj kakega malo blizje najt
 0   

grim @grim 19. Sep 2004, 18:06

jaz ti priporocam www.digistore.at,res sm zadovoljen,ful poceni so,pa dobis robo v roku od maksimalno 7 dni.
 0   

heroj @heroj 20. Sep 2004, 11:59

Sm kupil S7000 pri digitrendu. Naročil v ponedeljek dobil v petek. Dostavili so mi na dom, pa cena je je bila najbolj ugodna.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati